שרשור לילה 2- היום ה60 ב

צאט10

New member
לידיעת הצופים: ארבל סיימה תיכון בהצטיינות [שאפו!] והתקבלה לפ

לפסיכולוגיה [לא פשוט!]

צאט10

New member
תתאמצי קצת יותר, זה למטה ממצחיק

אם את חושבת שיש מכללות לנעלי בית, אז יש לך בעיה

הצודקת11

Well-known member
מענין אם שיחי יועמד שבוע הבא,ברק אור ואולי אסתי לי יעמידו

אותו,ואם יהיה קטע רע עם אחד הדיירים החדשים
אז יהיה לו עוד קול,
שיתנו לנו שבוע אחד חופש,
שבוע הבא הדיירים החדשים יקבעו מי מהותיקים יועמד,
הותיקים חוץ משיחי שיעמיד שוב את אור
וכניראה גם תני יעמידו את החדשים.

שיתנו לשיחי שבוע חופש,וגם לנו.

עידן12310

New member
שי יהיה מועמד להדחה עד לגמר

זה דיי ברור.. לדעתי הוא יעמיד את אור ואסתי

הצודקת11

Well-known member
נכון צודק הוא לא אוהב אותה,האמת היא שזק לא יתן ששיחי לא יהיה

מועמד,הוא מכניס הרבה אסמאסים.

winwin5

New member
שהמפגר יתחיל לנצח במשחקי האח, אשקרה זה נראה בכוונה.

badorange

New member
בדוק שזה בכוונ הוא בוחר תשובות הכי תלושות.

הוא הבין שלהיות מועמד זה כח.

lotaria

Well-known member
ברק ממשיך ה"המורשת"של מייקי. לבוש לבן חחחחחחחחחחחחחחח

An0rak

New member
אני אשכרה מתחילה לחבב את עומרי (סיכום דיירים).

כן, הוא עדיין די ילדותי והנאומים שלו דרמטיים בקטע מצחיק, אבל הוא הרבה פחות אלים ויחסית מכיל בהשוואה לשאר הדיירים.

שי חי- אמנם היה מעניין יותר בהתחלה, בזמן שלא יכול היה לשלוט על התפרצויות הזעם שלו בסיטואציה החדשה, אבל אני לא יכולה שלא לראות בו את הצד האלים ולדעתי מע' היחסים שלו עם תניה לא בריאה, מכיוון שהוא צריך לפתור בינו לבין עצמו את כל החרדות וחוסר הבטחון. אבל הוא בהחלט רהוט ומעניין ומסוגל להיות משעשע.

תניה- אני מאוד מחבבת אותה, אבל קשה לי שהיא המגוננת והמתווכת של שי חי ואף ויתרה על עצמה לחלוטין כדי להכנס לתוכנית- עבורו.

דודו- אני חושבת שהוא יותר אינטליגנטי ממה שהצטייר בהתחלה ויש לו אינטליגנציה רגשית, אבל כשעולה לו הג'ננה, לבנאדם יש פה משאית והוא דורס באמצעותו כל מי שנקרה בדרכו. ממש התעצבנתי על איציק שסתם לרינת את הפה ואיך את כל הבית התהלך על ביצים כדי שדודו לא יתהפך.

שי מיקה- סתמית.

אור- כולם פה שונאים אותה, מבחינתי היא פשוט לא מעניינת, כנ"ל ברק- לא מעורר בי עניין.

-את קסניה אני ממש מחבבת, אבל לצערי יש בה מעצורים לא מעטים וזה גורם לכך שהיא לא באה לידי ביטוי ולדעתי יש לה מה לומר.

ארבל- קצת מעצבנת, אבל יחסית לילדה בת 22 ובהשוואה לשי מיקה, מתמודדת היטב עם הדרמות העצבניות והטלטלות הרגשיות של הבית.

רינת מעוררת בי עניין ואני מקווה שהיא תעז להביע את דעתה וכמה שיותר, איציק מעורר בי סלידה עם החשיבה הזו שכל התשובות כבר אצלו ושהוא מעז לנתח אנשים שהוא מכיר פחות משבוע ושחר ואסתי-לי לא מעניינים אותי במיוחד.

ככה יצא שדווקא עומרי התחבב עליי. רחוק מלהיות בחירה אידיאלית והוא אחד הבחורים הסחים עליי אדמות, אבל בבית רווי אלימות, זה אשכרה מרענן.

אסכם ואומר שבחינתי אין זוכה העונה והקאסט מאכזב. אין חיבור אמיתי, יש חזרה להתנהגות של ילדים ביסודי (מה שהבית עושה לאנשים) וחלילה דיונים אינטילקטואליים. אני מבינה שאחריי חודשיים בבית כבר נגמר לך ובכל זאת.

דני הזמיר 666

Member
מנהל
זה שארבל נשארה מבטיח הרבה אלכוהול כי....
יש לה יום הולדת השבוע...
והיא רוצה עוגות בפרצוף שיזרקו...
בטח שי חי יזרוק על אור...

אתם יודעים שמייקל היה הפייבוריט של כמה מתמודדים

פלורי רצתה שהוא ינצח בגמר. איציק זוהר גם ועוד כמה שלא זוכרת אז ההימור שלהם לא מי יודע מה .

winwin5

New member
יוווווווו נכון איציק זוהררררר איזה כיףףףףףףף :))))))))

דני הזמיר 666

Member
מנהל
מחר בערב צפוי הרבה אלכוהול כי יש מסיבה...ואם יש אלכוהול...
יש את קסניה , שי מיקה ואסתי לי שיכורות...
ויש חגיגה וסדום ועמורה...

למעלה