שרשור לילה
היום ה74 ב

saraya99

Well-known member
הדינמיקה בבית מורגשת בבירור למי שנמצא בו וחש את האנרגיות

והדקויות.
סימה לא אדם שלילי ורע ביסודו, כמו למשל גילי מיילי שפגע באכזריות בענת צאיג עד שיורם זק נתן לו להבין שעליו לצאת החוצה.
אביבית אורבת לה בפינה ומחפשת לבודד ולהקטין אותה, כדי להרגיש שהיא שווה יותר ממנה, זו סופגת וסופגת עד שמתפוצצת- מצב מאוד אנושי שהיה יכול לקרות לכל אחד.

Shusha 77

New member
זה מוכיח שאביבית הרבה יותר פיקחית מסימה

אביבית מושכת את החבל עד שסימה מיתפוצצת מתחילה לצרוח ומתוך העצבים יצאים לה הרבה שטויות מהפה ועל הדרך מתישה אותה. ושיהיה ברור לא מתה לא על זות ולא על זאת

saraya99

Well-known member
לא לזה כיוונתי, אלא לאלה ששופטים אותה ומצפים ממנה להיות

סופרמן שמכיל עוד ועוד, ולא משנה כמה זורקים לה להנחתה, מצב בלתי אנושי, שרובינו קרוב לודאי מאבדים בו את הסבלנות והסובלנות. אם אביבית בוחרת למשוך בחבל שתתכונן ותיצפה לתגובה... לגבי שטויות? ראיתי דברים שיצאו ממקום כואב, של מישהי שנמאס לה מאיזה קרציה שנטפלת ולא מניחה לחיות.

saraya99

Well-known member
אני מאמינה שאביבית כאן לא כ"כ בכדי לנקום את נקמתה של לירז

שאף היא לא הייתה טלית שכולה תכלת, הייתה טיפוס שלא הסתדר עם הרבה וגם המסמסים שיקפו את דעתם עליה והוציאו אותה מהבית.

אוריני3

New member
סימה התפוצצה מסיטואציה טפשית. מזה שאליאב אמר לה

שנפגע מההערה על המים.
אנשים שם קיבלו צבוע, רכלן, קנאי, בכיין ועוד כינויים מעליבים. היא קיבלה הערה ולא תכונת אופי רעה.
כמה קל להוציא אותה מדעתה אם מעזים להעיר לה? האם זה נורמלי? האם אי אפשר היה לדבר עם אליאב על הסיטואציה בצורה הגיונית ולהסביר. רק צרחות והעלבות הולך?
מה עוד שבאמת או חובה סימה נהנתה להשפיל, לבזות, להעליב ולרמוס בהנאה רבה. וזה היה לגיטימי בעיניה.
וגם אז היא אמרה את המילים בכסות המשחק. יש צבוע מזה?

saraya99

Well-known member
יכול להיות שאביבית הצליחה להוציא ממנה מטענים שנצברו ואליאב

נכנס לשדה האש הזה, שהיא עכשיו יורה בו בלי אבחנה, גם אם הוא אמר דברים מינוריים יחסית לאחרים. אליאב מבחור שהרבה כאן בפורום ראו בו נעים וחברי הפך למעצבן, כי הוא בוחר בהרגעה של השטח ולא לאמר את האמת שלו בפתיחות, סימה קולטת את זה ובזמן ובסיטואציה האלו שהיא נקלעה אליהם בחרה לצאת עליו ולאמר את הדבר שמפריע לה- אין אמירת האמת, והיא היחידה שעושה את העבודה המלוכלת עבור כולם. אליאב כמו שקראתי בפורום, כבר לו ה"מאמי" של הרבה, כי נמאס מאותה התנהלות שלו על פני חודשיים ויותר, הוא דמות סגורה שלא מתפתחת, למען האמת.

חjuspa

New member
באמת ראית את הסצינה הזו של המשחק?

אם כן, אז מוזר שאת זורקת למשל ״צבוע״ כעוד משהו קשה שמישהו שם קיבל בנינוחות (ובתעוזה מהצד שהעניק). והרי זה לא היה ככה בכלל!

מירב הטפלונית לא העזה להעביר הלאה את הצבוע, גם אם בתוך תוכה חשבה שזה מגיע למישהו מסוים (ובטח לא לאליאב הקושקוש), והוא, אליאב, חברה הטוב שיודע שאין שום סיכוי בעולם שהיא חושבת עליו דבר כזה (באופן אירוני, ייתכן שאיש שם לא חשב עליו את זה עד לאותו משחק) אמר לה שיאללה, שהיא תעביר את זה לו בלית ברירה כי הוא יודע שעליו היא לא חושבת את זה.
היא עוד המשיכה כביכול לחכוך בדעתה ויותר מזה להתבכיין על הסיטואציה, ואז ניאותה להצעתו האצילית של אליאב המאמי העונתי.
זה היה עניין הכי טכני כדי להמשיך במשחק, כמו שאשתף פעולה עם בעלי או מישהו הכי קרוב אלי שיודע שזה מחוץ למשחק, העיקר שלא נצטרך להעליב אחרים פחות קרובים...

ואת משווה מה שאיזה מה שמו (מושיק), שאין למירב דבר וחצי דבר איתו בשבועיים שהם מכירים, שהעביר לה את ה״רכלנית״, להלם שאוחז בסימה שבתמימותה היתה בטוחה שהממי שהיא אוהבת, ושמעולם לא פגעה בו ושבחרה בו להישאר השבוע ושתמיד פירגנה לו את המיליון - הוא זה שיתקע לה כזו סכין משום מקום ויטען שהכי פגעה בו בבית מלא פחדנים אנוכיים? (אפשר היה לראות שהיא היתה קצת רדומה בחלק הזה, ובשניה שזה קרה היא כאילו הקיצה בבלבול ענקי).

