שרשור לילה
היום ה-89 ב-

koko911

New member
השיחה של תקוה עם כדי בחצר בשעה האחרונה אחרי שגילתה לו

על הבעיה שהייתה לליאור עם משקל הגוף שלה - ועל זה שמאז הם התקדמו וכן הצליחו להתקרב ולרצות להיות בקשר גם בחוץ - דוגמא לקבלה עצמית ולהעצמה נשית מוחלטת ומדהימה של תקוה. גם המילים היפות שאמרה על ליאור והרגישות שלו - מקסים!!! כל כך יפה היא דיברה, איך שמחה לראות את פוסט האינסטגרם שליאור פירסם... בצדק גדי ענה לה "את מאוהבת"

למה לליאור אתה לא מעיר שהוא נוגע בפנים?!

ושמתי לב שהתמונה פורסמה גם בשרשור הזה וגם בקודם. זה צפוי להיות מפורסם כל שרשור עד שרשור הגמר?

מורבידי

New member
רק עשיתי לך מבחן לבדוק

אם אתה נכנס לכל פוסט שאני מפרסם , גם אם הכותרת היא ".."

ואתה תראה את התמונה שלו , כמספר הפעמים שישאלו אותו בראיונות עד הגמר את השאלה הכה חשובה לעתיד האנושות בזמן זה : "נו, אתה תחכה לתקוה גם בחוץ ?"

nicknick28

New member
האמת , זה הבאסה בראיונות האלה

זה נחמד בעיקר ברמה של לראות שוב את הפנים שלהם על המסך .
לי היה מאוד כיף לראות את החיוך של ניר ביום שישי.(וכרגיל התמוגגתי לשמוע אותו מדבר ומנסח משפטים יפים)
&nbsp
אבל מבחינת תוכן הראיונות ,הכל כל כך חזרתי , אותם שאלות בדיוק ולא מחדשים שום דבר.
ראיונות אינסטנט כאלה....
&nbsp
בא לך לשמוע עוד קצת מהדייר האהוב עליך, אולי משהו שלא ראית ולא שמעת, אולי דברים שקרו בבית, אולי שאלות קצת מעבר.
שנה שעברה בוי איי פי אני זוכרת שהקדישו ראיונות ארוכים לכל דייר בתוכנית שליוותה את האח,
דיברו איתם חצי שעה ,ודיברו על הא ועל דא. .
עכשיו הכל נורא מהיר , 5 דקות ראיון וגם בו קוטעים אותם ומכוונים אותם ועוצרים אותם ובקושי נותנים להם לסיים משפט.
פעם היו עושים כתבות בעיתון עם המודחים , היום גם זה לא קורה.
כאילו אותו קו שהיה בתוך בית האח , העריכה לכיוון מסויים, ממשיך גם בחוץ בראיונות .
אבדה תרבות הראיונות.

יונתנסקי

Well-known member
הראיון עם ניר בדו"ח היומי היה מעל

13 דק'.

בלי פרסומות ובלי הפסקות באמצע.

מורבידי

New member
מה שאהבתי אצל גיא לרר

בדיוק בהקשר של מה שהעלית ,
שהוא היה מחויב לשאול את ליאור על תקוה, והוא גם שאל אותו, אבל שאל את זה בסוף הראיון וזרק את זה ככה, "כדי לצאת ידי חובה" ,
אבל מה שאהבתי ששאל אותו (לא שהיה יותר מדי זמן להספיק בשתי דקות ) שאלה קצת פחות שבלונית , ועם קצת יותר "שכל" , למשל מה התחושה של האנשים בבית הכי מבודד במדינה לצאת מחוסר ודאות של 90 יום לעולם אחר לגמרי ממה שנכנסו אליו . שאלות שאפשר אולי לשאול רק 11 איש בכל מדינת ישראל .

nicknick28

New member
נכון , גם אני אהבתי שהשאיר את שאלת תקווה לסוף

שהיא ברורה ומתבקשת אבל לא תפסה את כל הראיון.
וגם השאלה השנייה.
אבל קצר...הכל נורא קצר. לשום עומק אי אפשר להיכנס בכמה דקות...
הם בקושי מוציאים כמה משפטים מהפה.
הייתי רוצה ראיונות ארוכים יותר., שמאפשרים להם קצת יותר מרחב להתבטא.
&nbsp
&nbsp

GALxp

Well-known member
גם הפעם מנצלים אותו

יכלו להכניס אותו לאולפן אחרי הפרסומות, אבל ידעו שהוא מביא רייטינג והושיבו אותו מלכתחילה עם החפרנים לידו.
&nbsp
בנימה סלחנית ורגועה יותר, תמיד כיף לראות אותו

nicknick28

New member
גל, ככה עושים בכל ראיונות המודחים

תמיד משאירים אותם לסוף התוכניות....
כי מבינים שנכון לכרגע הם הדבר שיביא את הרייטינג והצופים.
בכל מקרה תהנה לך, גם אני צופה

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
מורבי בוא פה! צריך לבדוק מי פרץ ליוזר של איסי! *מעבירה הלאה*

.

למעלה