שרשור לילה 3
היום ה-56 ב

Yam7710

New member
לא היה חרם...היו לו כל פעם דיירים אחרים שדיברו איתו

וכל פעם נהרס לו גם איתם...זה לא קרה ביום.....בכל אופן אין לי עניין לחזור אחורה ולהסביר מה היה:) בנושא אור...יש בה משהו שקצת מזכיר לי את שי חי...שהם מסדרים את הידע/ דעות שלהם ...בלי קשר להגיון......הם מסדרים את זה תמיד...איך שמתאים להם ...לפי האירוע שכרגע הם נמצאים בו...
....
ואיך שאני מסכמת את מה שעבר עליו שהוא החרים את עצמו..:)

hericane

New member
היא לא חרטטנית

חרם -אף אחד לא מדבר איתו ויש סנקציות נגד אלו שכן מדברים איתו. זה לא היה בשום שלב.
עליהום - מצב בו יש אדם אחד שרב היתר לא אוהביםצ ויוצאים נגדו - מצב שבהחלט היה.
עליהום יכול להגרם ממצב שבו האחד מתנהג בביריונות ונצלנות - היה
זה שני דברים שונים. בעליהום אין סנקציות נגד מי שלא מצטרף, אבל עדיין מרבית האנשים יעדיפו להיות חלק מהעדר ולא לעמוד על הערכים שלהם. מייקי כן עמד על ערכיו ועל זה היא דיברה.
&nbsp

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
בטוח ?

זה לא היה בשום שלב ?
גם לא כשעומרי אמר להם להפסיק לדבר איתו "אחרת...." וקוקו ותמר התעצבנו שהוא מעז ?
והודיעו מפורשות שלמרות האיומים הן ידברו עם מי שהן רוצות
זה פרט שולי וקטן שסותר לחלוטין את מה שכתבת.
&nbsp
גם לגבי העליהום את טועה *שוב*
כי אור הבהירה מפורשות בשיחה בחדר הארונות עם תמר קסניה ושי מיקה שהיא לא מאמינה שחברים שלה ידברו איתו וזה מאוד פוגע בה (השיחה התנהלה בזמן שקוקו הייתה בשיחה עם שי חי )
לאחר מכן קוקו הייתה ממש צריכה להתנצל בפניה ששוחחה איתו
&nbsp
בנוגע למייקל זו עוד טעות - כי כ-ל הבית צחק עליו וירד עליו שהוא מדבר עם שי חי.
&nbsp
עומרי ואור ניסו להוביל חרם על שי חי - זו עובדה
&nbsp
אבל אסור לתת לעובדות לבלבל!
אנא המשיכי לסלף

&nbsp

hericane

New member
במיוחד אז

שעומרי התעצבן עליהן היא הלכה לצעוק על עומרי והתעקשה שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה ושלא ידבר אל תמר ככה, אז כן - בטוח.
&nbsp
וכן זה *שוב* סילוף של אחוות הביריונים

Yam7710

New member
גם לא עומרי

כל מה שהדיירים התעסקו איתו היה
1. להפסיק לתת לו את הבמה....הכוונה למריבות ...להיכנס לו לפה...ליפול לתוך זה...פשוט לא להתייחס ולתת לזה במה....לא הכוונה לא לדבר איתו או להחרים...
2. הם הבינו יפה מאוד כבר אז...איך זה נראה בחוץ.....חרם....אז עשו הכל כדי שזה לא יראה חרם....דאגו איפה הוא...שיש לו עם מי לדבר...האם אכל...האם שתה...החלפת סדינים...כביסות...שישב איתם לארוחות וכו...
.....
הוא דאג להתבודד ולדמיין כל מבט כמבט עויין....(לא דאג אפילו לנקות כוס ששבר...כלום...הדיירים גם לא אמרו כלום...והמשיכו לשרת אותו ...אור לא הסכימה לשרת וסלים רק בסוף התפוצץ..)
.....
לא עזרו להם כל הנסיונות....
( מה גם כל פעם שכינס אותם...גם הגיעו...כשרצה "סולחה"...כשרצה לדעת מי חשב שהוא לא אכל את העוגה...:(...דביל...)...והם הגיעו....)
.....
אור גם אמרה שמגיע להם מדליה על הנסיונות....
....היא צודקת ב1000%....את זה לא יבקשו לשמור ולהקליט...:)
....
ברק היחיד שבשלב מסויים ...התעצבן מלדאוג לתינוק ואיך זה יראה או יתפרש....ואמר שיאכל מצידו בחוץ כמו כלב.....צודק:)....כמה אפשר....וכמו שרואים גם ככה אף אחד מהצופים לא ראה זאת....:)
....
עומרי...בסך הכל.. דודו שיחק איתו...והלך לבכות לו כל פעם ששי חי פגע בו...עומרי מצידו לו הבין אנשים שחוזרים שוב ושוב למצב הזה....
....
כל העניין של החרם התחיל מגיל...שנלחץ ....ומאז הם בלופ להוכיח שאין חרם....
....
שי חי כמו טפיל התייישב להם על הגב ...ורכב עם המיסכנות שלו לגמר....
...
הדיירים היו צריכים גם להתמודד אם שי חי כדייר בבית וגם איך זה מצטייר בחוץ.....
...
מאוד מקווה שמשטרת ישראל ...לא מגיעה ככה למסקנות....:)

