שרשור לילה
היום ה-18 ב

בוףףברכה

Well-known member
" אני ככה מלצאת עליה...אני שונאת אנשים מתייפיפים.."..

מירב רוצה להקיא הכל על לירז..?
גם סימה ..טעונה..
לא בקיא מלא... רק ב 3 פרוסות עוגה..

nicknick28

New member
עם כל הכבוד לפופולריות של צעירי הבית(והשנה גם זה לא בטוח)

אני חייבת לטפוח על השכם למירב,סימה ואורלי. אין ספק ,הן מעצבנות.
אבל בבית כזה חסר כל טיפת מוטיבציה ומעוף , מגיעות להן 3 נשים רכלניות ודופקות עבודה .

הן מבינות שהגיעו לריאליטי, ומספקות ולו מעט מהסחורה שמצפים מהן לספק.
כל השאר חושבים שהם בסדנת ניקוי רעלים במצפה אלומות ושזה זמן להתבוננות עצמית , כושר ומדיטציה.

ronsil

New member
מבין ה3 אורלי היא הכוכבת, מצידי מירב וסימה יכולות לעזוב מחר

nicknick28

New member
גם נכון. הדור החדש התקלקל

לצעירים שבאים היום לאח אין כבר יכולת לקחת צדדים , להודות מפורשות מי בא להם בטוב ומי לא. הם באים להתבוננות עצמית ולבדיקה כמה הם מסוגלים להתאפק ולהראות אדישות.
הכל חייב להיות עטוף במעטפת של לא אכפת לי , ציניות וביקורת בונה.
&nbsp
חאלס.... איפה המרירות, הביצ'יות, הרוע הטבעי וחסר הפוליטקלי קורקט ..איפה ה"אתה כזה קטן" "לאאא אתה כזה קטן"

MERI16

New member
הצעירים של היום משעממים חחח

מרוכזים בעצמם נורא שאין להם זמן אפילו לרכל/ לכעוס על מישהו אחר חחחח
ועד שהם כבר עושים את זה אז
"בלי שמות"
דור סוציומט
אני אני אני אני

magicPump

New member
מירב כל הזמן מדברת על אמת וצביעות

פעם אחת לא ראיתי אותה רבה עם מישהו על צביעות. דווקא על לירון וסימה שהם החברים שלה יצאה

שעת הכושר מחר פורום יקר מפז,"ארץ נהדרת" הוציאה את נשק...

יום הדין הלא הוא יאיר נתניהו אל מול "האח הגדול" . מחר ב21.00 יעלו לזירת הרייטינג הנכסף משפחת המלוכה נתניהו ונתיניה הנלווים אל מול החיוורות על סף מוות קליני של "האח הגדול" ...
&nbsp
עוד נוקאאוט מחר מצד "קשת", ולא יהיה מנוס מלקחת החלטות חשובות במשרדים ואני מציין במשרדים ולא של ההפקה. עוד אפשר להציל את העונה,זה דורש מעוף,יצירתיות,והחלטיות.
&nbsp
&nbsp
אל תתנו לשגרה המשמימה של הבית להרדים אתכם ואתכן,קומה מעל יש חיים שוקקים וסוערים,מנסים לטקס עיצה איך להפיח חיים במת/חי המהלך הזה...
&nbsp
גם היום בברייק אחרי החדשות,מה זו היתה השטות הזו? רציתם לשמור את כל העניין ליום רביעי אז בכלל בשביל מה לפרוץ עם מנת לחם דלוחה בלי מלח... אה הייתם חייבים בגלל פתיחת ההצבעות,והקליפ, לא ממש חשוב,וככל הנראה גם לא רלוונטי כל כך. גם לא הראתם קמצוץ כביכול משינוי הגישה של האחות-אסרטיביות יתר,וגם לא ממש חיברתם רקמות לעלילה שאתם מנסים לטוות,בפעם המי יודע כבר.
&nbsp
אין חומרים? תתחילו לעבוד ולייצר אותם.לכו לראות קצת עונות אחרות תלמדו את הפולושטיקים של זק הנוכל.. אני לא רוצה להגיע לסף של ייאוש ועוד להציע לכם לשכור את שירותיו של אילן רבינוביץ וכדוריו...
&nbsp
באמת שלא יצא לי לראות כמעט בכלל היום הזה,וממה שאני רואה עכשו לא השתנה הרבה ... ממה שכן הצלחתי להציץ ראיתי שישראל לימד אגרוף את תמי בשעת הכושר. זה בדיוק המקל והגזר של ישראל,הוא מקרב ומרחיק מקרב ומרחיק איך אתן ואתם לא רוצים שתמיל'ה תתבלבל??
&nbsp

חjuspa

New member
לא כתבו כאן שאורלי סיפרה שהבן שלה גיי?

כי עכשיו סימה, שהיא די חברה שלה, שואלת אם יש לו חברה ומדמיינת את החתונה שלו (עם אישה).

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
נכון

היום אחרי השיר כשכולם בכו היא דיברה על הבן שנכנס וסיפרה כמה היא קשורה ואובססיבית אליו ובלה בלה
ואז שאלו אותה :גם לבן השני את ככה ? והיא אמרה שלא...

חjuspa

New member
קטע. ממש שמעתי אותה מציינת שיש לה אחד. כנראה יש שם משהו

אם טרחה להתבטא ככה בהתחלה.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
היא בוודאות דיברה על עוד בן היום

חיטטתי לה ולבן שלה מאור קצת בפייס...אני לא רואה עדות לעוד ילד..משהו שם הזוי לגמרי.
אנסה למצוא את הקטע של היום שהיא אמרה את זה.

למעלה