שרשור לילה
היום ה31 ב

Lusi71

New member
לדעתי בגלל שמעיין חזרה. לא ניגש אליה אפילו

לא קם לקראתה לא חיבק אותה כלום. נראה לי ששניהם הלילה יחשבו מסלול מחדש. הוא יתרחק ונראה לי שגם היא. הבינה שהיא חזקה בחוץ.

Lusi71

New member
לדעתי בגלל שמעיין חזרה. לא ניגש אליה אפילו

לא חיבק אותה לא קם אליה. הוא וגם מעיין מחשבים מסלול מחדש.
ועכשיו אני בטוחה שאורנה רוצה את אביחי

nicknick28

New member
אני בספק רב שאורנה רוצה את אביחי לפי השיחה שלה עכשיו בנסט

היא ודן מדברים על אביחי ומעיין. נשמע שאורנה רוצה לחסל את אביחי ,לא להיות איתו.

winwin5

New member
אביחי אל תתעצבן חמודי, מלכת הבית שני תשב לך בגרון עד שתתפוצץ

טוב לפי מה מהלכי הערב הבנתי את הפוקוס של זק,הוא הולך על עונה

של רומנים,לא חשוב אם אלו משולשים,מרובעים או מחומשים... גם הזוג שהודח היום הוא כביכול מייצג רומן מתמשך ,אך נראה ונשמע יותר כמו סיוט מתמשך בעיקר מבחינת נקודת המבט של שמוליק.
&nbsp
צר לי שכוכב שילמה הערב את המחיר עבור הקונספט ההזוי של זק שנהנה מהרומנים ההזויים שהוא ממציא כגון: העיוור שהילדה הקטנה מצילה אותו. במקרה הנ"ל אני מפקפק באמינות העיוורות(איך אביחי ראה את תמיר בכל כך בהירות בלילה מוחלט) ועוד יותר מפקפק במתיקות שזק מנסה לצייר לנו של מעיין, נערת מועדון חשפנות לא יכולה לשחק לי אותה בתולה מיוסרת שממש מזעזעת "מעין הרע" אבל ממה שהול בשרותים של הפוסיקט היא פחות מזדעזעת.גיב מי אה ברייק חברים
&nbsp
אבל הדובדבן העונה של זק,זה מה התחיל לו ממש במקרה ובלתי צפוי,החתיך של הבית ,נער השעשועים של הפוציוו"לי רוצה לפתות את חווה החסודה,האם דן הוא הנחש במטאפורה? או אורנה? זה אני משאיר לשיפוטכם. מה שבטוח אם אני בן מתבגר של אורנה אני ממש לא נהנה ללכלת לבית ספר שחברים שלי יקנטרו אותי שדן מנסה לדפוק את אימא שלי..
&nbsp
זק נראה הערב בפרק ממש מחורמן מהסיטואציה לתרחיש שכזה,אני סמוך ובטוח שהוא לא ינתגד בעצתה של אורנה לפתוח חדר ייחוד שבו דן יפרה כמאמר חז"ל פרו ורבו את אורנה "החסודה".חחח כמובן ששני תצותת מחוץ לדלת...
&nbsp
את השעמום המזדחל הזה אני מקווה שכניסת הדיירים החדשים תציל,כי לראות ולשמוע את הזחיחות של אביחי שיתגאה שהוא העיף א כוכב,ואחרי זה את תאלין ואחרי זה את עדן,וכנ"ל הזחיחות של מעיין ושני אין לי שום מוטיבציה לראות.זה לא מעניין.....

mouis2006

New member
אתם עדיין קונים את ההצגות של שניהם? כמו שביבי אמר

אין כלום בינהם לא היה כלום ולא יהיה. הכל הצגה חרטבונה. הוא לא שם עליה לא מעריך אותה וגם לא מתלהב מהמראה שלה. והיא מחפשת מישהו "נורמלי". הכוונה מישהו ללא נכות. הכל שקוף וברור. הסיכוי הכי טוב להגיע הכי רחוק באח אם הוא יעשה הצגה כאילו היא זרקה אותו בגלל הנכות. רחמים עובד מצויין באח הגדול. יש אחד אלירז סעדה עשה על זה מליון

חחח איך שני תקועה לאביחש בגרון

מדוכא פצצות. חשב שהוא יודע הכל המתיימר המולטי דיסציפלינרי.

אביחי למעיין: "תיכף אני אחטיף לך שתי סטירות" ומעיין סולחת

הקיצר מעיין היא תני השנייה. חובבת אלימות וחסרת ביטחון.

Yam7710

New member
היא לא צריכה את מעיין...

או להיות אביחי ו2 בנותיו
זה יהיה אורנה והגברים...:)

Yam7710

New member
אין לה שום חיבה למעיין

ראו את זה גם כשפירגנה להם.
היא במשחק
מעיין האחרונה שתעניין את אורנה...

Yam7710

New member
מה יש לה עניין במעיין?

את חושבת המתיקות קנתה אותה?
על סמך מה התחברה איתה?...הפכו לחברות הכי טובות בבית?
אגב קראתי את דעתך על אורנה ...מבחינת דת וליברליות...ושכל פעם מחפשים אותה בפורום כדי שתהיה פנאטית...כביכול דת רק בדרך מסויימת
אני מסכימה איתך:)

Yalush2

New member
לא יודעת מעיין לא ברורה לי, נראה לי שאביחי מתחיל לקלוט

שאין לה רגשות כלפיו חבל שאין לו קצת ביטחון לשאול אותה לאן נושבת הרוח הוא סתם שם גז בניוטרל וחבל מאוד עליו.

למעלה