שרשור לילה
היום ה-18 ב

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
טעות שלי! היא דיברה בכלל על בעלה

ואני הבנתי על עוד בן
יש לה בן אחד
צדקת :)
&nbsp
(צפיתי שוב בקטע)
&nbsp
&nbsp

חjuspa

New member
הו, רווח לי

גם על זה שלא דמיינתי, גם זה שאורלי לא עד כדי כך הזויה, וגם שאין לה בעיות כאלה קרדינליות במשפחה שהיא מחליטה לפעמים למחוק את הבן השני מהסיפור.

עכשיו נותרה התעלומה למה ומתי מישהו שמע פה שהיא סיפרה שהבן גיי, ואיך זה מסתדר עם זה שהחברות הכי טובות שלה בבית לא שמעו את זה.

אני מקווה בשבילה שגם במקרה הזה לא דיברה על בעלה בכלל

חjuspa

New member
וואלה? אני ממש זוכרת שיש לה בן אחד

זה דבר שמאוד הפליא אותי, כי נו, לא טיפוסי בארץ ולא לאורלי לכאורה (בלי להיכנס לבעיות שונות וכו').

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אני גם הופתעתי היום,זו פעם ראשונה ששמעתי אותה מזכירה עוד בן

חjuspa

New member
לא טיפוסי לישראלים, בטח מהדור שלה

שיהיה להם רק ילד אחד. לרוסים (דור קודם) נניח כן, לאומנים קונספטואלים, אבל לא לרוב עמישראל.

חjuspa

New member
ברור, כתבתי את זה מיד בסוגריים

ובכ״ז, כשרואים את סימה לראשונה, ישר מדמיינים ארבעה בנים חסונים, כפרהעליהם, שיגיעו ביום ביקור המשפחות וידמעו.

(לא, לנסות להיכנס מהפלאפון לתפוז זה סיוט שלא ברא השטן!! יותר גרוע מימי הדיאל אפ).

בוייאקה מאן

Well-known member
גם אני שמעתי פה שהבן של אורלי יצא מהארון

והיום אחרי שהקרינו להם את הסרטון כולם איחלו לה שהוא ימצא אישה טובה יתחתן ויביא לה נכדים
אז אין לי מושג כבר מה נכון ומה לא

nicknick28

New member
כך או כך זה לא מועיל לאף אחד מהם

שניהם לא רלוונטיים במיוחד בבית. למעשה כל המיטה הזאת עכשיו, אף אחד לא ירגיש אם תיעלם מהבית.

יש מצב אבל עושה אותו מפגר, לא יפה. מה אליאב עשה רע? הוא רע?

הוא הרי חמוד. בן אדם טוב
ממתי אנחנו לא אוהבים אנשים טובים?
רק ישראל טוב לנו? קעקועים עבריינות וסיפורי סמים?
&nbsp

עדגיל

Well-known member
צודק/ת. אליאב נשמה טובה. לא ראיתי אותו מסובב מישהו, מערים

קשיים, מבלבל את המוח. תמיד רואה אותו איפה שצריך עזרה, איפה שצריך להגיד מילה טובה. ילד טוב. ילד של אבא, ילד של אמא. הקטע הוא שיש שם כאלה שחושבים שהם משלימים לו פערים. מגי הבטיחה לו על הערב השני שהיא תעזור לו להתקדם, וקיפצה לשוחח עם מישהו אחר, כשישבו לאכול גבינות והוא סיפר שמכיר רק מה זה גבינת נפוליאון עם שום ועירית שאבא שלו קונה ולא מכיר את הגבינות שהיו על המגש, וכו'. אני חושבת שהבעיה של אליאב היא שהוא מופנם, וגם שהוא מקושר יותר לאורלי ולמירב שלא יגיעו לגמר ואז ימצא עצמו בודד. מירב כבר פימפמה לו בשבוע שעבר שכדאי שלטובתו יסתחבק עם אנשים אחרים בבית. אני אישית לא אוהבת את ישראל ואת הסיפור שלו שבו הוא מנופף כדי לסלול לעצמו דרך, ואני גם אצטער מאוד אם הוא יקבל את המיליון. ובעיקר לא סבלתי אותו הערב כאשר עמד מול המראה עם החולצה הלבנה, התבונן בסוג של נרקסיזם במה שנשקף אליו מהמראה, שמאחוריו מגיחות שלושת נשותיו הצמודות.

כתבת הודעה ארוכה ויפה, הבעיה שכאלה כמו ישראל בחיים, זוכים

זוכים בנשים, זוכים באהדה
זוכים
בכללי
&nbsp
נכון שהם לא מאושרים בפנים
מי שמאושר, אלה כאלה כמו אליאב
לדעתי בכל אופן
&nbsp
אבל אלה כמו ישראל בד"כ
קוטפים את כל מה שכאלה כמו אליאב רוצים לקטוף
&nbsp
אבל לא משנה כי המסקנה הסופית האושר בסופו של דבר
הוא אצל אנשים כמו אליאב
אצל ישראל זה הסוג הזה שמתעורר יום אחד בגילאי 40+
ומתבאס על החיים. אומר אז הייתי פה עשיתי שם, אפילו 3 בערב
אבל מה זה שווה? מרגיש רייקנות בפנים
&nbsp
כל מי שהיה איתי, היה בגלל אינטרס
כל מה שהיה לי, היה שקרי ולא אמיתי (שקרים ממוצאים בשביל להרשים, גוף שאם לא תלך יום אחד לחדר כושר, יעלם, קעקועים)

עדגיל

Well-known member
אהבתי. אבל זה באמת עצוב שיש אנשים שרוצים לקטוף ואולי מגיע

להם, כי הם גם מתאמצים, גם טובים, הם פלס, הם נעימים וכו', ולעומתם אנשים שקוטפים בלי להתאמץ בכלל. ושוב: לא רוצה שישראל יזכה.

אורלי שואל את סימה או מירב: "מה אכלת בצהריים"? ההפקה:

&nbsp
צנזור. מעבירה לחדר האמבטיה.
&nbsp
פשוט הזויים! אני מתחילה לחשוב שיש שם מישהו בקונטרול עם שלפוחית רגישה, שכל פעם שהוא הולך להשתין או לחרבן הוא מצנזר עד שיחזור.
&nbsp

למעלה