שרשור לילה 5 - היום ה32 ב

עדן כבר איבדה סבלנות היא יושבת לה על העורק

וגם כשעדן רומזת לה אז היא משכנעת אותה שהכל טוב אנחנו נכיר
זוזי יא דבק
הכל אצלה בהגזמה

ואת חושבת אנדל יהיה מסוגל לשבת איתה שעה לשיחה??.

הוא נותן לה 3 דקות תשומת לב.. ונעלם לה..

וגם, עדן אומרת שמעיין באה לרכב על מישהו

כי מה את עדן? אחרי יומיים כבר הייתה עם מישהו במיטה שלו
ועכשיו עם אנדל כל היום ואם זה לא היה אנדל זה היה מישהו אחר
את מדברת? באמת?

גם אנדל רוכב על הגב שלה.. בגלל זה הוא התעצבן שהיא עם חזי

הוא רצה אותה לצידו..
בגלל הבטחון שלה..בגלל שהוא חושב
שהיא צריכה להיות המלכה של הבית..

Yam7710

New member
הוא אמר שהוא נבהל ממנה בהתחלה

אז התרחק
כבר רצתה להתחתן...
הוא ברח מהישירות שלה
לא הבין מה מי וכו

Lorenzo5

New member
עכשיו כשתפוז חזר- סיכום אירועי הלילה:

סוף סוף אחרי חודש משעמם הגיע יום (ובעיקר לילה ) שבאמת מעניין לצפייה בעונה 8. הכל קרה בזכות שני שהיא ואינדל כרגע הדיירים היחידים בעונה שעושים ׳כל האמת בפרצוף׳, רק ללא שום רוע ותוך עקרונות בלתי מתפשרים (זה מצחיק אגב שהדייר שהכי אוהב לצוטט את שיחי וחי בסרט
שהוא דומה לו, אביחי, הוא דווקא זה שהכי לא אומר אמת בפרצוף ומרמה את חברה שלו מעיין וגם את כל השאר ).

שני הרשימה אותי מאוד. יש המון דברים בה שעדיין קשה לי איתם, אני לא יודע אם הייתי מצליח להיות סבלני אליה לאורך זמן,ויש דברים שהיא עושה שאני ממש לא מסכים איתם (כמו לראות היום את התעודת זהות שהיה מטופש לדעתי) אבל עדיין למרות כל זה אני מעריץ אותה לגמרי. יש לה עקרונות והיא עומדת עליהם. בזה היא דומה לפייבוריט השני שלי אינדל, שניהם באו מרקעים שונים לגמרי, קיצון אחד לשני, אבל לשניהם יש תכונות זהות, של כנות ואמת לא מתפשרת, שאני מאוד מעריך.
החברות שלהם והשלישיה של שניהם עם חמימו נהיה הדבר הכי כיפי ומעניין לצפיה לדעתי.

ללא ספק הרגע הכי טוב הלילה היה כששני יצאה נסערת לחצר אחרי הריב, אינדל וחמימו היום שם והאח שם לה את השיר שלה. זה היה רגע לפנתיאון, מסוג הדברים שבשבילם אני רואה האח הגדול . למי שהיה כמוני ממעריצי אלדד בעונה 6, זה בטח יזכיר את היום שבו דנית הייתה בריב עם אליאב והאח שם לה ולאלדד המקסים את השיר ׳כולם אומרים׳ של שלומי שבן, לא יודע למה זה הקפיץ לי את הזיכרון היום, אולי בגלל ששוב פעם זה היה ׳החבר׳ה הטובים׳ בחצר עם השיר.
לסיכום וכבר אמרתי אבל אגיד שוב- אינדל השבוע נהיה הפייבוריט שלי בענק, יחד עם שני שכבר הייתה כמעט מהתחלה. הסיבה היחידה שאני תומך באינדל כזוכה ולא בה (
כי הם שווים כרגע באהדה שלי ) , היא שזכיה בפרס הגדול יכולה להשפיע ולהרים את אינדל פי מיליון מאשר את שני. היא באה ממשפחה אמידה, אני משוכנע שיש לה דירה ושהיא תצליח בחיים גם בלי המיליון ושתקבל הרבה פירסום ואהבה כשתצא.
אז כרגע החמישיה שלי היא :
1. אינדל רודף האמת.
2. שני רודפת הצדק הלא מתפשרת ולא מתקפלת.
3. תאלין , כי היא מתוקה וללא שום רוע, ויש לה חיים מעניינים וראייה בריאה על העולם.
4. חמימו, כי הוא טוב לב וקורע מצחוק.
5. מעיין- כי צריך חמישייה ובעיניי יש בה יותר טוב מרע, בעיקר כשהיא עם שני ותאלין ורחוקה ככל האפשר מאביחי ואורנה.
מי איתי ?

