שרשור לילה
היום ה53 ב

בוייאקה מאן

Well-known member
סיכום פרק: זה היה פרק כל כך חובבני, וזהו. בוייאקה

פרק שכולו משיכת זמן עד שנדע מה זה ההדחה לא הדחה כן יוצא לא יוצא למה יוצא איך יוצא
קיצור פרק בלי הרבה תוכן עם פאנץ ליין שרוב הסיכויים לא יעמוד בציפיות
כיף לי... פשוט תענוג...

אז יאללה מתחילים...
אז הדיירים יעמדו מול כל הדיירים ויגידו את מי הם רוצים לעמוד להדחה ויש סיבוב גלגל? (בוי אי פי האח שלט בגלגל פה לא הסבירו)
כל דייר מחזיק בתמונה של דייר שהוא רוצה להדיח הוא יניח את התמונה על הגלגל ואז שכל הגלגל מלא בתמנות יסובבו את הגלגל
התמונה שהגלגל יעצור עליה יצא מהבית (או סוג של)

ויאללה לפרק הערוך
בוקר חדש בבית האח יוסי מתפלל אודליה מבשלת הנזרק עדין לא נזרק מהבית ופיהוקים...
הגברברים מתאמנים הנשים בבריכה מלא קטעים מיותרים... אין לאח מה להראות כי גנזו את כל מה שקרה עם הנזרק
כפיר ביצים חיות וליאור דלגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג
יוסי וגדי בשיחה... כן זה מדהים גם אותי שהם יכולים לנהל שיחה... הם מדברים על פחדנות ומסכנות ופחדנות
ואז עוברים לתקווה וליאור ה"זוג" שלא באמת "זוג" מדברים על פגישה עם המשפחה בחוץ וזה...
ואחרי שהם מדברים על זה תקווה החכמה שואלת את ליאור "תשמור איתי על קשר בחוץ?" כי ליאור לא מלקק מספיק
אז צריך להוציא ממנו בכח... לא עבד לה
שוב גדי מדבר על להביא עוד ילד כי יש לו ילד אחד והוא רוצה עוד אחד ואישתו שכבר יש לה 2 לא בטוח תזרום
ואז גדי מתחיל לזייף שיר של אדל בצורה שאפילו זייפן קריוקי לא מצליח לזבל ולחרבש מילים ככה
ואז אודליה גם מתחילה לגמגם באנגלית (כי חגית לא רלוונטית יותר אז צריך לבנות את אודליה בתור הסתומה)
אבל גדי ממשיך לשיר בג'יבריש כי מוח של יתוש
גברים שוב מתאמנים כי "שרירים" יוסי עושה כלים ורואה שכל הכיור מלא אוכל כי מישהו בבית סתום
יוסי צועק בכל הבית על הכיור ואדם אומר ליוסי "זה גדי" גדי מגיע ויוסי מגרש אותו בצרחות וגדי הסתום צוחק
כי מוח של יתוש... ליאור ואדם מנסים להסביר לגדי את המובן מאליו אבל מוח של יתוש לא קולט
יוסי בא וגם מסביר לגדי שהוא מטומטם וגדי אומר הבנתי אבל נשאר מטומטם
גדי אומר שאדם סכסכן שהוא אמר ליוסי שגדי אידיוט
מה נעשה גדי זו האמת אתה אידיוט
יוסי וגדי בשיחה דלגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג קיבינמט
אסיף ושירלי בשיחת אסטרטגיה מול קיר התמונות כי לאסיף אין שום דבר אחר לדבר עליו...
גדי נדחף לתקווה וניר ל"שיחה" שהם מדברים על להיות ביחד כי תקווה עם ליאור בשביל להדליק את גדי
גדי נופל בפח כי חכם הוא לא... אפילו ליאור צוחק עליו כי גם ליאור יודע שהוא מטומטם