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אז את אומרת

שזה שהוא איים על תמר וקוקו שלא ידברו אחרת יהיו לזה השלכות זה בעצם בקשה של עומרי לא לתת לו במה ?
&nbsp
כי האיום הזה עצבן מאוד את תמר וקוקו ושתיהן התפרצו עליו (אבל אולי את צודקת והן לא הבינו אותו,כי "אם תמשיכו לדבר לדבר תישאו בתוצאות" יכול לחלוטין להתפרש אחרת
)
&nbsp
עכשיו בואי נבהיר משהו
היה ניסיון ברור מובהק ומוקלט (תחפשי את הקטעים גם במאקו בדוח היומי) של עומרי ואור להחרים את שי חי
החרם לא התבצע בסוף כי היו מס' דיירים שלא הסכימו לקבל את הטרור של עומרי ואור
&nbsp
אז לא,לא היה חרם
אבל כן - כן היה ניסיון להוביל חרם עליו.
&nbsp
העובדות חלילה שיבלבלו

Yam7710

New member
את השיחה של עומרי עם תמר וקוקו...לא ראיתי..

אבל ראיתי מספיק מה עומרי או שאר הדיירים אמרו כדי להבין מה קרה...הם עשו כל מאמץ שלא יהיה חרם...
....
אבל כן קרה לאור...שאחרי ששי חי פגע בה...היא אהבה את הרעיון שמישהו שם הגן עליה (אולי גיל...לא זוכרת..) ורצתה את זה מהחברות שלה גם...דאגה להגיד דבר והיפוכו...שם התאכזבתי ממנה.....אבל לא ממש עקבתי אז...ויכול להיות שרצתה שיגנו עליה.. אבל.. לא אומר לא לדבר איתו....
...
בכל אופן היה אז מצחיק אם חוסר ההבנה בין הדיירים...מישהו אומר משהו וההוא מבין אחרת....
...אז בנושא מה אמר עומרי או מה הבינו תמר וקוקו....אני מאמינה שאני לא יכולה להאמין פה לפרשנויות..:)
....
שי חי החרים את עצמו...גם בקשר לגנב ..לא אתפלא...שזה הוא הגנב...כמו שראינו...תני אמרה לו שהוא לא זוכר כלום איפה שם דברים...:)

hericane

New member
דרך אגב - גם אחרי שירד עליה - זה עבר לה אחרי יום וחצי בדיוק

ובקשר לגנב - זה טמטום של שיחי במיטבו.
&nbsp
היה מדובר במצית, ולא סתם מצית אלא מצית כללי שנקנה בכספי הקבוצה כולה, אחד משלושה שנקנו לששה מעשנים. הגנבה היחידה שאני רואה שם זה הגניבה של תני של מצית כללי לתיק שלה...

Yam7710

New member
אני מאמינה שזה עבר לה מהר מאוד:) פשוט היה מוזר אז

איך פתאום היא אומרת משהו ששונה לחלוטין ממה שאמרה תמיד...עד שפגע בה...
ובנושא עומרי....וכל "החרם" אני דווקא עקבתי מההתחלה ...רק לקראת הסוף לא ראיתי...אבל..אז כל שרשרת האירועים....הצחיקה אותי מאוד...הלופ...וחוסר ההבנה בין הדיירים.....הכל התחיל מגיל:) שנלחץ שלא יעשו חרם....:) והם עשו הכל להוכיח שמה פתאום....אין חרם....כולל עומרי כולל כל הדיירים....מן הסתם לא היה קל להתמודד...גם מהפן האישי...איך להתמודד עם משיחי...וגם מהפן של המשחק...שהם הבינו טוב מאוד איך זה מצטייר....

hericane

New member
אולי, אחרי עומרי עקבתי הרבה פחות

אבל אכן, חרם מעולם לא היה.

ilanas10

New member
תשובה לגבי החרם

כן היה חרם על שי חי תיצפו שוב בפרקים האלו.....כל מי שניסה לדבר איתו בספסל בזמנו...תמר וקוקו... למחרת קיבל עוינות מצד הדיירים...ולכן הפסיקו גם שתיהן לדבר איתו והפכו להיות חלק מהעדר ואף הושפעו מכולם ביחס כלפי שי חי......בנוסף ישנם משפטים שאור אומרת שהיא מבשלת בכוונה כי היא יודעת ששי חי לא יאכל את האוכל שלה והיא פשוט התעללה בו.....בואו לא נשכח שהעדר הובל בזמנו על ידי עומרי שכעס על דודו שנכנס אז עם שי חי לחדר האח שכחתם את הכעס של עומרי? זה שהכל השתנה עכשו כי כולם הבינו ששי חי חזק בחוץ והוא למעשה אהוב על ידי קהל לא קטן שינה אצל כולם את היחס אליו.....אבל בהחלט התנהגו אליו ברוע מוחלט. בזמנו שי חי ניסה להתנצל על מעשה הקונדס שניסה לעשות ואור היתה הראשונה שלא היתה מוכנה לסלוח לו ומאז הגבירה את השינאה כלפיו וגם עומרי הגיב ברוע לב ותפס טרמפ על הדבר הזה....אבל כידוע לכם המצב השתנה ובעקבות זאת כולם שינו פאזה.....דודו תמיד אהב את שי חי אבל בגלל עומרי לא העיז להתקרב אליו ועשה עצמו נעלב כל פעם משי...זה היה משחק.....עובדה תראו היום ובמשימת שרלוק כמה הוא אוהב את שי....ומסתכל עליו אחרת ולא כדבר מאיים

