שרשור עדכונים,קישורים ועוד....

zinioz

New member
הם בטח אצל רועי, הוא אמר שיש לו יחידה אצל ההורים עם גינה

ומתבקש שמריה תעזוב את חדרה הצר לטובת היחידה המפנקת ברמת השרון.
רואים שהתמונות שמריה העלתה לאחרונה הן בבית שלו, עם המדרגות של בית פרטי, רואים גם שזה הוא מצלם אותה - זה לא סגנון הצילום של בועז.

lamalama4

New member
המדרגות בבית של רועי, אבל יכול להיות שרק התארחה

הסוכנות שלה שכרה לה דירה לשנה בדרום ת"א, אז נראה לי שהם שם בעיקר, אבל אני לא בטוחה.

צודקת לחלוטין אהבה זה דבר יפה ,אבל לא אהבה שנולדה בחטא.

אהבה שבסיסה והמקור שלה הוא בגידה רגשית מול המצלמות,והצמחת קרניים לבן זוג שהיה עימך 7 שנים מלאות,והרים לך קמפיין בחוץ.

לגבי אם אוהבים את רועי או לא זה לא מה שחשוב,רועי הוא חדל אישים ורכיכה ,הוא לא הסיפור העיקרי פה הוא מוצר נלווה,מדף,מריה היא הסיפור לטוב ולרע.

אנשים המומים איך בתוך 4 חודשים הצליח בחור די סתמי ודי שגרתי שרואים כל יום ברחוב כמו רועי לשחק פסיכולוגית בבחורה שיש לה חבר 7 שנים ולגרום לה לזנוח אותו עבורו.

זה אומר הרבה על היכולת המנטלית והעקשנות של רועי,אבל אומר גם המון על מריה והמניעים,כוונות שלה,והמטען הרגשי/פסיכולוג שהיא סוחבת. כמובן שהכל שם לא ברור ועדיין לוט בערפל לכן זה מסקרן רבים.

בתור אחת שחבה המון למעריציה,והצהירה על עצמה שהיא אישה חדשה וצועדת לעבר עתיד חדש ושקוף אני מצפה ממריה לשפוך אור על מערכת היחסים החדשה,בנוסף להסברה על מערכת היחסים שזנחה.

כי אם היא רוצה לרכוש באמת בסיס מעריצים ולא סתם גברים חרמנים,היא חייבת להיות חשופה כמו שניסתה להיות באח.רק כך רוכשים בסיס אמיתי,בלי מסיכות,בלי דו משמעויות,ובלי חרטא....

הכדור אצלה...

למעלה