שרשור בוקר
היום ה-61 ב

nicknick28

New member
רוצה להגיד לכם שמיציתי את ההדחות הפומביות

אני מרגישה שזה מתחיל לעשות לשי לא טוב.
הוא לא נמצא באותו מקום כמו בהתחלה,אז היה בודד ודחוי בבית וזה היה הכלי היחיד שלו לדבר עם אנשים,אולי מעט לתת להם בחזרה על כל ההרגשה הרעה שעשו לו.

הוא כבר לא שם,הוא במקום די פופולרי בבית,אנשים מקשיבים לו ומדברים איתו בניגוד לעבר ,הוא יכול להביע עצמו .

באמת שאור כבר הגיעה למצב של אומללות,שי כבר אמר כל כך הרבה דברים עליה (שהיו מאוד נכונים ונדרשים לאמירה). היא מסתובבת בבית חסרת שקט עושות שיחות מניפולציה לאנשים מרוב שזנחו אותה. אם יש סיטואציה שנקראת להילחם בחלש ,זאת הסיטואציה.
אור הפכה לדמות חלשה בבית,חסידיה הודחו לאט לאט ואנשים לא משתגעים להתקרב אליה.

כל מיחה נוספת ששי יאמר תהפוך אותה ליותר מתמסכנת וכידוע לנו באח הגדול מתמסכנים מקבלים לגיטמציה.

הדרך הכי יעילה לטעמי היא באמת לנקוט בגישה של לא לתת במה ולא לתת תשומת לב.
הרי אור בנתה את עצמה על מזבח ההתקרבנות מנאומיו של שי חי וכל עוד הנאומים האלה ימשיכו היא תמשיך להתקרבן . ועכשיו שהיא אדם הרבה יותר בודד ומיואש היא יכולה לשחק על זה בצורה עוד יותר מניפולטיבית.

הכי טוב אם שי חי לא יקדיש לה שום דבר ושום מילים מיותרות. שלא יהיה לה על מה להתלונן ,שייצא לה האוויר.

Valkyrie1

New member
אני מיציתי כי זה כבר משעמם

אם אני לא טועה אתמול בשיחה של תני ושי עם ארבל...
תני אמרה או שזו הייתה ארבל,שהם צריכים להפסיק לתת לה את הבמה.
שי אמר שהוא לא נותן,הוא לא מדבר עליה וכו...
אז תני ענתה לו :" אתה נותן לה ווחד במה בהעמדות הפומביות שלה".
&nbsp
הוא ענה אם אני לא טועה שהוא יפסיק. שלהבא הוא יגיד :" אמרתי כבר למה,זה לא השתנה"
וזהו. ואז לא יהיה לה מה להגיד. או לכל אחד אחר...

טוליפן33

New member
לכי תדעי מה תהיה הדינמיקה בבית מכאן והלאה

במיוחד מכיוון דודו ועומרי (אפילו אם רגשית יהיו עם שי ,יפחדו על מיקומם האסטרטגי)..
חוץ מזה שי יכול לעשות את הפינה יותר קלילה וכו'
ברק יכול להתפוצץ לכל מיני כיוונים כשיתאושש..
מוקדם לדעת מה קורה

עדגיל

Well-known member
אני חושבת שהוא יצטרך להגיד בהדחות הקרובות נימוקים כמו

א. אתה לא בא לי טוב
ב. אני עושה את זה עם המון כאב
ג. נמאס לי ממך
ד. אני יודע שאם אני עומד כל שבוע, יחד עם תניה (שתעמוד מעתה להדחה כל שבוע), זה אומר שמעל 4 אנשים בחרו בנו גם אם הם מיודדים איתי
ה. זה משחק וגם בחדר האח אתם אומרים אותם דברים. הוא יצטרך פחות להתלהם.
&nbsp
השבוע יהיה להם קל יותר כי יש את הדיירים החדשים אבל שי חי ותני יועמדו להדחה עוד ועוד גם על ידי הדיירים החדשים. לשי חי אין סיכוי לנצח במשחקי האח ולהציל את עצמו
&nbsp
&nbsp

EREZG07

Well-known member
"להתקרבן"? למה תמיד יש לאנשים נטייה להאשים את הקורבן? אור

דווקא חזקה מספיק לעמוד מולו כשהיא רוצה , אבל שי חי שוב הוכיח ומוכיח שהוא סתם בריון בחצי שקל. באח הגדול תמיד היו בריונים, אבל בריון כזה עוד לא ראיתי. הוא ניזון מהדם של אחרים וכשבנאדם במצב הכי פגיע שלו, הוא לוקח את האקדח ויורה בו למוות. יצר האדם רע מנעוריו וזאת הסיבה שכל כך הרבה אנשים מתחברים אליו בחוץ. הוא מגשים את הפנטזיות המרושעות שלהם וככל שיהיה יותר מרושע, כך יאהבו אותו יותר. הרי למה הרבה לא אוהבים את תני? כי היא ממתנת את הרוע, אבל הקהל רוצה דם. כמו ברומא העתיקה. רוצה לראות בני אדם מושפלים עד עפר. אור סובלת ממנו הכי הרבה ולכן הקהל שלו הכי מתעב אותה. קורא לה מכשפה. רוצה לראות אותה מושפלת ובוכה. סובלת. שנאת נשים טהורה