Rain04

New member
בחירתה של מירב באליאב כדי להיפטר מזה איכזבה כהוגן

תפסתי ממנה יותר. רציתי לראות אותה יותר אמיצה.

Rain04

New member
תודה מותק

ממש פסול בעיניי המקום שאליו סימה הגיעה בקיב הזה מול אביבית

nor2222

New member
גם בעיני מאוד מפתיעה התנהלותה הבלתי נשלטת של סימה

ראיתיה בהתחלה אחרת...אך אחרי המריבה הנוראה,אתמול, צרם לי מאוד השיח (מה זה,"שיח"!!!) ושיניתי את נקודת ראותי....כלפיה....

bit22

New member
היא לא קיללה ולא ניבלה את הפה מותר לה לצעוק על

אחת כזאת שחיפשה איך להשחיר אותה ואת המשפחה שלה בגוגל. זה יותר גרוע מהצעקות של סימה.

Rain04

New member
זה גם מה שקרה לי בדיוק. אני רואה אותה באור אחר, יותר שלילי

אחרי הריב אתמול

bit22

New member
סימה צדקה במה שאמרה. אביבית חיפשה בגוגל חומר להשחיר

אותה וכבר מהכניסה לבית היא התחברה למירב כדי שלא תתערב במה שהיא מתכוננת לעשות לסימה. היא הזהירה גם את ישראל שלא יתערב וביקשה ממנו לדבר עם מירב. הכוונות שלה היו רעות, כל הכבוד לסימה על העמידה שלה מול אביבית המניפולטיבית והרעה הזאתי.
כל מילה שסימה אמרה לה היתה במקום והגיע לה כל זה. מי שבאה בכוונה רעה
מהבית שתאכל את מה שבישלה.

foreigner3

New member
פסול על סמך הנחות לא מבוססות ? הרי את מודה בעצמך שאינך יודעת

מה היא אמרה או לא.
כמי שעקבה אחרי כל פיפס בשרשרת הריבים, אני אומרת לך שזה לא נאמר.
סימה אמרה שאביבית הייתה מתה להגיע למה שסימה הגיעה. היא לא פרטה.
בהקשר אחר לחלוטין היא חזרה על כך שהיא אמא לשלושה. ההקשר היה זה
שאביבית מנסה לבייש אותה. כרגיל אנשים ברשת ממציאים לעצמם התרחשויות
ופרשנויות. מי שירדה הכי נמוך היא אביבית, זו שבחרה בחירה חפשית להשתיל
סיליקון ולא עוברים ברחם. זו זכותה כמובן. אבל לבוא ולהפוך אותה לאומללה
שגורלה טראגי, וסימה מעליבה אותה כל כך - זה יותר ממגוחך!!!

Rain04

New member
רוצה להאמין שזה באמת לא נאמר, כי חיבבתי את סימה

סייגתי את טענתי בכך שאמרתי שאנחנו לא באמת יודעים מה נאמר. מתוך מה שכן שמעתי אתמול גם אני כמוך לא שמעתי שסימה אמרה. כן שמעתי שדניאל אמרה זאת לסימה בפירוש, אבל לא שמעו שסימה אומרת זאת לאביבית.
&nbsp
אתמול סימה ניגשה לאביבית כדי להתכסח, היא באה במטרה לפצוח בריב עימה. הרי הן דיברו כבר על העניינים ביניהן ולא באמת היה צריך לפתוח אותם שוב. אז אביבית מסרה לה את הלא אמין במשחק החבילה אז מה?! היא הרי יודעת שאביבית והיא לא מסתדרות אז מה הקטע?! אתמול סימה חיפשה את אביבית.

foreigner3

New member
אני מסכימה איתך שסימה שבורת הלב מאליאב פנתה לאביבית

ראשונה. השיחה החלה שקטה, ומהר מאוד הסלימה. סימה הייתה טעונה, אבל
אביבית זרקה רימונים לאש.
תדעי שאם יש משהו שתכנית הפח הזאת מלמדת אותי, זה לא להתבצר בסטיגמות
ובסטריאוטיפים שמן הסתם יש לי כמו לכל אדם אחר ביקום. אין דייר שדעתי עליו לא
השתנתה במידה כזאת או אחרת במהלך העונה. לטוב ולרע.
בסימה ראיתי בהתחלה יצור אומלל מוזרק פנים באופן גרוטסקי. לקח לי זמן
לקלוט את המכלול. היום היא הדייר הכי מוערך בעיניי. והיא לא צריכה להיות
מושלמת. כן, היא צועקת מדי, והיא מלודרמטית, והיא חוזרת על עצמה... אבל
זה בטל בשישים מול היושר, האומץ, רדיפת האמת, הכמיהה לעצמאות, ועוד
הרבה תכונות נהדרות.

Rain04

New member
סימה אכן כל מה שאמרת עליה

והתחברתי אליה לאט לאט. כל פעם קצת יותר. בתחילה לא חשבתי שאוכל להתחבר לדמותה. הריב הגדול הוריד לי המון מהערכתי אליה. בהתחלת הריב חשבתי שהיא מלכה ובאתי לכתוב זאת בפורום ביחד עם כולם כאן אבל מיד תפסתי את עצמי ושאלתי את עצמי: האם את באמת חושבת שבריב הזה היא יצאה מלכה? ועניתי לעצמי שלא.
&nbsp
בסופו של דבר לא באתי לכתוב אתמול בלילה שהיא מלכה

למעלה