שרשור בוקר
היום ה38 ב

Valkyrie1

New member
אני שונאת לחתוך ירקות אבללללללל

ואני מתה על חלומי ומתפנקת עליו פעם בחודש בערך.
&nbsp
וזה טעים אם זה ביחד.
&nbsp
אבל הכי טעים זה ירקות,סלט עם מיני קרוטונים של אוסם .. גררר

מילימק

New member
לוקחים לו את אורנה .... וארז אמר שיהיה משהו שירעיד את הבית..

ישנת טוב.......?

&nbsp
אני מחכה לילה לבן ושבע שרשורי לילה לפחות.....

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
ואי מילי את ממש מנחמת אותי על הבוקר

אין כמו להכין את עצמי ל-7 שרשורי לילה
&nbsp

מילימק

New member
גם אני אהייה שם
.... וחוץ מזה הגיע הזמן לקצת אקשן...

השעמום של התקופה האחרונה........

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אוי כן לגמרי

אתמול צפיתי בכל היום במסוק של מעיין ואביחי ובשיחה של שם ותאלין..כל השאר היום היה כל כך משעמם
קבוצה אחת לא מפסיקה לדבר על שני
קבוצה שניה לא מפסיקה לדבר על אביחי
&nbsp
דיי כבר

&nbsp
אקשן ! אנחנו צריכים אקשן

Dindan8455

New member
אורנה נשארת שם הולך

קראו מה העליתי בשרשור הלילה נכנסים 4 דיירים חדשים

מילימק

New member
מצאתי..... ראיתי..... אבל אז למה נותנים להם חסינות לשבועיים?

מה הטוויסט?? עוד שקר מבית היוצר של........?
דרך אגב.....נכנסים רק בנים? או 2 בנים 2 בנות.......?

אלזה4

Well-known member
קסם של בחור. כל כך מגיע לו להיות הדייר הכי ישראלי. פשוט קסם

גם אני בחרתי בו שדייר הישראלי ביותר במאוק, אגב תאלין לא טפשה

היא קולטת בתוך תוכה שהוא גיי

אלזה4

Well-known member
הוא לא גיי. די לחשוב שכולם גיי.. תאלין מקסימה אני במקום שאני

ממש אוהבת אותה (למרות המזמוזים למעיין) היא טובה טובה, מפרגנת. נציגה מדהימה לטראנסיות

אלזוש לטרנסיות וגייז יש חוש מיוחד לקליטה אחד על השני

אני גם רואה את זה ויש לי ותק ענק בטראנסיות עם שורשים של גיי

גם אני מאוד אוהבת את דן ומבינה אותו

שהוא מראה כאילו הוא מאוהב באורנה כי הוא יודע שהיא שומרת נגיעה והוא לא צריך לעשות הרבה כדי לסבול

GינGית

New member
דן כבר מכין את הקרקע ליום שאחרי ומדבר יותר עם תאלין

אתמול כשדיבר עם מעיין עשה חישוב שלא יהיה לו עם מי להיות
שהיא עם אביחי ואז "לא תהיה לו ברירה" אלא להתקרב שוב לשני
&nbsp
ואז אמר שתאלין מאוד נחמדה ויש הרבה מה לדבר איתה

