שרשור בוקר
היום ה-7 ב

nicknick28

New member
יש גבול עד כמה אתה יכול לחזות מראש את הדינמיקות בין הדיירים

אפשר לשער לפי תבניות וטייפקאסט ומיונים אבל בפועל כשכולם נכנסים לבית וחווים את החוויה הזאת ביחד אין לדעת איך דברים יתגלגלו.יתרה זאת אפשר להכניס אנשים עם אג'נדה מאוד דומיננטית ובבית הם יעזבו את זה בצד וישקעו בתרדמה או יתעסקו בדברים אחרים .
&nbsp
אתה יכול רק לחשוב - זה יכול להתאים לזה ,יהיה מעניין לראות את ההוא עם ההיא ולקוות לטוב.
יש לי את השמאלני בוא נכניס לבית גם ימני כדי שיהיה שם דינמיקה מעניינת כלשהו או בואו נכניס את הדתי והאתאיסט או כל 2 קצוות אחרים.גם בזוגיות לצורך העניין יכולים להגיד בוא נכניס את הבחור שאוהב בלונדיניות דוגמניות מסובבות והופה הנה נכנסה לנו דיירת בלונדינית דוגמנית מסובבת.
&nbsp
האם זה אומר שזה בהכרח יצליח או יילך למקום שקיוו?
יש לא מעט דוגמאות שקרה אחרת
אם זה בעונה עם תמר וסלים שלכאורה הכניסו את המתנחלת הדתיה והערבי וכנראה ציפו לשיח כלשהו- ובפועל כלום תקשורת לטוב ולרע ,ושיח די מינימלי ביניהם.
בעונה הקודמת - להכניס את ישראל ותמי - שני הדתלשים עם הסיפור הקשה,...זה היה ברור שרצו לקבל פה משהו מעבר בין אם זוגיות ובין אם חברות קרובה לנוכח הגורל הדומה. ובפועל? קצר בתקשורת וישראל לא ממש רצה או אולי פחד מקרבתה.
&nbsp
נרי ועדי - לכאורה על הנייר, יש פה זיווג לדינמיקה מעניינת . ובפועל נראה לי שזה דווקא אכן כך...אולי לא איך ובצורה שכיוונו - לויכוח הפוליטי האינטנסיבי, אבל השיח ביניהם משעשע ביותר.
נראה לי שאולי לא ציפו שהדיירים ככה יתחברו, כי יש משהו בבית הזה שגם אלה שלא הכי משתגעים אחד על השני , כולם מצליחים על אף המחלוקות איכשהוא להמשיך לשבת ביחד,לדבר ,לצחוק וככה גם נרי ועדי

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
גם לי חבל :/ מי שמוגן בהדחה הזאת אלו בן ונטלי

זה בין נרי לגילי לעדן
אחד מהם יודח

הצודקת11

Well-known member
נרי לא תודח בטוח...זה בין גילי לעדן ולדעתי גילי יודח,חמוד.

הצודקת11

Well-known member
טולטול חחחחח אהובה איזה כייף שחזרת....חשבתי עלייך

נוווו מה את אומרת?שי חי פקינג שי חי חחחח

toly7

New member
חח תודה יקירתי כ"ל אלייך לגבי שי חי מי כמוך וכולם יודעים כמה

אהבתי אותו ברמות קשות כל כך התגעגעתי אליו את לא מבינה אשכרה סגדתי לו והיום כשאני רואה אותו מסורס, מאופק, ומאולץ אדם שעוטה עליו מסכה ע"מ לשקם את תדמיתו .......הכל טוב ויפה אבל ולאבל הזה יש כמה משמעויות ואחת מהן והחשובה מביניהם היא שזה לא שי חי האמיתי, אותי אישית הוא מאכזב ואני עדיין מחכה שהוא ישוב לסורו ולאופיו הלוחמני חם המזג וההורס ויפה שעה 1 קודם.

הצודקת11

Well-known member
לא פשוט לשי חי...כול מה שיעשה תהיי עליו ביקורת קשה

רואים שקשה לו,הוא עבר תקופה קשה מאוד והוא פוחד שזה יקרה שוב.
הוא יודע שהרבה עוקבים אחריו ושופטים בעיקר אותו.

toly7

New member
נכון מאד רק תזכרי דבר 1 הנזק במקרה שלו כבר נגרם במילא

כמוני וכמוך וכל מי שאוהב ואהב אותו בטירוף מצפה ששי חי יחזור לתהילתו עם סוג של עדנה וחן שהיו חסרים לו אז קצת יותר חברתי ופעיל אבל מפה ועד לראות אדם מסורס שהוא לא הוא בשום פרמטר המרחק הוא בין שמיים וארץ. תתפלאי אבל לדעתי הנזק שהוא עושה עכשיו גדול יותר מאז.

רינה 157

Active member
אני עדיין לא התייאשתי לגביו ונותנת לו עוד צ׳אנס להראות

את עצמו במיטבו....

רינה 157

Active member
הי טולינקה!!! איזה כיף שאת כאן !! היית חסרה!!! חשבתי

שטסת לקוסטה ריקה לבקר את אלי זרקה...

toly7

New member
היי רינהל'ה תודה כיף לחזור אוח אוח על ליקו החתיך שלי

גם את היית חסרה לי מאד התגעגעתי אלייך

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אני ממש ממש מקווה שנרי לא תודח

אבל התחושה שלי היא דווקא עליה...

לעדן יש קהל
לגילי גם יש

נרי היחידה שנכנסה ללא קהל..
ועם הדעות הפוליטיות שלה...קשה לי להאמין שהיא תשרוד את ההדחה הזאת

הלוואי הלוואי ואת צודקת...

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
חחח כן הא...נראה מחר אם הקללה נשברה (מקווה שלא!)

למעלה