שרשור בוקר
היום ה-14 ב

nicknick28

New member
כבר קיבל

אבל בהחלט זה לא היה הפורמט הנכון והטיימינג הנכון והאנשים הנכונים.
אין ספק שהאדם רדיופוני, הייתי מקשיבה לו באיזה תוכנית ציפורי לילה כזאת

כן כי הוא יצא עם תדמית אלימה ותוקפנית

אם יימשיך כמו שהעונה הזו הוא הוא יצליח

גם אני. שי חי בן אדם מעניין שעבר המון בחיים.

יונתנסקי

Well-known member
הם באמת יביאו יחד המון ידע

מכל מסעותיהם בעולם, (לגבי נרי, בכלל, ככל שיש יותר שנים מאחוריך, יש לך יותר מה לספר.)
השאלה היא האם יש ביניהם מספיק נקודות מחלוקות כדי ליצור קונפליקטים מעוררי עניין.

יונתנסקי

Well-known member
אין אצלנו מין "ציפורי לילה" טלויזיוניות...

וחבל.

זה מה שהיה מתאים לו, כי אין עוררין על כך שיש לו במבט ובחיוך משהו מהפנט.

Happy Name

New member
בקרוב בחנויות ספרו של שי חי

&nbsp
&nbsp
"תובנות מקרטון"
&nbsp
ילקוט עיצות שכבר שמעתם לא פעם (קלישאות?) אשר מפי, ממני, (שיחי) חודרות אל ליבכם כמים קדושים כי ..
כי נישבתם
ואני כריזמטי

הבייגלה שלי נגוס אך לא רמוס
לבריאות .
&nbsp
אז .. תיקון והתפתחות רגשית זה טוב ויפה אבל אני מה שרואה זה שי שאותם כפתורי רגש שולטים ומפעילים אותו
(החל מהעמדת נטלי כולל כמובן התיאטרליות המובנית .., עד לשיחת נזיפה בנבל הבית עדי, תוך לקיחת תפקיד המושיע)
אז קירוב לבבות וחשיבה חיובית סבבה אני בעד, אבל מday one אתה יושב עם עדי (שמיותר לציין ולפרט מה ארסנל התכונות שלו אותן הוא ממשיך להשפריץ בכל הזדמנות הנתנת לו) ואני לא אומרת שהוא צריך להחרים או לסלוד מעדי אבל לקרוא לו אחי ... ?
?
אז או אי שפיות זמנית או כושר שיפוט לקוי לאופיים של אנשים (מה שלחלוטין שי לא לוקה בו) או .... זיוף , זה ככה אני יכולה להבין את זה
וכל הנ"ל כולל כל המחוות הפסבדו מוארות שלו לאורך העונה עד עתה מתקיימות ונובעות מאותו מקור שמפעיל את שי
כפתור הכוחניות
וגם אם היא מתקבלת ומלווה בכינורות קתרזיס היא שמפעילה את שי לקחת את עדי לשיחת הבהרה, ואו להעמיד עצמו להדחה (מהרציונל של מבחן תגובת הדיירים)
זו הכוחניות ששולטת בבסיס מי שהוא וגם אם לרגעים בדרכי נועם (מפאת עצם ההזדמנות שנתנה לו לחזור לעוד עונה וגם עוד עם שכר נאה ורזומה של אהבה כלפיו אז סוג של בא על סיפוקו, בא שבע יחסית לאיך שהתחיל עונה קודמת)
ומה יהיה כשיהיה רעב .. ? מה אז עם הכוחניות ..
אז בינתיים כרגע בסביבת vip מול אנשים בעלי חשיבות עצמית האדוות רכות אבל יש גם מציאות ..
וכוחניות זה כוחניות וכל האלטרואיזם של משכין שלום ואח לזאבים אפעס אותי זה לא מסנוור
&nbsp
&nbsp

GM1988

Well-known member
יש לי רק משהו אחד להגיד על זה:

זה מה שקוראים לו כל האמת בפרצוף.

למעלה