אחרי כמה דקות גדי קולט שכולם צוחקים ומבין שזו בדיחה
גדי מסביר לליאור שהוא צריך לעשות את הצעד הבא מול תקווה (כי אין לו כבר את מי לשדך אז הוא עוזר למי שכבר מסודר
)
אסיף ושירלי עדין בשיחה רק הפעם במיטה... על משהו שאני לא מקשיב לו... אז דלגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג
מראים את חגית מדברת עם ליאור בשביל שהקהל לא ישכח שהיא בבית...
יוסי מגיע וצוחק עליה כי זה קל והוא אוהב בדיחות קלות שלא צריך לחשוב עליהן לעומק כי זה כואב לו לחשוב לעומק
נעם וגדי בשיחה על התמונה שלה וגדי צריך דקה בשביל להגיד לה כי מוח של יתוש... דלגגגגגגגגגגגגגגגג
ובוקר חדש... יוסי ואודליה מדברים על... דלגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג
אסיף שר בדד בנסט כי הוא מתמסכן יומי אז שירלי עולה אליו כי הלב רגיש לעיניים כחולות ואסטרטגיה
אסיף בשירלי בשיחה כל כך עמוקה שהם מדברים בטלפתיה.... באותו זמן חגית בוכה שאלון נזרק ולא נשארה לה עלילה של מחזר
אודליה פותחת את הזמבורה שלה בפינת האוכל יוסי ותקווה בחצר משתגעים כי היא צורחת... דלגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג
כפיר עושה לאודליה שיעור באנגלית בתמורה לשקט מזמבורה שלה... זה אמור להצחיק אבל לימדו אותי שלא מנומס לצחוק על מטומטמים
גדי מנסה שוב לשכנע את ניר ללכת עם חגית כי גדי מבייץ... דלגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג
עוד דלגים על אדם וירדן וגדי וחגית כי דייי מיציתי אותם דלגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגגג
ניר ונעם בשיחה תוך כדי שניר עושה לה עיסוי ברגלים... והוא לא מבין מאיפה הביטחון העצמי שלה... כי פלירטוטים זה נעים בכף רגל
תקוווה ואסיף מרכלים על שירלי כי על עצמם אין להם מה להגיד... דלגגגגגגגגגגגגגגג
נעם מבקשת מניר להחליף עם כפיר בשביל שהוא ישן לידה... כי פלירטוטים... ניר רומז לה להישאר ליד פול כי קריצה...
נעם משחקת אותה נעלבת והולכת.... היה גם קטע שאדם דיבר אבל מי זה אדם?
תקווה וליאור מלטפים פנים וכתפיים כי רומנטיקה של כיתה ד'
נעם עוברת לישון ליד ניר כי... ערב כיתה ד' ככה מתקדמים ביחסים
בוקר חדש ולאח אין מה להראות חוץ מעם וניר אז הוא מראה את "מחמאת הבוקר" שניר אומר לנעם
"הלילה זה השינה הכי טובה שהייתה לי פה"... ועדין אין לאח מה להראות חוץ מנעם אז מראים אותה מלקקת ליוסי על הבוקר (זה נשמע גרוע)
הגברים רצים ואסיף שהוא לא אחד מהם "בז להם" כי הוא יוצא רע... אפילו גדי וירדן רצים קצת בשביל להוכיח כמה שאסיף לא גברי...