מכורה וחבל

Well-known member
חישוב מסלול מחדש - מעיין

דיי מההתחלה, ולא זוכרת בדיוק באיזו נקודה, מעיין היתה הפייבוריטית שלי.
הערצתי את היכולת שלה להימנע מלהגרר אחרי ריכולים והניסיון המתמיד שלה לחתור לשלום ולא לסכסוך. והכי הרבה את אמנות ההתחמקות שלה.
&nbsp
בהתחלה לא אהבתי את אביחי ואת ההתנהגות שלו כלפיה ובכלל, ומאוד לא רציתי שהיא תהיה איתו.
&nbsp
במשך קצת יותר משלושה שבועות מעיין החזיקה יפה, ואז החלה ההתקרבות - בהתחלה חשבתי שמתגנב לשם משהו אמיתי וזה באמת היה נראה ככה. תמיד הייתי מתרצת אותה לעצמי וגם לכם שהיא חוששת לפגוע בו או להיפגע, היא חושבת על עומר ועל הבחוץ ולא רוצה להתחייב או להתנהג באופן לא ראוי בבית האח ועוד אלף ואחת סיבות.
&nbsp
היום אני יכולה להגיד בוודאות שהיא עברה שלב - אם בהתחלה היא באמת נסחפה לקשר עם אביחי לאט לאט, קרו כמה דברים בדרך ששיבשו את המהלך התקין של בניית מערכת יחסים אמיתית - אני חושבת שזה התחיל באותו הלילה הראשון שהיא היתה איתו במיטה והוא פיספס את הפנים שלה ולא יכל ללוות אותה למיטה, זה המשיך בעובדה שדן התחבר לאורנה ואז היה פחות מתח בין אביחי לאורנה (ואז אביחי הפך להיות מובן מאליו שלה), הדיבורים הקשים של אביחי על החיים שמצפים לו ולכן גם לה ובכלל כל הדיבורים המתמידים על חתונה וקשר רציני הורידו אותו ממנה, משימת המשקפת בו היא רואה כמוהו לא הוסיפה ומה שחתם את כל הסגה היה הסרטון השוביניסטי.
&nbsp
עד פה הכל טוב וזה בסדר ולא חייבים - ניסינו לא הלך - ביי ביי.
&nbsp
אבל... לצערי היא עברה למשחק - כיום היא ממש עושה הצגה, ולמרות אהבתי אליה, אני חייבת לציין שהיא שחקנית לא ממש טובה, שלא נאמר גרועה. על גבול הפאתט. ואותי זה מעליב ולכן גם מכעיס, במיוחד שהיא יודעת שהרגשות של אביחי כלפיה אמיתיים.
&nbsp
מספיק לראות את הנינוחות שהיא מתנהלת עם דן, כדי להבין חד משמעית שאביחי פשוט דוחה אותה מבחינה מינית.
&nbsp
כן, היא אוהבת את אביחי ודואגת לו, אבל בדיוק כמו שהיא אוהבת את תאלין ואולי אפילו פחות.
&nbsp
זה מביך אותי לראות אותו מניח ראש על ברכיה והיא שלובת זרועות וקפואה.
לראות אותו מחבק אותה והיא עדיין שלובת זרועות או עם ידיים שמוטות לצדדים, עם הראש בדיוק לצד הנגדי, כאילו ממש יעלה לה כסף לחבוק אותו גם... דרך אגב, דבר שהיא עושה בקלות ואפילו בקלות יתרה ומביכה עם דן.
&nbsp
אתמול בערב היא דיברה עם דן במטבח, ממש הרגשתי שהיא נכנסת למרחב הפרטי שלו, קירבה פיזית לא מובנת. וגם כשהתיישבה לידו, היא לא עשתה את זה לפני שהיא קרבה את הכיסא אליו - שוב, במין פלישה לא נורמטיבית למרחב הפרטי שלו ועובדה שהוא עצמו נשען לאחור כי לא היה לו נעים.
&nbsp
עם אביחי זה לא היה קורה ועוד להפך.
&nbsp
אני לא באה אליה בתלונות על התגובות שלה כלפי אביחי - זכותה. אבל אני ממש לא מבינה למה היא עושה את זה, למה לא להתרחק? למה לא להעמיד דברים על דיוקם? למה להיכנס איתו למיטה? אני ממש לא מבינה את ההתנהגות הזו.
&nbsp
או שיותר נכון אני מתחילה להבין - היא עושה את זה כי היא מפחדת על המקום שלה במשחק - ואת זה..... אני ממש לא אוהבת.
&nbsp
מקווה שהתמונה תשתנה ועוד יותר מקווה שאביחי יקבל שכל ופשוט יעשה לה מה שעשה לשני - בוקר טוב, לילה טוב. ולא ישבר אחרי חיוך אחד שלה או אחרי סצנת קינאה מפוברקת אחת שלה.
&nbsp
מעולם לא החלפתי פייבוריט שלי בתוכנית, ולכן אני לא ממהרת להחליט. אני רק כותבת כאן ועכשיו מה שאני מרגישה בזה הרגע ובכלל בימים האחרונים.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

ornass2

New member
מעיין נשארת עם אביחי, כי איתו היא בטוחה לגמר. לא תעזוב

אותו כי יסתכלו עליה עם אצבע מאשימה,
עזבה עיוור, עזבה חבר, שברה את ליבו......
בכל מצב יסתכלו עליה בעין עקומה,
ויעבירו עליה ביקורת, לא משנה מה תעשה.

למעלה