שרשור לילה
היום ה-14 ב

some1here4

New member
זה ריב לא נעים והכי פחות נעימה לי ההתנהלות של ויקי

איזו דמות מאכזבת היא. בוחשת.
אורלי לא תמימה אבל שי הגיב מתוך מצבור מסוים.. כנראה שצבר ונתן לאנשים לחמם אותו כי זה מה שיש שם יותר מהכל.. אנשים "מחממים" ולא במובן החיובי. לא נהנית מהריבים האלו.

thebinjga

New member
בשיחה נטלי/שי - שי סכסכן בלתי נלאה. נטלי "לא שופטת אנשים

בכעסם". בהקשר של אורלי/נרי. ריב על כלום.

יונתנסקי

Well-known member
ויש לי להרחיב עוד מילה: עכשיו קרוב ל - 23.00

בשעה 18.20 התרחש האירוע בבין נרי שקמה מהשולחן, הערת אורלי, והתנפלות שי חי.
חבר'ה, קרוב ל-5 שעות טוחנים רק על זה, ודווקא שי חי, מתנהג כאן כיאכנה רכלנית וטרחנית יותר מכל הנשים גם יחד.

עכשיו יאשימו אותי כאן במיזוגניות....

רינה 157

Active member
צודקת!!! אז על מה ידושו? זו המציאות שלהם וברור

שכל זבוב הופך לפיל...
ומה תגידי על עדן שהמקרה שלה קרה אתמול בבוקר והיא
עדיין לא סיימה לטחון ולחפור עליו???

ויקי 171

New member
נטלי חושבת שהיא על האי . מייצרת כמה שיותר בריתות. מעצבן

אי אפשר לחמם לבכות ואז לבוא ולנסות להסביר את מהלך ההתפייסות זו לא הישרדות. לא קונה את המשחק שלה

avitaly10

New member
לא הבנתי למה עושים סיפור כזה גדול ממה שנטלי אמרה ללירן

עדי דיבר בספסל על למה לירן לא מוצא מישהי ולירן אמר שהוא צריך מישהי שתמשוך אותו פנימה לזוגיות. ואז נטלי התערבה ואמרה ״מה נסגר עם הגברים של היום? ׳שתמשוך אותי פנימה׳ תחזרו תתאמצו״ ואז הביאה דוגמה ״אתה אחרי זר פרחים אחד הרמת ידיים איתי״ ומיד אח״כ הסבירה שזה החמיא לה והיא אמרה תודה אבל סירבה בנימוס חחח. ועוד עדי התעקש ואמר לה שתצא איתו לדייט והיא ענתה שהיא חייבת להרגיש משהו קטן ושזה לא קרה. מעבר לזה לא ראיתי אותה מפתחת ציפיות ללירן בשום שלב. שמעתי אותה אומרת בלי קשר על זה שקשה למצוא גבר היום, שהיא מחפשת גבר של פעם. ובפן קצת אחר, לטעמי אתם יותר מדי מחפשים אותנטיות בעונה של מפורסמים שיש בה הכל חוץ מאותנטיות! שילמו להם כסף כדי שיכנסו , הם חייבים לייצר עניין וזה מה שכל אחד שם מנסה לעשות, או לפחות הרוב המכריע.

בוייאקה מאן

Well-known member
נטלי לא רצתה את לירן והיא אמרה לו את זה מהתחלה

לירן לא רוצה את עדן לא צריך להאשים את נטלי בזה

svtar25

Well-known member
אני מתנצלת בפני קהילה הלהטבית, מאוד מאוד, יחד עם זאת לירן

לא אחד שיצא עם טראנסית , נכון עדן היום אישה וללירן יש כבר ילדים, יחד עם זאת אני לא חושבת שהמשפחה של לירן עד כדאי כך מתקדמת שהיא תקבל מערכת יחסים עם טראנסית. שוב אלף פעם סליחה בפני עדן, אני רוסיה חשוכה כנראה , אני אמורה להיות יותר פתוחה בקטע הזה. אך הרגיש לי מהתחלה שחוץ מידידות לא יהיה כלום בין לירן לעדן, זאת הייתה קריאת מפה לא נכונה מצד עדן, חימום על ידי עדי לאון, שרצה לשים את שטראובר בפינה שממנה הוא יתקשה לצאת. נטלי לא רוצה לא את אסף ולא את לירן, אם שי חי לא היה נשואי...אז היה סיכוי שהיא תתאהב בו, אבל לא בלירן ולא באסף...להם אין סיכוי איתה. אסף ילד, אבל ממש ילד, לירן מזגזג. הגב , ראיתי שקסניה הגנה על שיחי בסיטאוציה מול עדי לאון בערוץ 13, אמרה שמתוך הכרות שלה עם שי חי, הוא השתנה ורצה להגן וזה יצא משליטה. האמת היא התייחסה לשי טוב עד שהתאהבה בעומרי , היא הייתה השקט שלו , הרגיעה אותו יותר מתני. אפילו חשבתי על זה כאשר שי חי דיבר על כשלונות שלו בחדר האח, שבסיטואציה בקלוב במשימת הגזרים , זה עוד כישלון שלו בחורה לא זרמה איתו , כאילו הוא לא משיג בנות כמוה. ( טוב הייתי חייבת לערב בחורה רוסיה ...אחרת זאת לא יהיה אני
מתגעגעת לקבניה ומריה המדהימות שלי...טוב אני די רואה אותן באינשטוש

Ronit FL

New member
את הבלאגן פיספסתי, אבל יפה לראות איך

למרות הכל עדי תקוע בעצמו.
לא משנה מה יקרה בבית, הוא ידחוף את עצמו בסיטואציה.
כמה גועל צרוף יש בבן אדם אחד... ואז יש את הישאם. תענוג, פשוט תענוג.
&nbsp

לקי7

New member
בושה לנו ליהודים, שקועים במריבות עזות על כלום. ואז הישאם

יושב עם עדי ומסביר לעדי ואסף על סוכת אבלים כשאביו נפטר, איך שרים אמן בערבית. קצת שקט ואורך רוח רבותי.

לקי7

New member
עדי יותר טיפש מאסף שמסביר לו

שערבי זה לאום לא דת ( הרי יש נוצרים ומוסלמים)

רינה 157

Active member
אני חושבת שהריב הזה היה סתם... לפי ויקי אורלי אמרה לה שאצלה

בבית לא קמים מהשולחן לפני שכולם מסיימים לאכול ובמקרה..... באותו רגע או במקביל,
נרי קמה מהשולחן כדי להדיח כלים. שי חי שמע את מה שאורלי אמרה לויקי והיה בטוח שאורלי אמרה את זה כעקיצה לנרי ויצא על אורלי.... אורלי נעלבה ואמרה ששי חי הוא רוטויילר ושעץ עקום לעולם לא מתיישר... אורי ונרי חיממו את שי חי הצועקים בגבעה
צעקו אורלי הבייתה!!! וכך נוצר הבלאגן בבית של משועממים שכל זבוב הופך לפיל...

למעלה