שרשור לילה
היום ה25 ב

נוקי1998

New member
מעדיפה שאמילי קודם תלך הביתה, אבל לא מאמינה שיעמידו אותה

נהנתי לראות אותה בשוק לנוכח הישארותם של רות וניר.
&nbsp

ואנדיזל

New member
לא. זה היה שבוע שעבר שבו הוא שיחק על לוחם צדק שלא מגיע לה

ללכת אחרי העליהום. עכשיו כבר אין לה עגלה לקפץ עליה. חוץ מזה מלבד אדם אין שם מישהו שהוא רצה שיילך אז אין לו הרבה ברירות.

"יש שני שמאלנים בהדחה" אמר אדם או אדם אחר

ואז התפתח ניתוח קצר של הדיירים על צופי התכנית שרובם ימנים...
אז חמודים,כמה דברים:
. יש גם צופים שמאלנים
. מי מהדיירים שהעמידו להדחה את ניר ורות על סמך דעתם הפוליטית בלבד יצא כזה קטן (כן כן כמו שליאור אמר והדגים בתנועת אצבעות לעבר רונן...

גם הדיירים וגם הצופים צריכים להבין ןלהפריד בין תכונות הבנאדם ודעתו הפוליטית...
ואני שמחה שיש רבים שעשו זאת, גם דיירים ימנים שלא העמידו את "שני השמאלנים " וגם בקרב הצופים והמצביעים משני צידי המפה הפוליטית שידעו להפריד...
נירות שמחה שנשארתם

yalian

New member
נכון נכון נכון נכון
וליתר דיוק,

זה אכן היה אדם, והמשפט היה "יש לך שתי שמאלנים ברשימה"

נכון.שמעתי וצרם לי באוזן. מצד שני האקדמיה ללשון עברית

שובינסטית...אפילו כשאין רוב זכרי צריך להתייחס בלשון זכר אבל אני גם מודה שהאוזן שלי פשוט רגילה לעברית התקנית הזאת...
היה צריך להגיד יש שמאלני ושמאלנית

או פשוט לא להגיד כלום...

מסקנותיי על הפרק הערב- 3
כיכבו בפרק הערב....

רות,יוסי,רונן.... העריכה עצמה והפרק לא זרם וקלח כמו שהתרגלתי בגוף השידור הזה.

רות-הוצגה בצוותא עם רונן כקדושים מעונים,במקרה שלה זה בא יותר לידי ביטוי רק בגלל צורת ההתבטאות הטובה יותר שלה מרונן,
אני חושב שנוח לה להיות בתפקיד האפרוח הקורבני שמצטנף אל תוך עצמו כל אימת ביקורת זעירה כלפיו.

אותי אישית זה משעמם ולא מושך שכלית.

רונן-הקדוש המעונה השני הערב בפרק,במקרה הספציפי שלו בצדק. אין לי עד עכשו ולפי העריכה הערב שום שמץ של מושג למה ליאור ואסיף בהתאמה התנפלו עליו משום מקום.

הוא לא עשה להם שום רע אישית,וגם אם הבן אדם מרכל ואוסף לעצמו חבורה הוא לא שונה מ99% שם.
אני למשל שאין לי שום מידת אהדה כלפיו דווקא יצאתי מהפרק הזה אוהד שלו. זה לא קל לראות אדם חף מפשע שכולם נופלים עליו והכל כדי לצאת "גיבורי הבית" לפי תפיסתם שהבית אמור להתנהל.

כמובן שאסיף יצא קוף אחרי בן אדם כי תמיד הוא מאחר בהתנהגות שלו אחרי מה שליאור מכתיב.
אם שניהם הצליחו להרים את קרנו של רונן בפני הצופים הערב זה רק מוכיח כמה שהעונה הזו מקרטעת.

גם רועי עוז שמנסה למחזר "מלחמת אלפא מייל" ראוי לגינוי חריף על חוסר מקוריות שמלווה אותו כבר 3 עונות.

יוסי-אני מאמין לו שהוא לא מבין מאיפה הפמיניסטית ההזויה הזו נפלה עליו, היה צריך לקחת זאת בחשבון שהסכים להכנס לבית המשוגעים הזה. שימשיך להצמד לגדי זה האור היחידי שלו בבית שגם עושה לו טוב בלב.

תקווה-החליפה את ליאור בבריונות שלה ובצורך שלה בהבלטת "מושיעת הבית" ו "מלכת הצדק בעיניה" בבית. ההתנפלות שלה על רות באצטלה של אני חייבת להיות "אמיתית" איתך מזכירה לי כמה היא לא אמיתית ומאוד מחושבת בפוקוס של המצלמה.

הדבר היחידי שמעניין אותי בצאתי מהפרק הלא מרשים הערב הוא האם רביב קנר ואלה- לי יגברו ברייטינג על החיקוי של שי חי והחיקוי של טהוניה....אני חושב שהתשובה כבר מצויה בגוף השאלה לא?
הם לפחות יודעים לשיר ,והם לפחות אותנטיים...גם זה משהו בימינו...

יאללה לילה לבן.... אחרי כל השינה המוקדמת,הגיע הזמן קצת שיעבדו...

למעלה