שרשור בוקר
היום ה-32 ב

moiya1

New member
אי אפשר להתכחש לעובדה שהוא שסקי ביותר

מקרין מיניות מפה ועד לנוה אילן.
אין שום קשר בין זה לבין אופיו השנוי במחלוקת .

אלזה4

Well-known member
זה היה בצחוק. אין לכם הומור. ככה אנשים מדברים. איפה אתם חיים

על הירח?
ככה בני אדם מדברים בצחוק

Rain04

New member
זה היה אינדל

וגם לפני המטבח הם היו בסלון וגם אמר לה שייתן 2 סטירות.
זה היה קשור משו על בן טיפוחים חדש לחיים במקום שמוליק.
נראלי שהיא אמרה לחיים שיקח את אביחי בן טיפוחים חדש והוא התחרפן, כאן הוא ממש כעס ואמר ברצינות 2 סטירות, אבל במטבח זה היה מקנאה ונאמר בצחוק.

ornass2

New member
כןןןןןןןן, עוברת אחד אחד וחוזרת על השיחה של אמש. מה

היא רוצה? לאן היא חותרת?

doronker

New member
שני: אנושיות

אולי "הבעיה" של שני היא האנושיות שלה, שנותנת לה איזושהי הגנה מפני הרוע מסביב. זה מה שמטריף את האנשים שם ומרתיח להם את הדם: איך זה שהם לא מצליחים לחדור ולהדביק אותה ברוע. הרי זה תמיד מצליח, זה קל להדביק ברוע, אבל עם שני זה לא הולך להם. משם באים כל ה "אוסלו ב" וכל "האנטגוניזם" וכו'.

אז כן, אולי הבית הזה, עם כל הרוע שבו, הוא באמת מקום שלא מתאים לה, אבל היא החליטה להיכנס, ואם כך, אז שתישאר כמה שיותר, ושתמשיך להיות טיפת האנושיות בים הרוע הזה.

מסכימה בהחלט!

עם כל הדרמתיות והטררם לפחות היא מפגינה רגשות! והיא ככה באמת כי אכפת לה, כי היא לוקחת ללב, כי היא אמיתית!!!
ואף אחד שם חוץ ממנה לא מראה ממש רגש..
כולם שם מו פלקטים משעממים או בובות חסרות מוח ורגש, או ערסים הזויים (אינדל וחיים)
חיים למשל, נכון לא עשה רע לאף אחד, סך הכל נראה לי אדם דיי טוב במהות שלו, אבל הוא כזה בלוק והדיבור שלו נשמע כמו נביחות של כלב.
מעיין ממש ממש משעממת, נראת סתומה רצח, ויש סתומה כייפית (כמו אביבית בא זוהר? חחחח)
אבל מעיין פשוט משמימה וחסרת כריזמה בשיט.
עדן, אופי חרא לגמרי, וגם כן עם כל הציבעוניות והסטייל הצעקני גם כן יבשה כמו המדבר.
תאלין נשמה טובה, אבל היא שקטה מדיי שם בבית כי אף אחד לא באמת חבר שלה.

אביחי אין לי בכלל מה להגיד עליו כי הוא לא ברור לי.
שם סתם פרובוקטור בשקל שעכשיו יושב בשקט אבל בתכלס לא מכניס עניין.

אורנה דמות מעניינת
דווקא בגלל המורכבות והפרדוקס שהיא מציגה, יש בה משהו מעניין ולא ברור אם היא נשמה או מכשפה.
בגדול האינטואיציה שלי אומרת שהיא מכשפה...
שני היחידה שיש לה שם פוטנציאל.

ומה הכי מרגיז אותי בעונה הזאת?! שאנשים שם באמת לא מתחברים!!
ואני לא מדברת על רומנים הזויים סטייל עדן-חזי מעיין- אביחי, כי ברור שזה בלוף ואחד לא מוצלח.
חבל לי שאנשים שם לא מפתחים קשרים וחברויות אמיתיות, לא שופכים את הקרביים שלהם.
וזה מקשה על הזדהות עם דמות כלשהי. אין להם עקרונות, אין להם תוכן והם פשוט מעבירים שם את הזמן בלי להתערבב ולהתערבל ופשוט על אחד בסרט שלו

חבורת חתולים כל אחד לעצמו. רק מתכרבלים מדי פעם. נותנים איזה ליטוף, ואחרכך שריטה.

שני זה אדם אגואיסטי שחי על פוזה..

ריקנית קנאית ומעצבנת..לכן חייבת לעוף דחוף..בלתי נסבלת..העיניים שלה כל הזמן תקועות בדן..בא לי להקיא ממנה..איזה טיפוס דוחה ומגעיל..יכולה לעבוד רק על אנדל וחיים..כולם הבינו שהיא אפס..לא מובן למה התקבלה לתכנית..מהלכת כמו טווס על נעלי עקב..מנסה להרשים..אולי את הזבובים תצליח להרשים..גועל של בחורה..גועל..גועל..גועל..

MIC83

New member
לא הבנתי.. קראתי שאתמול מעיין כעסה שאולי אביחי הסתכל על עדן

שהייתה בשכשוכית והוא טען שעדן בכלל לא מעניינת אותו....
&nbsp
עזרו לי ... אני כבר לא מבינה אותם

למעלה