שרשור לילה היום ה-69 ב

זה לא יקרה, עומר יגיע רחוק איתה

עד שבוע שבועיים לפני הגמר.
ואז כבר אין אינטריגות וחרמות גדולים. רק ריבים קטנים והרבה עייפות.

rachela8

New member
מי שמפנה עורף לכולם זה שני שמספיק לה עומר

למה אתם מאשימים את כולם ,ואיזה שטויות חרם היא עושה חרם עליהם

kobeonline

New member
אחרי משימת ההתעלמות עדן ואנדל היו תקועים אחד בתחת של השניה

והשאירו את שני לבד. והיא התחברה לעומר. הגיוני שהיא תבלה איתו את רוב זמנה כי הוא היחידי בבית שעדיין לא נתן להסתה נגדה להיכנס לו לראש.
ככה שמה שאת כותבת קרה בדיוק ההפך.

Izmeral10

New member
עוד פעם ילדים מגיבים פה? סילוף שני

שני מיד אחרי משימת ההתעלמות עזה את עדן ו נצמדה וחיבוק לאנסטסיה כן חברה לא חברה שלה כך לא עושים ובום גוררת אחרי גם את ג'ודי כדי לקבל מקום חזק נגד אביחי כי היא מורעלת עליו-וכך נכנסה הדיירת הממורמרת השנייה ג'ודי-ולא פסחה על עומר ומקרקרת כול רגע לידו-ואיפה עדן בתמונה איננה ואיפה אנדל לא היה שום קשר זוגי עדיין בשבוע שעבר במשימת התעלמות הכול קרה רק בשבת אחרונה והיה רמז קטן יום לפני-תתקדמו שני לא ספרה את עדן שבוע שלם והיה נכון את שם ואנדל-וגם את שם גררה אחרי הריכולים שלה על אביחי ועל
מעיין וזה תקוע לשני בנקמה שלה נגד אביחי ודן אורנה עד מחר ועד אחרי היציאה- שני רעה מטבעה לא יעזור דבר גם ילדותית מאוד-כיכול פיפס נגד דן אביחי מעיין מיד מנפחת מנצלת לטובתה לבד-בקיצור החדים שמרימים לה הם מורידים מעצמם וכך היא מנסה לתחזק על חשבון כול זה, שני בחורה שנפגעה בחיים והיא מחירה להרבה גם שלא מגיע להם-ראו מה הקעקוע על הגב שלה-נגד גברים וזה הכי הזוי שהיא חייבת קשר עם גבר וזה נורמל-אבל אצלה אין נורמל,אולי עם המשך טיפולים? הרע ממנה בא בגלל נסיבות החיים וזה לא בריא, אז היא בת לעשיר? והיא גם חמודה וזה לא מספיק בחיים צריך ללמוד מהטעיות ולא הטעיות חוזרות כמו תפוס אצלה אובססיה על דבר שלא דבר והוא גבר לא מעוניין-להגיד הרבה שקרים ולהפוך אותם לאמת, דוגמה קטנה האם אורנה הייתה לה לחברה-די אורנה ראתה בחורה בוכה וניגשה אליה ואמרה מה שהיה צריך וזהו-עם הזמן היה מהפך אורנה ראתה בדן משהו מושך אצלו? וסיפור לא מעניין אותי-מעניין איך שני בונה לעצמה חומה ושם היא ננעלת-אין דרך-וזה בעיה , אם את בחורה אטיל גנטית עם איכות חיים מבית טוב שיש בו הרבה?אז מה גבר שלא מעניין בך את עושה לו כדי להראות משהו לתכנית זה חולני כול מה שהיא עשתה,
לילה טוב ותתבגרו קצת לקטנים שפה,? ויש? (ארוך כי באמת מרגיז וגם שני היא הדיירת הכי מעוררת בכול העונות-היה סיון אברהם-אבל זו אמרה לה זוזי הצידה אני הרבה יותר ממך-ולסיון אברהם היה הזכות כאן אין דבר לחצי דבר בל לקוד הגבר חחח)
שבת שלום לכולם

שני
אורנה
מעיין
אביחי

אולי אם אלבלב, יקרה משהו על המסך.
ואמצא לי מועדף.

בויה, סליחה על גניבת הדעת.

ראיתי את הריבוע הכחול מהבהב, והתגלגלתי מצחוק

מהפרצופון הזועף.
בויה, זו הנואשות מדברת ממקלדתי.

תכנס לבית האח, אני ועיניים נסמס לך כדי להדיח את וואלי.
רגע, המג'נון שלי באמוק.

בוייאקה מאן

Well-known member
זק לא יכניס אותי

כי הוא יקבל בראש יותר מהדיירים ששם
אז מראש לא יכניסו אותי

יש דברים שאפילו לא בצחוק

בוייא, אם אתה רוצה שאכה אותה רק תגיד.
באתי לעזרתך שחור לבבבבבבבבבבן

העיקר שהגחת, אני מודה הגעגועים והשממה שבעיצומה

גרמו לי להלחין את קינותיי מחדש.

למעלה