טלטוליה

New member
מסכימה! פשוט מקווה לא להתאכזב משני כי היא יכולה מחר ללקק

לכולם שוב וזה ממש ירתיח אותי. היא מאודדד קשה לעיכול ובחיים לא הייתי מסוגלת להיות בקרבתה. אינדל אחלה גבר גם מקווה שלא יגרר לגועליות וישאר בשלו.
&nbsp
והייתי מעדיפה את עדן בגמר במקום מעיין אני מעדיפה לתת לה צ'אנס למרות שהיא רכלנית מעצבנת. מעיין מבחינתי דוחה רק מעצם העניין שהיא עם אביחי. היא צבועה רצח כי בחוץ לא היתה משתינה לכיוון שלו. ואינדל צדק היא חולת כסף ומחפשת שוגר דאדי.

Lorenzo5

New member
אני גם ממש מקווה שהיא לא תאכזב.. במיוחד שלא

תעיז ללֿקק לאורנה או לאביחי כי זה ממש יעצבן אותי!

אביחי משחק לה על הנקודה הזאת

אומר לה יהיה לנו מלא כסף בחוץ אני אקנה לך בית גם בלי הפרס
והוא יודע כמה חשוב לה הבית

קצת חמלה. עד גיל 18 לא זיהתה את הסמל של לואי ויטון!

שמעתי והזדעזעתי מעצמת המצוקה.

מכורה וחבל

Well-known member
מחר? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

איך שהיא סיימה את השיחה עם עדן על מי שהיא חשבה כ"החברה הכי טובה שלה" היא נכנסה למיטה ליטפה את מעיין מעל השמיכה, הרימה את השמיכה כדי לישון איתה מחובקות וכנראה שמעיין אמרה לה שבגלל השיזוף אי אפשר אז התרחקה....

מחר? באמת הצחקת אותי.

ושלא תביני, אני חושבת ששני עושה לכולם שם בית ספר, כולם מנסים להיות בסדר איתה, והיא דוהרת על כולם כולל כולם. משתמשת במילים קשות ופוגעניות נגד דן, אביחי ואפילו למעיין, ואנשים מבליגים לה. חוץ מאביחי שסתם לה את הפה יפה מאוד.

אין לי שמץ של מושג מה אנשים פה בפורום רוצים ממעיין ביחס לשני. בעיקרון, מעיין אוהבת את שני גם אם קשה לה איתה. מעיין לא נוטה לסתום את הפה של אף אחד שמדבר, אבל כהרגלה היא לא משתפת פעולה. בניגוד לאידיוטית עדן, שאין מצב שלא רק שהיא לא תסכים עם בן שיחה (כל פעם מישהו אחר) אלא אף תוסיף תובנות מטופשות באינטונציה של איזו אשה בת 40.

מעיין במקרה של שני נמצאת בין הפטיש לסדן. היא חברה של אביחי, דן, אורנה, שני ותאלין - היא יודעת שאביחי לא אוהבת את תאלין ואת שני, ואין שום עניין לדבר על נושא שהוא לא שלה. זה שהן חברות שלה לא אומר שהן צריכות להיות חברות שלו. ולהיפך, שם ועדן לא מפסיקים לטנף על מעיין ואפילו בניצוחו שלך אביחי ומעיין לא אומרת לו מה לעשות ומה לא.

אני חושבת שמעיין מנווטת בצורה מאוד חכמה ומנסה כמה שיותר ליישר הדורים.
מאוד התרשמתי מהשיחה של מעיין עם שני בסביבות חצות הלילה, ממש הייתי גאה בה. אבל בעוד היא מדברת ממעמקי ליבה, שני עסוקה בהצגות. ונראה לכם שמעיין לא שמה לב? מעיין ועוד איך שמה לב, אבל היא מקבלת אותה כמו שהיא.

Yam7710

New member
הייתה שיחה מאוד מעניינת אנדל עדן

אנדל בוחן הכל...גם נהנה וגם מזועזע מהמשחק
אנדל סיקרן בקשר לחיים...איך הוא רואה את חיים ומי זה חיים
הכי פיקח שם לטענתו...וסוגר את עצמו מול מי שלא סומך עליו
פלוס נראה לי שאמר שיש לו תואר...
עדן שאלה למה חיים לא פתוח איתה וגם מספר לה דברים
אנדל הסביר לה את המסלול להגיע לחיים
...
חיים ממש מקסים וגבר
על מעיין...טען שאם אביחי חושב שהוא אסטרטג...אז אין לו מושג בקשר למעיין..:)
...
אנדל ועדן חמודים יחד
ויש לו חיוך מקסים
...
עדן הייתה בשיחה עם שני ואמרה דברים נכונים...ללמוד לבחור את החברים שלך

Lorenzo5

New member
גם אני נהניתי מהשיחה ואהבתי את

הפרגון לחמימו, נראה שבאמת יש בו משהו מעבר שאולי גם אני פספסתי מרוב שלא הצלחתי להבין מה הוא אומר חח.
כל מילה בשיחה לדעתי קולעת בול..

למעלה