אור החליטה להיאבק בשי חי

ובמנטורית שלו לחיים, תני, בכל האמצעים. אפילו אם תמות נפשה עם הפלישתים (שי חי ותניה).
אל תשכחו ששי חי הוא שהתחיל להתעמר באור ולהיכנס באמ אמא שלה כבר בהתחלה.
אור עברה את שלב ההלם, חשבה לוותר ולפרוש והחליטה בסופו של דבר לעמוד מול שי ולהילחם בו כשהמטרה מקדשת את כל האמצעים המלוכלכים. רק על כך אני מצדיע לאור. היחידה שלו שכחה לשי חי את הטרור שהוא הנהיג בבית בחודש הראשון.
ההפקה סייעה לשי חי והכניסה עבורו את תני, המנטורית שלו לחיים ולמציאות, ובכך הצילה אותו מבזיון של פרישה מהתכנית עם הזנב בין הרגליים.
על כך אור מתקוממת. לא שוכחת ולא סולחת. אם אין פייר פליי אז אין פייר פליי עד הסוף ושההפקה תאכל את שבישלה...
ד"א, הפייבוריט שלי, שלא היה לו סיכוי בכל מקרה, כבר מחוץ לבית. מייקל - גיבור אמיתי של החיים.

טוליפן33

New member
ראית במקרה את אור משכנעת את פלורי לפרוש כי אף אחד

לא סובל אותה ??
פלורי ממשיכה להתלבט ואור ממשיכה להגיד לה לצאת כי אף אחד לא סובל אותה והיא סתם תסבול.
מילים של אור לפלורי
(אישה לאישה אגב אם בא לך האישה והאג'נדה..)

תמיד נטיה להאשים את הקרבן? שכחת את החדש וחצי הראשונים

של האח? חי היה קרבן והרב לא האשימו אותו. להיפך, לאנשים יש נטיה לתמוך באנדרדוג ואור בונה על זה. חוץ מזה, אור מספיק תת אדם כדי שאנשים יתנגדו לה ולה שמייצגת ללא עזרתו של חי. אני דוגמה לכך כי איני תומך בשניהם. אתמול האשימה את אביה בחלק מהתנהגותה לחי למרות שאמרה פעם אחר פעם עליו "לא מעניין אותי עברו, זה לא תירוץ, לכולנו יש עבר."

בהעמדה הפומבית הבאה שי חי צריך לומר

"אור, את המועמדת שלי." ולעבור הלאה. יהיו לכך שתי השלכות עיקריות: אחת, הוא יבהיר לה שהיא בעמדה נחותה ושהוא כבר לא צריך לעשות הרבה מעבר ללתת לה להעלם. השניה, זה יעצבן את הדיירים אף יותר שאור לה היתה נוכחת וצברה קנס גדול כי בסה"כ אמר שהיא מודחת ותו לא. חי גם יעשה נכון אם יצהיר שמתכוון להעמיד את אור להדחה במשפט קצר לפני ההדחה כדי להכין את הקרקע. יותר מזאת, יכול לומר זאת ישירות לאור כדי להבהיר לשאר הדיירים שתקציב ואיכות בחיים בבית חשובים לו ממאבקיו האישיים.

bobo2008

New member
מתי המכשפה תודה שהבגדים שהיא מקבלת לא מכוערים זאת היא

ברק לא מאוהב במייקל?

יש לו את כל המנירות של מאוהב , החל מהליטופים (לכל הטוענים אחרת ...רק את מייקל ברק ליטף באופן מיני ) וכלה בדיכאון , בכי, יאוש שהוא נמצא בו כעת.

deroit2

New member
וכמובן עומרי חיון מעלה תמונה נגד שי ומלא תגובות שנאה כלפי שי

עולות ומקבלות לייק מאדון חיון...
&nbsp
&nbsp

lotaria

Well-known member
אור אמרה לברק(לפני כמה דקות)קום נתלבש ואז נחליט אם בא לנו ל

לעשות את המשימה. חוצפנית. מעניין כמה זמן האח יסכים להתגרויות המטומטמות שלה. למה לא מעיפים אותה.

למעלה