שרשור לילה 4 היום ה23 ב

Barbur2018

New member
אהבתי את החברות ביניהן

אני לא חושבת שמגי התעלתה מעליה, הן היו שוות

nicknick28

New member
לילה טוב, דפקתי לעצמי את הלילה

נשארו לי רק 3 שעות לישון...מה הטעם

&nbsp
וכל זה כי מגי הרגיזה אותי בהתנשאות הזאת שהיא יודעת מה טוב למריה יותר מאשר מריה.
אני מאוד מקווה שהם ידברו מחר , שאולי היא תשכיל להבין יותר טוב את הדברים.

Barbur2018

New member
מריה ותמי הן אלו שקבעו ששמס תהיה ראש הממשלה

לפי מה שמגי אמרה, הן היו צריכות להכריע, או אחת מהן ... וכמובן שהן בחרו בשמס.

toly7

New member
לא מפליא אותי בכלל ששמס נהייתה רוה"מ בזכותן אין שכל אין דאגו

ת וכל מילה מיותרת.

Barbur2018

New member
בהחלט לא

אבל זו בחירה שלהן, רק הפריע לי שהן עדיין לא דיברו וזה סתם ריחוק מוזר ... וגם זה שתמי ומריה אמרו על מגי שהן מתרחקות ממנה כי הן לא מבינות אותה ... מה זה אומר? מקווה שידברו.

מריה הסבירה את הריחוק ממגי מאוד נכון

היא אמרה שמגי היא אדם שמציג את עצמו חף מחולשות,שריטות או פגמים.
ואדם כזה הוא פשוט לא אמיתי.
מאוד מזדהה איתה,זה בדיוק מה שאני רואה מבחוץ על מגי,אדם לא אמיתי,מאוד משוחק,מאוד מוכן למשחק.

Barbur2018

New member
זה ממש לא נכון

מגי היא האדם הכי אמיתי בבית וזה שהיא מסתירה חולשות ובעיקר אינה בוכה מול ישראל, היא לא רוצה להדאיג אותו. היא רוצה להיות חזקה ולא חלשה, לא בוכה מול מצלמות בכוונה ובשביל להיראות חלשה. אני לא חושבת שזה מה שמפריע למריה, ההפך, מגי בן אדם חזק מבחינה נפשית וזה רק היה אמור לחזק את מריה שלצידה.

נו באמת,לא רוצה להדאיג אותו, אפשר לחשוב שאנחנו מדברים

על מחלה מסכנת חיים שהיא מסתירה ממנו.
קצת פרופורציות.
לתת לאנשים לראות שאתה לא מושלם זו לא חולשה אם כבר זה מראה על חוזק אמיתי.
מעבר להכל,יש לי בעיה עם אישה בוגרת שמסתובבת ומדברת בקול ילדותי ומתפנק,זה מבחנתי הכי לא שיש.
לגבי מריה,זה היה ברור שמגי רק ניסתה להוריד אותה, לחשוף לנו כמה מריה חלשה וכמה היא מגי מחזקת אותה.
אני כל כך שמחה שמריה הצליחה להשתחרר מהצפורניים של מגי.
עם תמי אנחנו רואים כמה היא חכמה,לא רק אחת שצריכה לקבל עיצות אלא גם אחת שנותנת עיצות.

Barbur2018

New member
שוב, לא מסכימה

אני חושבת שמגי רק חיזקה אותה, זה האופי שלה לא להראות חולשה, אין מה לעשות. ולגבי ילדותיות? זה חמוד, יש לה שמחת חיים. היא רק בת 22 או 23, מותר לה להשתעשע, לעומתה מריה היא זו שיבשה ומשעממת לדעתי.

Barbur2018

New member
זאת דעתך

חוץ מזה יש לה קול חמוד ומפונק, יותר מילדותי ... והיא מאוד בוגרת לגילה, אבל לפעמים היא אוהבת להשתעשע קצת, נו אז מה.

יונתנסקי

Well-known member
בעיני מגי היא ילדה לא רעה, עם חינוך מאוד מוכוון (לא טעות)

מהבית. (את הכי.. תשאפי להיות הכי..).

היא לא שונאת אף אחד, כי מבחינתה - לא קיים אף אחד.

אם היא צריכה מישהו/משהו היא יוצרת איתו קשר זמני וספציפי שיחלוף כשתקבל את מה שתרצה.

Barbur2018

New member
עם ישראל זה ממש לא נכון

ולדעתי עם מריה זה גם היה. היא חברת אמת, ובטח שהיא אכפתית ושאכפת לה מאוד מאנשים, היא כל החיים שלה פועלת בשביל אנשים, אם אתה לא יודע.

יונתנסקי

Well-known member
אני ציינתי שכשצריך - היא יוצרת קשרים....

ישראל ומריה הם דוגמא לכך.

זמני בלבד.

ranvio

New member
הגיגי על מגי (כן על הבוקר
)

אז ככה ... התחלנו ברגל שמאל הבחורה לא עברה לי בגרון כבר בתעודת זהות אבל הי אומרים שאם לא תחלום רחוק לא תגיע לשם נכון...
מגי בחורה עם שאיפות מניעה פה הרבה דיונים וגם בבית היא דומיננטית , אי אפשר להתעלם ממנה זה בטוח.
התחילה כצמד מריה ושלישיית מגי מריה ישראל עשתה כל שיכלה כדי להוריד לישראל מתמי, אח״כ דאגה להצמידו אליה ולהרחיקו ממריה.
לדעתי ישראל הוא נקודת החולשה שלה בבית ולא החוזקה דואגת לו יותר מאשר לעצמה ועלולה למצא עצמה.. כמאמר השיר
זרוקה על הכביש ללא חברות .... ללא ישראל... ללא הפרס... וללא החבר מהבית.
סה״כ למה אני לא מתחברת כי היא יומרנית מתנשאת על אחרים כי היא בטוחה מדי בצדקת דרכה ולא נותנת מקום לאחר לידה. מריה הרגישה מאויימת ולכן תפסה מרחק ( עם טאי , רועי, תמי וכל אחד אחר...) היא העמידה את מגי להדחה למען השם.
וכן תמי היא הפייבוריטית שלי היא מסתכלת על כולם בגובה העיניים ולא יודעת לקרא אנשים בכלל.
החברות בין מגי לישראל אמיתית ונעימה לשניהם מדוע אם כך מגי לא מסתפקת בכך ומבקשת לשנות את הדינמיקה החברתית של הסובבים אותה , מדוע היא לא מסוגלת לגלות חמלה של מנצחים ? היא ניצחה תמי רחוקה מישראל שתניח לה לנפשה .

ranvio

New member
אני מזהה קשר אמיתי בין מגי לישראל

וזה לא מעניין אותי
שמחה שישראל רחוק מתמי. הוא צריך בחורה כמו מגי שתנהל אותו ... ותרצה לו כל היום. תמי בעצמה לבדה תנצח את העונה ללא גיבנת.
רק שבאמת תצליח כבר לשחרר ממנו ... נמאס מהחפירות שלה עליו.

למעלה