שרשור לילה 2 - היום ה36 ב

מדויק. ל מילה אמת

אני מודה שלמרות שאני שונא את אביחי כן היה לי רגש מסויים כשראו באמת מה שהוא רואה כל שעה כל דקה כל שנייה. עצוב לי שאוהבים אוצו בגלל הרחמים . אני שונא את זה אני מקווה שהקטע של ההתגאות על כך ש"ביזה" נשים עורר אצל הצופים מי אביחי באמת. אבל איך שאני רואה את זה הקהל שצופה מהצד אוהב לרחם ול"העריץ" אנשים נכים או מוחרמים או כאלה שיש נגדם סטיגמה ואפליות וגם טרנסים או הומאים/לסביות (למרות שזה פחות) ובגלל זה אוהבים את אביחי וחבל . אני יכול להעיד על עצמי שבשבוע הראשון וקצת השני מאוד אהבתיח את אביחי והשיחות בלילה על התמך עם מעיין באמת היו מרתקות אבל אז משום מה הוא התהפך על שני ויצא ממנו כל התכונות הרעות שבו

Lorenzo5

New member
יחפה , קלעת בול למה שאני חושב, רק שאני אולי אפילו

יותר קיצוני באנטי שפיתחתי נגד מעיין לאחרונה. היא אשכרה קיבלה פרק שלם עליה (גם כשזה היה על אביחי היא בעצם הייתה בפריים) ללא שום סיבה. הבחורה לא מוציאה מילה עם טעם או משמעות ,היא רק בוכה, מהנהנת, ומקבלת ליטופים ומגעים מכל הדיירים. קשה לי עם כמה היא רק מקבלת ומקבלת תמיכה ואהבה ולא מחזירה לאף אחד, לא לאביחי, לא לתאלין, ובעיקר והכי כואב לא לשני שרק מרימה לה מתחילת העונה ומעיין לא מחזירה לה אפילו בפירגון או במילה טובה אחת.
אני עדיין מחבב אותה יותר מכמה דיירים אחרים אבל בשבועיים האחרונים ממש יורד לי ממנה וחבל..

גם אצלי אגב שם הפך להרבה יותר נסבל. אני נהנה להקשיב לשיחות שלו בעיקר כשהוא לא צועק ואז גם הקול שלו יותר נסבל בעיניי.

queenjane

New member
הבנתי לאן נעלמו חלק מהחתולים אורנה מעלה אותם לשטן ליליה לפני

משחקי האח ככה היא תמיד זוכה!!! איפה טל גלבוע

pinki rock

New member
ניחושים/רעיונות מה יקרה ביום שלישי האם יכנסו לבית

דיירים מעונות קודמות?

GALxp

Well-known member
זה כבר קרה בעונה השישית

יקרה משהו שלא קרה באף עונה. בעוד 47 שעות נהיה יותר חכמים

ronsil

New member
בטוח לא יכנס דייר שכבר הודח וגם לא תהיה הדחה מדומה

אולי יבקשו מהמודח/ת לבחור את הדיירים החדשים שיכנסו עוד שבוע/שבועיים

Maybe Mary

Well-known member
מנהל

אני שוב חוזרת - תרגיעו את הקללות! אל תעוותו שמות של דיירים! ואל תתקפו גולשים!
&nbsp
אין לי שום בעיה להתחיל לחסום
אל תגררו אותי לזה
&nbsp
קחו שליטה על מה שיוצא לכם מהמקלדת
&nbsp
לחוץ לכם לקלל ? לכו לפייסבוק.
&nbsp
&nbsp

Acoustic 3

New member
איזה דייר פוטנציאלי כל מועמד ידיח במקומו?

קשה לדעת.. לדעתי לאנדל יש הרבה סיכויים לעמוד.

הצודקת11

Well-known member
אביחי יעמיד את אנדל,אורנה תעמיד את אנדל,שני תעמיד את חיים

קשה להאמין שתעמיד את דן היא רוצה אותו שם,
שם יכניס את דן.

Acoustic 3

New member
איך שני תעמיד את חיים?!

הוא החבר היחיד שלה. שלא לדבר על זה שאם תעמיד אותו, אנדל יסתכל עליה באור אחר לגמרי.
היא תאלץ להעמיד את דן. אין לה עוד אף אחד אחר..

הצודקת11

Well-known member
לא תעמיד את דן,היא יודעת שגם חיים מעמיד אותה,הם גם לא כול

כך חברים.

ronsil

New member
לדעתי אביחי לא יבחר באינדל

הוא יודע שאינדל דמות חזקה בבית ויחזור כמו גדול מההדחה הזו...וגם ולהראות עליונות עליו בזה שהוא לא עושה איתו פנקסנות...יפגשו בעוד הדחות בהמשך הדרך

אורנה לא מעמידה גברים להדחה אז יתכן שתעמיד במקומה את תאלין

הצודקת11

Well-known member
אביחי אמר לא פעם שאנדל לא רלוונטי למשחק,אביחי יעמיד את אנדל

בטוח,
אורנה תעשה בדיוק מה שאביחי יעשה והיא יודעת שיבחר באנדל,
סיכוי קטן שאורנה תבחר בעדן.

ronsil

New member
לא למדנו שזו הדרך של אביחי להפעיל את הפרוקסים שלו?

הוא אומר בקול רם מה יעשה בתקווה שהם יעשו עבורו את העבודה וככה ידיו נקיות, כפי שהיה עם דן שראשו מולא בחרא שאביחי העמיס וחשב שיוכל לפרוק הכל באיזי על אינדל...ומה קרה לדן כשהחרא פגע במאוורר? אביחי ברח רחוק שלא יעופו עליו ריקושטים ודן יצא כולו מסריח

ולגבי אורנה, אני חושב שהיא חכמה מאביחי, אם תכניס את אינדל במקומה היא תועמד להדחה כל שבוע

למעלה