ניר וליאור מדברים על נעם כי בשניה היא הפכה להיות המרכז של הבית... (או שהאח מפחד לאבד אותה בהדחה)
יוסי ליאור חגית וגדי בשיחת שאלות גזעניות שובניסטיות ושמנופיבית לליאור ותקווה... כי יוסי בחור על "רמה" אסיף חולה אפורה גם מצטרף
כי זה תפקידו בבית הזה... השיחה גולשת לחקירה לליאור עם התעלמות מוחלטת מתקווה כי דעתה לא חשובה
הוא החתיך היא ה"שמנה"
ופרסומות
חוזרים מפרסומות
מי שיצא הערב מהבית יחזור עם כח גדול ועם כח לנקום....
וחוזרים לתקווה וליאור שהיא לא מרוצה מכל השאלות הגזעניות שובניסטיות ושמנופוביות ושכל השאלות היו רק לליאור
ולא גם אליה כאילו זה תלוי רק בו שהם יהיה ביחד ולה אין מילה בנושא
ליאור אומר כל מה שצריך אבל בדרך שלא נשמעת אמינה לדעתה של תקווה (היא לא אמרה לו את זה אבל השיחה שלה עם ניר בהמשך חשפה את זה)
הגענו לערב השידור שירדן מקבלת סוויטה עם אדם...
נעם ממשיכה לפלרטט עם ניר ואומרת ליוסי שהיא וניר הולכים להתחתן
ירדן ואדם נכנסים לסוויטה אוכלים חוגגים שותים אדם חוגג את ה"רומנטיות" ירדן פחות כי זה אדם...
ירדן רוצה שאדם יודה שהוא מרגיש אליה אהבה הוא לא זורם היא מסבירה לו שאצלה זה לא סגור
ועוברים לשיחה של תקווה וניר על מה שיוסי אמר בנסט ועל חוסר ההבנה של ליאור לפחדים שלה
מאוד מדאיג את תקווה ששואלים את ליאור אם הוא נמשך אליה כאילו זה מיוחד שמישהו יכול להימשך אליה
וגם מסבירה לניר שכל השאלות היו לליאור ולא התעניינו בה כי לוקחים את זה כמובן מאילו שהיא תרצה אותו ולא ממש מובן שהוא ירצה אותה
תקווה גם עוברת לעניין הגזעני שהיה שם וניר מתחיל לבכות כי הוא לא יכול להכיל את העובדה שאנשים יכולים לחשוב ככה בגזענות
תקווה אומרת שהיא לא מלכת הכיתה וניר אומר ההפך "את מלכת הכיתה" השיחה ממשיכה
אבל צדק אני לא יכול לעשות לה אז למי שלא ראה שפשוט יראה בשידור חוזר באתר של רשת 13
חוזרים לירדן ואדם... מדברים על כלום ושום דבר חוץ מזה שאדם ילד... ומשם זה ממשיך לזה שירדן רוצה להתחתן תוך שנה
והוא בן 22 ולא צריך להתחתן בגיל 22 בשביל לרצות את בת הזוג שלו... אחרי הברקס שאדם קיבל הוא הולך לשרותים לצחצח שיניים
ומראים לנו את זה כי? מילא היה בוכה אבל סתם מתארגן לישון
בלילה במיטה אדם סוף סוף מסביר לירדן שזה יותר מידידות... הברקס הקודם לא הספיק... והוא יתיש אותה עד שהיא תרצה אותו
בין לבין מראים את ליאור ותקווה במיטה ישנים עם ליטופים כי חייבים לדחוף אותם לכל חור
ובחזרה למנחים ופרסומות
חוזרים מפרסומות...
ניר נבחר ע"י הגלגל המזוייף ושקוף שזה מזוייף והאח החליט
ניר עובר לסוויטה והתפקיד שלו יהיה מאוד משמעותי בבית שלפי המנחים הוא מאוד יהנה ממנו
וזהו עוד פרק נגמר עם סיום צפוי של מודח שלא באמת מודח

