שרשור לילה 2 היום ה18 ב

זאת לא חוכמה, עונה קודמת היה שי חי.. זה כמו לשים את מסי איתך

בקבוצה ולקוות לנצח.
&nbsp
שי חי אם אהבו או שנאו אותו זה לא משנה, הוא תמיד עשה את העונה מעניינת.
&nbsp
העונה פשוט מת.

ואנדיזל

New member
לא רק שי חי. אורלי היתה דמות נשית חזקה ומעניינת. עדי לאון

אולי בילתי נסבל בדעותיו אבל דמות לריאליטי וגם אנשי השוליים כמו ויקי כנפו, אורי גרוס ונרי שגם אם לא הזדהית יכולת להקשיב, ללמוד ולהתעניין. פה כולם בלופ של עצמם ורובם שחקנים.

nicknick28

New member
זה לא היה רק שי

ובמיוחד שהיו ימים רבים בעונה שהוא היה עצבני והתבודד ולא ממש הרגשנו אותו.
הדיירים בכלליות....העובדה שהם הגיעו ממקום אחר למשחק הזה, די הסתירה את העובדה שהאח לא לגמרי מחזיק פה את המתרחש. הם די עשו בשבילו את העבודה.
&nbsp
ועכשיו, שוב יש דיירים רגילים,שלא יעשו את העבודה בשביל האח . ואנחנו מפסידים

טופי2233

New member
פרק ההדחה של מוצש יכול בכלל להשפיע על ההצבעות?

הרי ההצבעות נפתחות אחרי הפרק של יום חמישי, ומקרה הזה יעל היתה כוכבת הפרק, אז באופן אוטומטי הצביעו לה אחרי הפרק
ההצבעות חד פעמיות ולא נפתחות כל יום מחדש כמו בעונה קודמת נדמה לי, זה אומר שמי שהצביע כבר על סמך הפרק ביום רביעי או חמישי
לא יכול להצביע שוב במוצאש

ואנדיזל

New member
זה מה שטענתי. יעל קיבלה את ההצבעות של אלה שאין לה מועמד

אהוב כבר בחמישי בפתיחת הקווים. אפילו היום בצהריים אנשים פה כתבו שניסו להצביע למישל ולא הצליחו כי כבר נתנו קולם ליעל. רק לא ברור לי איך לאדם, ירדן וגד היו יותר מצביעים ואוהבים למישל. היא באנת היתה כיפית וחמודה אבל כנראה לא משמעותית.

נטה אונה

Well-known member
ושוב הטיסה של ירדן ממריאה

הגיעה המעבורת לקחת אותה לכוכב ההזייה שהיא חיה בו
התחילה למחזר את המשפטים מחדר האח
&nbsp

היא כולה מחזור אחד גדול

כל הבדיחות ממוחזרות משפטי החיזור ממוחזרים מחוות ממוחזרות (הופ הופ הופ) היא מיצתה את עצמה אחרי שעה. פספוס גדול שהיא לא הודחה היום.

ואנדיזל

New member
החא לא רלוונטית מההתחלה אבל האח בונה עליה רומן

ולמרות שמאז השידור ביום רביעי שבנה וצפה להם אומן גדול ומאז לא רק שדברים לא התקדמו אלא ממש היה נתק ביניהם היום שוב המנחים חזרו על האיוולת הזאת שמתרקם רומן. היא לא תודח בקרוב. יש כמה בילתי משמעותיים שם כמוה שאין להם רומן או סיפור, הם סתם דיירים בבית בשביל האח כמו שמישל היתה בשבילו.

ואנדיזל

New member
שכחה שלפני 3 שעות היא שקשקה וממש רעדה לפני ההודעה

על המודח. חבל שהלחץ וההבנה שאולי הם כמעט מודחים כי לא מזגהים איתם עובר מהר. מצד שני האח אמר להם שההכרזה אקראית אז אולי שכנעה את עצמה שהיא במקום גבוה בהצבעות וסתם שמו אותה עם מישל בסוף.

משהו שמשעשע אותי

אסיף מאוד מקפיד לנהל שיחות ליליות ולהישאר ער אחרון. מכנס שיחות במהלך היום ומטפטף את המזימות שלו לאוזניי דיירים ושותל להם את הגיגיו ה"חכמים" וה"עמוקים". מנסה ממש בכל הכוח וגם מחזיק מעצמו מנהיג הבית. הוגה הדעות ואיש הספר והעומק (שאומר שלוש קנסות...) אבל מה שהוא לא יודע ואנחנו כן, זה שהוא נעלם מהמשדרים המרכזיים והוא סיפור מאוד שולי בעלילה. מאוד. ואני מקווה שכך יישאר. כי הוא לא באמת מעניין.

טל 103

New member
אני מעדיפה את אסיף "הוגה הדעות", כפי שנאמר כאן- על כל דייר !

בוףףברכה

Well-known member
היחסים של רות וניר...

נכון שיש נושאי שיחה...והם די התחברו ...אבל משהו בחיבור לי מרגיש
קצת משוחק...מבחינת ניר...
כבר מתחילת העונה שמעתי בכמה פעמים שניר רצה שרות תצמד אליו
גם אמר לה את זה...
קצת הרגיש לי שהוא מזדנב אחריה..(גם אחרי ליאור)...
תמיד נמצא בקרבה... מתהלך לו באיזור...ומרצה אותה....
לי מרגיש שהוא קצת נהנה לרכוב על הגב של ה"דלוק עליה"...
נהנה מזה שמקשרים אותו אליה..
היא מצידה זורמת עם זה(לאחרונה)..אבל בהלצה..
והוא בעיניי רואה שיש בה איכויות....
לי מרגיש בין הייתר שהיא מין אליבי עבורו...

tg151

Well-known member
אני חושב שניר מתלהך בבית הרבה כי הוא לא מוצא את עצמו

כולם תמיד יושבים עם האנשים שלהם וניר בין היחידים שהוא לא מספר 1 אצל אף אחד אחר. כלומר, יוסי הוא מספר 1 של תקווה וגדי. אסיף הוא מספר 1 של רות. ליאור הוא מספר 1 של יעל וירדן. אני גם ראיתי שהוא מסתובב הרבה בבית מחפש לדבר עם מישהו או לעשות משהו וזה גרם לי לרחם עליו קצת, כי לכולם יש את האחד בבית שהוא/היא המספר 1 שלהם ולניר אין אף אחד. כי מספר 1 של רות הוא אסיף.

berens

New member
רות וניר מכירים מבחוץ, שניהם פעילי שמאל ונוח לו איתה

איך הם ישנים עם הקידוחים האלה?

זה כזה סיוט שקודחים לך ודופקים כל הלילה כדי להכין את הבית למשימה. לא מבינה איך הם ישנים ככה.

למעלה