שרשור בוקר
היום ה-46 ב

לואיזה77

New member
כל הכבוד לנטלי: היא לא קונה את הסליחה של שי חי

"כמשהו שלם"..... אין בזה משהו שלם.
הוא גם אמר לי "תודה, אני לא יודעת על מה"
היא אמרה לאסף : הוא הטיח בי קללות ומילים קשות...
הוא רואה בנו קולקטיב. אנחנו חלק מחברה. הוא מבודד את עצמו מהחברה.
מי שיש לו ביטחון עצמי , מרגיש נוח כפרט בתוך חברה... (צודקת).
ואז המצלמה עברה משם.

אלינה75

New member
נטלי קצת סתומה.. אגב, היא יפה מרחוק ורחוק

מאוד מאוד מלהיות יפה.. אולי פעם מזמן הייתה יפה אך הרסה לעצמה הפרצוף עם הזרקות הבוטוקס הקולגן והשד יודע מה

מה שהפנים שלה עברו זה כמו אסף ושלל תכניות הראלטי שהיה בהן.

זוכר אותה עוד מהדוגמניות,חלומות מפלסטיק...שם נראתה עוד טבעית... עברה הרבה סכיני מנתחים והזרקות.

קשה לה ל

הם עסוקים בו מאמש היא ואסף,אסף עסוק בשיחות "התעניינות"..

שיחות של איך אפשר ומדוע שקשורות לשי וקהל תומכיו בחוץ. הכל בנימת הדמות האהבלית שלו.
&nbsp
נטלי כבר הוכיחה מזמן עוד בעונה 7 את הדיעה הבסיסית שלה על התנהלותו של שי,לא משה דץ ולא אף אחד אחר ישנה לה אותה.מה גם שהיא ואחותה הביזיונית חושבות דומה.
&nbsp
מה שיותר חשוב בשבילך שמלהקת האח הגדול VIP מודה בריש גלי שהם מעניקים לאסף את הזכייה.מזל טוב...

דיי ברור לכולם וגם לשי חי שאסף ינצח בכלל שהוא יקיר ההפקה

אני חושב שהוא השלים עם זה כבר,וגם אנחנו האמת.
אבל הזכייה האמיתית של שי ומה שיעזור לו לטווח הארוך זה לצאת מהדלת הראשית,ולשרוד את החוויה הזאת.

eran2020

New member
זה לא בטוח בכלל

שי חי תמיד בסקרים מוביל בפער ניכר וגם לשי חי יש המון תומכים שנשארו איתו עוד מעונה 7 והם יעשו הכל כדי שהוא יזכה הפעם, כמו ששי חי אמר לסגור מעגל. מצד שני אסף מאוד פופולרי בחוץ ויהיה מאבק ראש בראש על המקום הראשון בין אסף לשי חי. אני לא אתפלא אם הפער בין הזוכה במקום הראשון לדייר במקום השני יהיה של פחות מ-10.

eran2020

New member
אני כבר רואה איך התומכים של אסף או שי חי יתלוננו על זיופים

ועוד11

New member
מאוס וחדל אישים-שיחי. מתהלך כל יום! בטרנינג מרופט ומרושל,

כובע צמר לראשו ונעלי-בית. כאחרון הקלושרים... מיסכן, אין לו פרוטה. אפילו להתגלח אין לו אפשרות. מתהלך לא מגולח וחושב שכל העולם יפרוס לו שטיח אדום, כי הוא מומחה בקרטה או השד יודע מה באריגתו.
הכוח היחיד שמרים אותו לתחייה ומשובב את רוחו: ירידה על אסף. שם הוא מרגיש תותח. ולא מבין שגסות רוחו וחוסר האפשרות לקבל את השונה ממך, מעיד רק על עצמך.

יונתנסקי

Well-known member
אני לא מאמינה שאת חושבת שהבגדים עושים את האדם.....

איזה סלט:

"להתגלח"
"אין לו פרוטה"
"מאוס"
"חדל אישים"....
"אחרון הקלושרים?...

some1here4

New member
כתבתי למעלה ובנוסף החזיקו שלט "אהוב הקהל מס'1" ..תומכים נטו

למעלה