פסוקו של פרק
בעבר כל דייר שיצא מהבית בהדחה מזוייפת גם ניצח את העונה... רק אומר (אם ניר לא מנצח מרי תהרוג אותי...
כי "הוא לא זכה כי פתחתי את הפה")
מעניין מה המשימה של ניר תהיה ואיך הוא ישפיע על המשימה של הדיירים בבית
ומה תהיה הנקמה שלו מול אסיף שהעמיד אותו

אני הייתי בוייאקה
ד"ש

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אתה היית בוייאקה ה

ומרי אכן תהרוג אותך!

*ראה הוזהרת*

1Shir

New member
בוייאקה מי זכה אחרי הדחה פיקטיבית

אני זוכרת רק אלירז ואסף
אבל שי חי או דודו לא זכו או שאתה מחשיב את שי חי כזוכה כי הקהל שלו קבע את הזוכה? היה עדיף שדודו יזכה אבל לא היה קרוב

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
שימו לב - הפורום ממש איטי בגלל עומס...זה לאט לאט ישתחרר

יונתנסקי

Well-known member
אוף!!! אני כזאת קוטרית !!!

כבר שלחתי הודעות ל"ההוא שיושב למעלה".

צרת רבים הפעם חצי נחמה.

סטילהוק

New member
הרבה יותר מפריע ומטריד שהוא כל הזמן קופץ לראש הדף

ככה אי אפשר לעקוב אחרי ההודעות והתגובות ללא הפרעה, ואחרי קפיצת הדף כבר לא יודעים בכלל איפה היינו. שלא לדבר בכלל על כך שכל התגובות שכבר פתחנו חוזרות להיות אפורות.

ariel1612

New member
למרות שהם יודעים שזה לא אמיתי מומחי האח הגדול בבית

יודעים שמי שיצא בהדחה פיקטיבית מנצח זה כבר יעשה את הרעש כשלעצמו

Goneril

New member
יותר מזה.. לטעמי זה גם יחדד את השגרה ללא ניר

ויחזק את המהות שלו בבית
ומה גם שעדיין לא נאמרה המילה האחרונה לגבי אותו "כח" מלבד הצפייה בהם אולי מזומנות לנו עוד אי אלו הפתעות
הכי חשוב כפרה עליו הפרק היה ניר

nicknick28

New member
מסכימה...הם יודעים שזה מזוייף...אבל משהו זה יעורר באוויר

אלזה4

Well-known member
מדהים איך בקבוצה של אסיף חושבים שהוא הכי חזק בהצבעות

והוציאו את ניר כדי לנקום באסיף ולתת לאסיף במה..אנשים על פטריות הזייה?

יש כמה מחוברים למציאות וכותבים: תכנית פח, שקוף ומכור, ערוץ של שמאל, שוב מגינים על עוכר ישראל...

yalian

New member
הם יודעים שזה לא אמיתי, ומכאן ועד להבין שהוא צופה מהסוויטה

הדרך קצרה, אף אחד לא יגיד משהו שהוא לא רוצה שניר יידע.
אסיף לא חסך מניר את דעותיו עליו, אין לו עוד משהו נוסף לומר, רק לחזור על הקלישאות והסיסמאות שלו (אני מניחה שנשמע הרבה "חיילי צה"ל" בשעות הקרובות?)
חוץ מאסיף, שאר הדיירים בבית נעים בין הערכה וחיבה לניר לבין להסתדר איתו,
אז כרגע קשה לי לראות מה יכול לזעזע את עולמ(נ)ו.
מחכה לראות מה המשימה של מחר.

ליאור לא אוהב את ניר הוא לא חבר בכלל, לחוץ ממנו

מאוד והוא זה שיכול לזעזע. הקנאה של ליאור עכשיו תעלה לשלב שהוא לא יוכל להתאפק מלפרוק.
ליאור באופן שיטתי מכבה כל אינטראקציה/שיחה של ניר עם כל דייר אחר באמצעות אחת משלושת השיטות הבאות:
1. נכנס לשיחה ומנסה לרדד אותה, להפוך אותה לסתמית ולא רלוונטית.
2. נכנס לשיחה ומנסה לסובב את הנושא ל"ליאור", אודות ליאור ועל ליאור/תקוה.
3. כשהוא לא יכול כבר להיכנס לשיחה ולהרוס ולסובב אותה, כי זה שקוף מידי, הוא קורא לניר לעשות איתו איזו פעילות סתמית כזו או אחרת (אוכל, ספורט - פתאום ספורט וליאור?, דיבורים איתו ועם תקוה במיטה עליו ועל תקוה).
&nbsp
לדעתי ליאור הוא האוייב הגדול של ניר כי ניר לא מבחין בזה.

מורבידי

New member
בשביל ה 5 אחוז ספק שהיה אולי בלב הדיירים שאולי בכל זאת

זו הדחה אמיתית (סביר שכולם מבינים ב 95 אחוז שלא ככה עושים הדחה, ובטח לא דרמטית של דייר כמו ניר , ולא בעזרת "גלגל מזל", ולכן זה ברור להם שזה פייק"),
אבללל
בכל זאת הרי יעלה בהם ספק קטן הערב , והם גם ידברו בינם לבין עצמם שאולי בכל זאת סיכוי שלא יראו את ניר (הם לא ידעו בודאות עד שלא יראו אותו קופץ בחזרה לבית במהלך סוף המשימה כנראה בעוד יום יומיים), ועל אף הספק הזה - אף אחד שם לא נפרד ממנו באמת, בעצב, שידר שיתגעגע אליו , אפילו רק מהחשש הזה , גם של ה 5 אחוז, שאולי הרגע יצא מהבית מישהו שאהבת לגור איתו ואולי לא תראה עד סוף העונה .

יונתנסקי

Well-known member
סליחה שזה לא בשרשור, אבל אין לי ברירה....הפורום קרס ?

1. עולה לאט מאוד אחרי המילה "המשך"
2. אמור לשלוח פוסט, ואחרי זמן המתנה ארוך אני מקבלת הודעה "אי אפשר היה לבצע את פעולתך".

למעלה