שרשור לילה 4 היום ה23 ב

queenjane

New member
העלילות של הפורום האמת הרבה יותר מעניינות מכול העונההה

Barbur2018

New member
בקיצור, מה שאני מנסה להגיד ...

הוא על מגי. בסדר, נעזוב את ישראל ואת היחס שלו כלפיה. מגי ומריה היו חברות טובות וזה ממש לא נכון שמריה הייתה ה"זנב" שלה. הן אהבו זו את זו והיו שם תמיד אחת בשביל השנייה. פתאום, מריה מבינה שנמאס לה (לא יודעת בדיוק למה, חוץ מישראל) ונדבקת לתמי (אולי אסטרטגיה), מגי מרגישה לבד! מריה הותירה אותה חסרת הבנה, למה לעזאזל מריה נטשה אותה? אולי מריה רואה את זה אחרת, לא בדיוק בדיוק הבנתי את הסיבה, אבל לפחות תדברי עם מגי ותסבירי לה מה מפריע לך בה.

אני חושבת שמגי בן אדם מקסים, והיא צודקת. מריה לא באמת מתפתחת עם תמי, תמי תקועה, זה פשוט לא מתאים. זו דעתי כמובן.

Acoustic 3

New member
ועם מגי, איך מריה "התפתחה"?

ומה זה בכלל להתפתח?
אני חבר של החברים שלי כי כיף לי איתם.. לא כי אני צריך אותם כדי להתפתח.
זה משפט מאוד פטרוני להגיד.

baggio10

New member
"לא באמת מתפתחת עם תמי" - מה? איך? כמה? למה? מי? מו?

השיחות הכי טובות והדברים הכי כנים שמריה הוציאה מהפה בשלושה שבועות הגיעו רק דרך אינטראקציה עם תמי, לא עם צמד המלטפים והמריחי אצבעות שזה עתה דחפנו לתחת

עאלק "מתבודדות ומורידות אחת את השנייה". כמה התנשאות וגועל במשפט אחד ועוד משני יצורים כאלה.

Barbur2018

New member
לדעתי מגי צודקת

ולא כי היא הפייבוריטית שלי (ביחד עם ישראל), אלא כי לדעתי היא באמת צודקת. וגם, זה לא משנה מה ההשפעה של תמי עליה, בואי ותגידי למגי מה מפריע לך בה, במקום להתרחק כמו ילדה פחדנית.

baggio10

New member
מי אמר שמשהו במגי מפריע לה?

יש מצב שבא לה ליצור קשר גם עם אנשים אחרים? יש סיכוי ששיחות עם אנשים אחרים עושות לה קצת יותר טוב מאשר לשבת כמו עציץ בישיבות המשולשות (והמרובעות והמחומשות) איתה ועם ישראל שבהן כל מה שעושים זה מדברים על החיים הקשים של ישראל ואיך מתראיינים למקומות עבודה ואתה מבין למה אני מתכוונת ונכון נכון נכון וברור וברור וברור?

למה כשהיא ישבה עם טאי לשיחות זה לא "הציק" למגי והיא לא ראתה בזה התרחקות? למה את קשר והשיחות שלה עם רועי (שהיא לא חלק מהן, בדיוק כמו השיחות שלה עם תמי) היא לא תופסת כ"התבודדות" ואנשים ש"מנמיכים אחד את השני"?

יש מצב שהיא פשוט לא סובלת את תמי והייתה מעדיפה אם הספק BFF ספק חיילת ממושמעת שהיא חשבה שהיא מצאה לעצמה בשבוע הראשון פשוט לא תשב לדבר איתה? סתם רעיון.

Barbur2018

New member
משהו אכן מפריע לה במגי

היא בעצמה אמרה "משהו בה לא מובן לי..." וכל מיני כאלה, יש משהו שמפריע לה אצל מגי ואני מקווה שנדע מחר, למרות שיש משימה ואולי לא יהיה זמן.

baggio10

New member
כל מיני כאלה, טוב סבבה מה אפשר לעשות עם רמת טיעונים שכזאת

מת על כל אלה שלוקחים את השטויות שיוצאות לדיירים מהפה ומציגים אותם כעובדות כלפינו, הצופים, אלה שרואים ויודעים ויכולים לשפוט בצורה הרבה יותר טובה ואובייקטיבית.

העובדות הן מאוד פשוטות; למריה היו ויש "התבודדויות" וקשר בעל אופי דומה מאוד עם טאי, רועי ותמי. למגי (וישראל) מפריעה רק דמות אחת. מעניין למה. לאדושם הפתרונים.

Acoustic 3

New member
ובוא נהיה כנים.. מריה לא עזבה את הבית עם תמי..

לא היתה פה הפקרות. פשוט במקום להיות סביב מגי, יש לה גם חיים עצמאיים ומעגלים חברתיים אחרים.
למגי זה לא נוח. בסדר. היא תתמודד.
אבל אל תגיד לנו שזה קשור בלהתפתח וכל מיני חרטות כאלה..
בחייך.. אנחנו יותר חכמים מזה.
אנחנו לא מגי.

queenjane

New member
אבל אתה לא היית מפקדת בצבא ולא למדת במכללה למנהל משפטים

ולא רק ב 23 אתה מבי מה שאני אומרת? אני מתחילה לחשוד שגם לא היית בכנסת 3 פעמים!!!!

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
הדיונים בפורום הם על הדיירים ולא על הגולשים!

לא תבוא עוד אזהרה
ובגלל שאקוסטיק ביקש - זה לא נמחק!

למעלה