שרשור לילה 4 - היום ה36 ב

דחוף.. אין באמת .. מי שיקח את המושכות..

צריך לערבב דם חדש..
צריך אנשים דומיננטיים.. כריזמה..
לשנות משהו באינטרקציה..
ריפרש..

"הינה תראי..כתובב כוכב.. כוכב את..כוכבת.. הביאו לך
מסוק.."..(לא כמו שמואל..

צאט10

New member
אביחי עדיין בסרט שזו הדחה מפוברקת? חי

חי בסרט באמא שלי....

queenjane

New member
אביחי למעיין כשהניחה ידה על מקום דרומי: "אסור אסור יש מצלמות

דרורי01

New member
כמה פעמים ביום אביחי מזכיר לקהל שהוא כמו שי חי?

הןא מנסה לטפטף לקהל בבית שהוא שי חי של העונה..
נזק או תועלת? מה דעתכם?

נזק. רק מהסתכלות פה בפורום אפשר לראות שיותר מחצי ממי שאהבו

את אישימוטו לא סובלים אותו.

nicknick28

New member
אני לא רואה מה הקשר בין השניים

חיבבתי את שי ,אני מחבבת את אביחי,שני אנשים כל כך שונים,לא רואה למה אמורים להשוות בין השניים.

הוא זה שלא מפסיק לעשות את ההשוואה הזאת

ואני לא ממש אוהב את שניהם.. אבל לפי מה שראיתי פה עד כה, זה דיי מעצבן את רוב מי שאהבו את שי חי.
וגם אלה שאוהבים את שניהם, לא מראים את אותה ההתלהבות..

GALxp

Well-known member
לדעתי מה שמשותף לשני ואביחי...

ששניהם חסרי מודעות בקטע מפחיד.

החץ5

New member
עכשיו ברור מה שהולך בין מעיין לאביחי זה אמיתי ולא סתם.

בדיוק להיפך! מה שברור הוא שאין כלום!!!

שניהם משחקים אותה זוג, אבל היא נרתעת ממנו, והוא רוצה להוכיח שיש ביניהם משהו, למרות שהכל משחק.
שניהם דוחים. הוא יותר, אבל עדיין זה מעצבן לראות משהו כל כך לא אמיתי ולהרגיש שעובדים עליך בעיניים.
הם רק עטיפה של זוג. בפנים אין כלום. הוא רוצה להתקדם במשחק, ולהרשים, אבל לא תאר לעצמו שזה יהיה כמעט בלתי אפשרי להתקדם בזוגיות הזו.
היא רק רוצה להתקדם ושידברו אליה בחוץ.
שניהם העונש האחד של השניה. כל אחד רוצה לשחק בשני, וכבר מתחיל לחץ מבחוץ להראות משהו זוגי ממשי.
שני דוחים.

queenjane

New member
אני חושבת שבנתיים אביחי נלכד במשחק של עצמו ומעיין אפילו פחות

מעוניינת מימנו היות שהוא בכול זאת מרגיש את העיוורון שלו "שפוגע לו בגבריות" וגם העיד שהאקסיות שלו היו סתומות גם אז תאכלס זה הטייפ קאסט שלו הניגוד אליה שהוא כבר מאל זמן ממזמז אותה והיא עציץ מדבר אליה והיא אפילו לא מנסה להקשיב רק מאז החיזוקים מבחוץ בעד הקשר התחילה לדבר קצת יותר ולטפטף את כמה שהיא רוצה להביא לאמא שלה דירה

לא היתה שום נשיקה

היא ממש נרתעת ממנו. הוא מכסה בשמיכה כדי שהיא תשתכנע לעשות איתו משהו. היא ממש לא מעוניינת, ובכל פעם מעיפה לו את היד או גוערת בו שיפסיק. זה נקרא זוגיות??? פחחח
יותר כמו "זוגיות" אפלטונית.
מה ששומעים זה נשימות/ התנשפויות של אביחי מכיוון ששם את הכרית על הראש. זה מחמם נורא ואי אפשר לנשום.
אתם מסכימים איתי שאם היתה נשיקה ביניהם היא היתה משודרת היום, או מקסימום ביום שלישי. זה לא דבר שזק יעלים מהתוכנית.
אם לא נראה נשיקה קודמת ביום שלישי, אז כנראה שלא היתה נשיקה. לא יכול להיות אחרת.
ועוד נקודה, ברור שהיא לא נמשכת אליו, הוא דוחה! גם מבחינת התנהגות ודיבור וגם מבחינת הגיינה.
הוא תיכנן כ"כ הרבה שנים איך יגיע לתוכנית ומה יעשה בכל שלב, רק שכח שזוגיות זה דבר עם רגשות, אז הוא חושב שזה יעבוד על הצופים, אבל זה פשוט לא עובר, מה לעשות.
הזוגיות היחידה שיש למעין בבית זו הזוגיות עם תלין. לה היא מחזירה אהבה, וממנה היא לא נרתעת.
&nbsp

למעלה