שרשור לילה 3 היום ה66 ב

Izmeral10

New member
הרי היא גם מקללת מנבלת הפה והוצאת דיבה זה יעלה יש כסף

האמת שלהפך

פרידה היתה שיכורת ניצחונות - כל מי שרב איתה הלך
הפעם האחרונה ששני ניצחה בקרב כלשהו זה היה את כוכב (לפני החזרה של המודחים)

Izmeral10

New member
לכן כתבתי בגרסה החדשה של פרידה שני<

גם יודעת מהו האלכוהול אז יותר צעירה אבל סגנון זול-וראו רצה מי מיטה למיטה אולי כך עוד תשרוד את כול הטקטיקות היא מנסה העיקר לשרוד גם אלה שקללו אותה עברה אותם ובלעה את הכובע העיקר לשרוד בעונה והתמזל" לה מזלה שלא כולם בעד אחי האדם הכי אמיתי בעונה-אומר לכם אני משחק וטוב לי ומה אתם בעניין הצ'קשושה או ה-קינואה -ילא די תתקדמו כולם רוצים הפרס כולם רוצים טלוויזיה,
מה שי חי אמר רוצים האמת בפנים תקבלו חחחח וכאן לא שי חי אמר ומגיב עם תבונה בלי לפגוע ובלי רע, הרע זה כוח ההכפשות , יש לאביחי על הז...... בסדר זה סגנון וסלנג של כולם היום גם השכן נותן חיוך ואומר על מה שלא בא לו טוב את המילה הזו- עדיין לא בכעס ולא עושה ריב כמו החוליגן אנדל זה עבר הטעם הטוב מגעיל ודוחה כול מה שהוא מעביר לכולם ובמיוחד לנוער בו משתמש האח הגדול" והפקת האח הגדול,
המשימה רק תוציא משניקי של כמה פה עוד רוע חבל שהיא כזו, בסך הכול בחורה צעירה-אולי עומר עומרילי ירסן אותה חחחחחחחחחחחח כי דן פחד ממנה פחד מוות,
לילה טוב כיף לי להגיב לכם פה גם שחברים שהכרתי פה חסרים לא באתם השעות פה?

shouldistay

Active member
רק אני שמה לב למשיכה של שרון גל לדן?

תנסו לשים לב. הוא מחפש את קרבתו. מסתכל עליו בדק קודם את התווית של הבגד שלו וכו.. וכו
לא ברור אם דן מודע לזה וגם יש משהו מצידו.

כן.. טוב. סיפק לי הרבה שעות בידור....

מגלובס:
&nbsp
לפי אחת מההאשמות שבתחקיר "ידיעות אחרונות", גל שוחח עם אחד מכתבי ערוץ 10 באתר האינטרנט "אטרף" תוך שהוא מתחזה לאדם אחר. אותו כתב ניהל עם גל, לכאורה, שיחה לוהטת שכללה שליחת תמונות לא צנועות. לפי התחקיר, גל הראה את התמונות לעובדים וכן את ההתכתבות עם אותו כתב, שבסופו של דבר החליט להישאר עלום-שם ולא להגיש תלונה, אבל המקרה הועבר על-ידי עובד אחר ליועץ המשפטי של חברת חדשות ערוץ 10.
&nbsp
http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000848497

shouldistay

Active member
תודה מעניין. קראתי באיזו כתבה שהיו לשרון גל התנסויות עם גבר

גברים. הוא אמר את זה. לא שמועה. אז כנראה הוא נמשך לגברים.

queenjane

New member
אני ראיתי בעיקר מבטים אבל אני חושדת גם שדן מתעניין אז
יכו

יכול להיות פרומו מעולה הימני והשמאלני ברומן שסוחף את המדינה

shouldistay

Active member
הוא אמר בכתבה שהיו לו התנסויות עם גברים

ממש אמר כך. אז כנראה הוא נוטה גם לצד השני.

queenjane

New member
הוא בי סקסואל וחוץ מיזה גם גברים שהיו נשואים הרבה שנים יוצאי

יוצאים מהארון אני לא זוכרת איך קוראים לאומן הישראלי שיצא אחיר 40 שנות נישואים

למעלה