שרשור בוקר
היום ה-61 ב

Valkyrie1

New member
אתמול אור עשתה שיחת מכשושה עם עומרי

אמרה לו שהיא חושבת שאצלו זה "if you can't beat them join them"
קוראת לו פחדן ושאין לו אינטגריטי.
עומרי מסביר לה בדיוק מה קרה ואיך עם שי ולמה,
וגם לא מתנצל על זה.
מסביר למה שכמה שהוא התנהג לא יפה בצורה מכוערת,גם הוא התנהג כלפיו בצורה מכוערת ואמר עליו דברים מגעילים שהוא לא מאחל לאף שונא שלו ושגם את זה הוא אמר לשי.

"היית הגיבור שלי בבית הזה".

(מה היא רוצה ממנו, הוא חייב לה משהו? הוא אשם שמה שהיא הרגישה כלפיו?)

באה אליו לעשות שיחה ברוגע ונעימות אבל יורה בו.
הוא אומר לה שזו היא שהייתה מאוד כבויה מהרגע ששי חזר אז הוא לא ניגש לדבר איתה והתרחקו. היה לו הרושם שהיא כבר איבדה את זה.

היא כמובן שוב פעם מדברת על שי,ואיך היא חווה אותו כבריון כלפיה ואיך היא בורחת מכל חדר שהוא נמצא בו.

כששי ודודו חזרו היא הרגישה שיש לה נעץ בתוך הראש.
היא שוב פעם אומרת שזוכרים לשי את הנחמדות שלו *פתאום* ושוכחים לו את כל הרע.
למה היא חושבת ששוכחים לו את כל הרע???
היא לא הייתה שם בכל התהליך השלמה בין עומרי לשי,היא לא ראתה איך זה לאט לאט נבנה.
וואו,כמה אני לא סובלת את האישה הזו.
בסוף השיחה היא פשוט קמה והלכה משם..השאירה את עומרי בסלון,
המצלמה עליו והראש שלו נראה מלא מחשבות.

תלכי!!

בןבןבן26

New member
חבל לי על ברק

כואב לי הלב על ברק. תגידו מה שתגידו, כואב לראות אותו נשבר. מאז הגיע מייקל, הוא התמתן בתגובות שלו לשאר הדיירים, נהיה קצת נסבל יותר. שלא תבינו – אני אוהדת שרופה של שי חי וכך אשאר. יחד עם זאת, לראות אותו נשבר כך, זה קשה מאד. העובדה שהוא לקח חלק נכבד בזה שמייקל נזרק, שבאמת הפך אותו לתינוק הפרטי שלו והמכשפה שפימפמה לו בראש, שניהם לא נתנו לו אפשרות לצמוח. בחדר המתים, כולם אמרו לו: תשתחרר קצת, תגיד מה שעל לבך, תדבר. כל אלה לא עזרו וברגע שחזר לבית – נכנס מתחת כנפיה של המכשפה הגדולה ונבלע שם. על מייקל ואור אני לא שופכת דמעות. מגיע לשניהם. אבל ברק, באמת אהב אותו, העובדה שלא היה לו מה לעשות עם זה, לא משנה שהוא היה באמת מתוסכל מאד מהאהבה הגדולה שלו למייקי וזה בהחלט לא היה בטובתו, כך או אך זה עזר לו להעביר את הימים בבית והוא כנראה באמת התאהב. אהבה טרגית שלא יכולה להביא לשום מקום, אבל באמת אהבה טהורה. כואב לי שבמקום אור שהיתה צריכה לעוף, הוא זה שמשלם את המחיר. מייקי ניצל בזה שיצא. אור עובדת על כולם לסדר יסורי מצפון לשי חי, אבל ברק באמת אבוד ואני חסה עליו.

mich234

New member
היא בונה את השיחות שלה בדיוק לפנ השךבים ששי חי מנה

מניפולטיבית ברמות על.ממש מתעב אותה.מקרה נדיר שהגועל הפנימי עולה אפילו על הכיעור החיצוני

עדגיל

Well-known member
לפי התפיסה של אור אסור לסלוח לבן אדם בחיים. בן אדם היה קשה,

היה רע, בודדו אותו, עשו עליו עליהום והוא החזיר חזרה והנה איך שהוא הגיעו כולם לשלווה ולנחלה, ואור רוצה להצית את הכל מחדש. לשי חי לפי תפיסתה מגיע עונש עד סוף ימין בגלל שהוא פגע באנשים בבית, מגיע לו שיירקב, מגיע לו שיעשו עליו חרם, מגיע לו שיסקלו אותו באבנים, מגיע לו שיהרגו אותו, מגיע לו שאף אחד לא ידבר איתו. לא מבינה את הראש הפגום של זו שמתיימרת לעבוד עם נוער בסיכון.... איפה כל מה שהיא למדה??

