שרשור בוקר
היום ה93 ב

רומי 2018

New member
בוקר טוב

לא הצלחתי להכנס לפורום ...ושהצלחתי שמחתי שהייה יום מקסים.

יונתנסקי

Well-known member
הפורום השתגע מהדחת יוסי או שזו

הכנה למה שמצפה לנו בגמר....

ולמרות הכל - בוקר טוב.

ברבור129

New member
ירדן אדרי היא קרובת משפחה של ברק אדרי רבי זונדה?

שניהם מדומיינים קנאים חולניים

העלו עכשיו בצינור את הלייב של ליאור מאתמול ושוב נזכרתי כמה

הוא מתוק ואיזה כיף לצפות בו.

A Rod23

Well-known member
טוב אז ברור שלאדם יש מעריצות שנותנות עבודה מדהימה

ולחשוב שהוא היה המודח הראשון וכל הדחה אחרי כולם חשבו שהנה הוא הבא בתור והוא עדיין נמצא.
ובכל זאת נראה לי שזה בינו לבין אודליה על המקום החמישי בגמר.
ברור שהשלישיה תקוה, ירדן ואסיף בטוח בגמר, לא רואה מצב שגדי לא יהיה אחרי העונה הזאת ובגלל שבאמת מגיע לו.
מסיבות אנוכיות הייתי רוצה גמר עם אדם ואודליה ככה הקהל הגדול שלהם לא יעבור לירדן לפני הצבעות הגמר.

koko911

New member
לגבי אדם: הוא שכר (בוודא בממון רב) את שירותיו

של היחצ"ן נתי יריב (שמתמחה בפליטי ריאליטי סוג ז'). כסף קונה כל כך הרבה דברים... ועדיין לא יעזור לאדם/יריב נתי. קיסרית העל חלל תקוה תזכה. בלי יחצ"ן ובלי נעלים

מורבידי

New member
שני שקרים נבזיים ואדיוטים שמורצים על תקוה בימים האחרונים

מאסופת השקרים, רוצה לציין שניים שנתקלתי בהם. יותר מאשר הם מעידים על התוכנית עבורי, הם באמת גורמים לי לפקפק לפעמים בשפיות של חלק מהעם הזה ובנכונות שלו להאמין לכל שקר שמוכרים לו, ומי יודע באילו עוד תחומים.

1. מהקל לכבד - כמתיחת 1 באפריל פרסם ליאור דואק, הידוע לכולנו בקלילותו ובליצנותו, פוסט שבו הוא מתוודה שהיה מאוהב עצם בשירלי ולא בתקוה בבית .
לכולם היה ברור שמדובר בפוסט 1 באפריל.
לכולם, פרט ל... מחפשי הקונספירציות שקבעו שהנה ההוכחה שאפילו ליאור , כן כן, ליאור שלנו, נגעל מתקוה ואפילו הוא אהב את שירלי. משלחת חיפוש יצאה לתור אחר הקאמן סנס.

2. והשקר המזעזע תקוה שרפה חתולים במדורה בילדותה.
לקחו חלק מסיפור שתקוה החלה לספר על ילדותה שבו סיפרה שהיה לסבתא שלה חתול ובגלל שהחתול השיל המון שיער (כתעלול ילדות מרחה אותו בגל לשיער . אודליה התערבה בצחוק ושאלה את תקוה "מה, ושרפת אותו ? את החתול". השיחה הופסקה ע"י צנזור.

ומכאן שוב חרושת שמועות שקריות על מפלצתיותה של התקוה.

כמובן שאחר כך הסיפור הומשך, ולא היו דברים מעולם (לא הייתם צריכים אותי כדי שאספר לכם, שתוה לא באמת שייכת לכת השטן ושורפת חתולים כדי לשמר את נעוריה , נכון ?) מה שלא מנע מחצי רשת לפרסם רק את חציו הראשון של הסיפור כסיפור שהוצא מהקשרו .

נכון, זה קורה כל עונה, ועדיין - סוף עונת האח הגדול ברשת. בוקר טוב שקרים, יום נפלא, כיעור.

אנשים איבדו את השפיות, גם אני לא האמנתי לפוסט על ירדן

שהורסת משפחות. כל מה שנכתב ברשת זה בולשיט. תקוה סיפרה שיש לה כלבה בת 11 עיוורת בעין אחת ועברה תאונת דרכים שעלה לתקוה יותר מ 8 אלף שקל. בושה מה שתוכנית ראליטי יכולה להוציא מאנשים.

berens

New member
לגבי גברים נשואים זאת ירדן שסיפרה לאודליה

שבעקבות זאת עברה טיפול פסיכולוגי

בוייאקה מאן

Well-known member
ככה זה...

כשהאמת לא גורמת לרושם רע ואוהבים למרות הרע אז ממצאים רע אחר שיהיה לאחרים קשה לקבל וככה מסיתים נגד
כל עונה אותו סיפור

למעלה