שרשור לילה
היום ה53 ב

ניצנץ63

Well-known member
נראה לי שרק אסיף עדיין קיווה שמדובר בהדחה אמיתית, כי הוא קרא

לניר ולחץ את ידו, כדי לוודא שאם זו הדחה אמיתית, שלא יפספס את ההזדמנות להראות שהוא "גבר". חתיכת אפס מאופס. השאלה אם הוא ידבר כבר הערב על ניר כמו שהוא נוהג לדבר עליו כל הזמן, ואם יראו לניר את השיחות בבית. אני מקווה שכן. אני גם מקווה שלא יעלימו לנו את ניר מהמסך כמו שעשו לנו בשנה שעברה עם אסף.
&nbsp
אני בטוחה שאפילו אם תשעים אחוז מהדיירים יודעים שמדובר בהדחה פיקטיבית, הידיעה שניר חזק כנראה בחוץ ועכשיו מקבלת חותמת, תערער כל אחד מהם. לא אתפלא אם נראה בהמשך אפילו את ליאור מדבר עליו בצורה עקומה קצת או מתרחק ממנו. הדיירים שם יותר מדי תחרותיים ולא יקבלו את הידיעה הזו בהבנה ואהבה כמו שקיבלו עד כה את הכתרת גדי כזוכה על ידי יוסי...
&nbsp
ונ.ב. - אני מתקשה להבין את הבחירה של ניר הערב דווקא באדם. לצערי הבחירות של ניר לאורך רוב העונה פוגעות בו יותר מאשר עוזרות. כאילו, דווקא בהזדמנות כזו האדם שהכי מפריע לך בבית הוא אדם?! לא ברור...

גם אדם קיווה שההדחה אמיתית והוא אוייב גדול של ניר

עוד בתקופת אמילי, אמרתי שעדיף להצביע לאמילי ולהשאיר אותה מאשר שאדם ישאר.
אדם מסית את הבית נגד ניר והוא משחיר אותו בכל הזדמנות.
&nbsp
אבל האוייב הכי גדול של ניר הוא ליאור. ליאור לא חבר. הוא מתחילת העונה מקפיד בשיטתיות ואובססיביות לכבות כל שיחה/אינטראקציה מעניינת שיש לניר עם דייר אחר.
&nbsp
הוא נכנס לשיחות של ניר באופן עקבי ומנסה לסובב אותן למשהו סתמי ולא רלוונטי.
או שהוא נכנס לשיחות ומנסה לסובב אותן אודותיו ועליו, בעבר - עליו ועל ירדן ועכשיו עליו ועל תקוה.
או - שאם הוא לא יכול להיכנס לשיחות באמצע ולסובב - כי זה שקוף מידי, אז בכל פעם שהוא מזהה שיחה מעניינת, הוא קורא לניר מרחוק לעשות איתו איזו פעילות סתמית ולא מעניינת (אוכל, ספורט, דיבורים במיטה עליו ועל תקוה).
&nbsp
ליאור נחש ארסי מאוד ומלא קנאה. אני מקווה שניר יזהה את זה.
אסיף ואדם אוייבים - אבל לפחות ניר מודע אליהם.
לליאור הוא לא מודע וחושב שהוא חבר...

יונתנסקי

Well-known member
כן. תתפלאי, אבל אני שמעתי את אדם מפריח כלפי ניר, ולא

פעם אחת עקיצות והערות (מתחת החגורה) מאוד עוקצות ופוגעניות....

אני לא נמנת על אסכולת הקונספירטיבים,

אבל, נניח שאני זורמת עם זה, אסיף יאכל את אצבעותיו עד זוב דם על שנפל
במלכודת שהאח טמן לו. להיות האפס הדמגוגי בפריים טיים שמלקק לצל את האחוריים.
וכך בזכות שניהם, ניר בסוויטה. אח, מתוק לו, מתוק לו.

נילי1179

New member
את יכולה לרשום את כל הערותייך ולתת לאסיף לקרוא ולהבין מה זה

ספרות פואטית שלועגת לאירוניי

masino

New member
תקוה תשמש כנראה לשתוף פעולה עם ניר בבית, כמשימה סודית

לכן היא וניר ישבו אתמול שעות אצל האח

כוכבית מכסף

Well-known member
איזה מזל שזה ניר שאין לו בעיה להיות ימים

לבד.
תארו לעצמכם את גדי לבד??
אגב בעונה הקודמת של vip שאסף גורן הודח כביכול, נתנו לנטלי לדעת את זה ולבקר אותו בסוויטה. יכול להיות שגם הפעם יתנו למישהו שיוכל ללכת להיות איתו מידי פעם?

בוייאקה מאן

Well-known member
כן אדם וליאור רבו

ליאור הלך או נקרא לחדר האח
כי אדם אמר "אני מקווה שזו הדחה אמיתית" מול ליאור

למעלה