Valkyrie1

New member
זה לא שזו התפיסה שלה

פשוט בבית הזה הרצון לנצח ולהיות השולטת ואהובה משתלט עליה.
גם היא לדעתי מקנאה בו.
זה התחיל מכעס אמיתי על הדברים שאמר בתחילת העונה והמשיך כקנאה ותיעוב כי הוא כ"כ מצליח ואהוב בחוץ למרות הדברים שהיא כועסת עליהם... זה מתסכל בנאדם.
&nbsp
שאעז לחלום שמתישהו היא תעוף או שאולי קצת תשחרר מהשנאה שלה?

איהלה3

New member
אלה ש"סלחו" לא ממש סלחו. הם נחמדים אליו מתוך אינטרס

ואור לא תהיה נחמדה אליו מתוך אינטרס. עם כל ה"רוע" שמיוחס לה זה יותר אמיתי מכל שאר הדיירים.

Valkyrie1

New member
מי אמר או ביקש ממנה להיות נחמדה?

שתתחיל לשחרר ולבלות את זמנה בסבבה עם החבר'ה שם, כי הם לא שונאים אותה.
במקום זה היא מתבצרת ומדוכאת וכועסת ומאוכזבת ועצובה כי מה? למה?
כי הם התחברו אליו במידה מסויימת.. ולא משנה מאיזו סיבה.
&nbsp
לאור זה מפריע. היה לה טוב שהיא הייתה בצד של רוב האנשים שלא אהבו ובקושי דיברו איתו. כואב לה שדברים משתנים קצת... רק בגלל שזה שי חי.

פיטנס1

New member
מותר ורצוי לסלוח

אבל כל אלה שסלחו לשי חי והיו חברים שלה לא צריכים להפנות לה עורף רק כי השלימו עם שי חי. לדעתי, זה מה שהיא אומרת.
&nbsp
אני גם חושבת ששי חי מתחיל לרחם עליה כי הוא מבין שיש לו הרבה כוח עליה עכשיו כשכולם בבית חברים שלו ופחות מתייחסים אליה.
&nbsp
אולי הם פשוט צריכים לשבת לדבר. לא חייבים להיות חברים ואפשר להיות יריבים מושבעים אבל בלי מלחמה עם מילים קשות.
&nbsp
אור פועלת מתוך הישרדות ואני מבינה אותה למרות שלא היה אכפת לי שהיא תצא מחר בבוקר. להבין, אני מבינה.

Valkyrie1

New member
לא

מה שהיא אומרת זה לא רק מה שאת טוענת,
היא מבחינתה הם לא צריכים להיות חברים שלו בכלל.. אחרת לא הייתה יושבת לטחון להם "שכחתם מה היה פה לפני חודשיים,ואיך הוא התייחס ומה הוא עשה.. בלה בלה בלה".
&nbsp
&nbsp

ואור ומייקי צודקים...

במציאות ראוי וצריך לסלוח ברוב המקרים.
במציאות מדומה, משחק ריאליטי שאמור להסתיים בעוד חודשיים, לא צריך לסלוח על כך שהשפילו אותך מול מדינה שלמה. לא צריך לסלוח על כך שההפקה הכניסה לשי חי, לפנים משורת הדין, גלגל הצלה. הבנאדם היה גמור ללא תני. למה שלא יתנו לכל דייר גלגל הצלה כזה?
אור צריכה לסלוח לשי חי לאחר שיסתיים המשחק. בחוץ. עכשיו היא צריכה להיכנס באמ אמא שלו. עד הסוף. גם אם היא תעוף בהדחה הבאה.

למעלה