Yam7710

New member
את מדברת על הפרקים...על טלנובלה שי חי בע"מ

היצירה של זק.. ...אני מדברת על השידור החי....
הייתי עונה לך על כל מה שכתבת אבל הסברתי הרבה כבר למעלה ...ואני על 3 שעות שינה..:)
...
הדיירים מגיע להם מדליות..
...שי חי צריך אולי 80 שנה להתנצל על מה שעשה:)
....

hericane

New member
עד אותן צעקות של אור

עומרי כן ניסה ליצור חרם - והיו כמה ימים שבהם הוא, דודו ושי מיקה לא דיברו עם שיחי. גם באותו הזמן, הרבה דיברו איתו - קוקו, קסניה, גילי, פלורי בקטנה, מייקי, סלים, ולקראת הסף גם תמר, כמה שנתן לה.
&nbsp
מישהו מאחוות הביריונים אפילו פירסם פה פוסט - תראו תראו איך שאור לא תדבר עם תמר אחרי שהלכה לדבר איתו. זה לא קרה. תמר באה לאור בחדר ארונות והסבירה את עצמה. אור אמרה שהיא לא רוצה קשר איתו כי הוא פוגע בה (אובססיבי) ואז עומרי הופיע והתחיל לצעוק על תמר שהיא חייבת להתרחק ממנו ולא לדבר איתו. תמר ענתה לו, בלי לצעוק, הוא הלך ואור הלכה לצעוק עליו שיפסיק להגיד לאנשים עם מי לדבר ועם מי לא.
&nbsp
זה היה הרגע שאפילו לעו"ד עומרי נפל האסימון ואז הוא עבר לדבר על מה שאת דיברת - שזה מה שאור אמרה מההתחלה -
לא להתרגש (עד כמה שאפשר) מהמניפולציות הזולות שלו
מי שרוצה שידבר איתו
ושחרם לא יהיה

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אני לחלוטין מסכימה

אור אכן בריונית
וזה אכן סילוף של אחוות הבריונים :)
&nbsp
יומטוב :)

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אני לחלוטין מסכימה

אור אכן בריונית
וזה אכן סילוף של אחוות הבריונים :)
&nbsp
יומטוב :)

ועוד איך היה עליהום, ועוד איך היה חרם

מי שמכחיש את זה פשוט שוכח או מעדיף להתעלם מהמציאות.
&nbsp
במציאות - כל מי שדיבר עם שי חי חטף על זה קיתונות ושיחות "יישור" מאור או מעומרי.
שי אפילו דיבר על זה היום, איך שכל פעם שניסה לבוא ולהתנצל אור הייתה שם להגיד לאנשים שאסור לסלוח לו ואסור לדבר איתו.
&nbsp
ראיתי לא מזמן קטע מאחד הפרקים המוקדמים שבו אור אומרת "אם לא תתנו לו במה הוא יעלה בעצמו במדרגות". ראיתי בעצמי את השיחות שניהלה עם תמר וקוקו אחרי שהעזו לדבר איתו. שיחות שאחריהן לא חזרו על זה שוב.

Yam7710

New member
"אם לא תתנו לו במה הוא יעלה בעצמו במדרגות"

לא אומר חרם......מה שהיא התכוונה ...אל תריבו איתו...לא אל תדברו איתו...
ותמיד הייתה אומרת...נגד חרם.....רק כשהוא יצא עליה ...היא רצתה שהחברות שלה יכעסו עליו גם....אבל זה היה ממש אחרי הרבה אירועים שהיא ועוד רבים היו נגד חרם.

אני צריכה למצוא את הקטע הספציפי

אבל אני די בטוחה שנאמר שם לא לדבר איתו, לא רק לא לריב.
אפילו בזמן אמת כולם הכחישו ברגע שהמילה חרם נאמרה, אבל בתכלס, מה שאור כל הזמן עשתה זה להטיף לאנשים לא לדבר איתו. כל מי שדיבר איתו מהחברים שלה קיבל שטיפה.
&nbsp
והקטעים שהיא לא נתנה לו להתנצל ויצאה עליו כשהיה בעמדה של אדם שמבקש סליחה, היו הרבה לפני שפגע בה באופן אישי. היא ניצלה כל הזדמנות לאחד את הבית נגדו.
&nbsp
אפשר להעמיד פנים שזה לא קרה, אבל זה קרה, וזה לא היה כזה מזמן.

למעלה