שרשור בוקר
היום ה-14 ב

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
מלבד אור - הוא בקשר טוב עם כל הדיירים שהיו איתו בעונה 7

וזה כולל את ברק דודו ועומרי (הם אפילו צילמו סירטונים שלהם כשהוא נכנס העונה ואיחלו לו בהצלחה ורוצים שהוא ינצח)

אז הם לא מהווים שום טריגר
היחידה (וגם זה בספק) זו אור.

GM1988

Well-known member
זה גם לא חכמה

גם אני חבר טוב של החמאס - אבל מרחוק.
כשזה מגיע למרחב האישי זה כבר שונה.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
האנלוגיה הזויה לי

איך אתה יכול להיות חבר טוב של ארגון טרור *גם מרחוק* ?!
מדובר פה על בני אדם,כאלה שיודעים לקבל אחריות על מעשים וכאלה שיודעים להשאיר מה שהיה בתכנית ריאליטי מאחור.

גם עם תני יש לו ריבים
זה אומר מה ?
אתה מכיר בן אדם שלא רב עם אחרים ?

החכמה היא ללמוד מהטעויות,לדעת לשפר את עצמך.

אתה הכנסת את השמות - אני עניתי שהם חברים היום
גם היו בחתונה שלו...ועם חלקם הוא נפגש באופן קבוע (העלה כמה פעמים לאינסה בסטורי את עומר קינן,עומרי ודודו )

מרחב אישי ? אני לא יודעת מה הייתי עושה אם החברה או החבר הכי טובים שלי היו עוברים לגור איתי,יש מצב טוב שהיו נוצרים ריבים
לי זה נראה לגיטימי.
(אבל להשוות לארגון טרור ? הלכת רחוק מידי)

GM1988

Well-known member
לא צריך ארגון טרור ברגע שמגרדים לבנאדם במרחב האישי

לזה הייתה הכוונה.
היו רגעים בעונה 7 שהם השלימו וניהלו שיחה ברמה שחשבתי שמעכשיו זהו - הם החברים הכי טובים בעולם! עד ש...

וטפיחה על השכם ו"אני אוהב אותך אחי" זה לא נקרא להשלים, ואפילו לא קרוב ללפתור בעיה.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
ברור שלא צריך

אתה הכנסת את האנלוגיה ההזויה הזאת.

ממעט המידע שיש לי הסיפא שלך רחוקה מהאמת,רחוקה שנות אור (אור!
)

בכל מקרה,נראה לי שמיציתי את הדיון
נסכים שלא להסכים.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אנחנו מתואמות גם בתקלות מסתבר

כן גם אצלי...העברתי הלאה :)

nicknick28

New member
אני לא יודעת לגבי אור, אבל עם ברק ודודו שי חי השלים

וגם עם עומרי.... הוא יכל גם לא להתקרב אליהם יותר בחיים .
אבל אם הוא הצליח להשלים וללבן עניינים עם רוב הדיירים איתם היה לו את הריב, זה אומר משהו עליו.

GM1988

Well-known member
הוא השלים איתם גם במהלך העונה כמה וכמה פעמים

וזה התפוצץ בדיוק באותה כמות פעמים.

nicknick28

New member
תראה, על פי כל הסימנים, נראה שמשהו השתנה

מעבר לזה שהוא השלים איתם, שומעים אותו מדבר על העונה הזאת והטון והגישה שונים לחלוטין. ראייה שמבינה שמה שקרה שם היה טעות.
וגם בנתיים שבועיים בבית ורואים בפועל את ההתנהלות שלו ואת הקשר שלו עם אנשים, אי אפשר להגיד שיש פה שידור חוזר למה שהיה אז.
&nbsp
אני חושבת שתמיד אפשר לבדוק בן אדם בציציות וכל פעם לחפש את הפרצה וחכו חכו, אם זה לא קרה השבוע, בואו נראה אותו בשבוע הבא ובריב הבא , בואו נראה אם חוזר לסורו.וזה בסדר כל אחד ואיך שהוא חווה אותו.
&nbsp
השאלה היא אם בפועל, יש משהו ממשי שקורה שמרגיש או מרמז לך שהוא עלול להתהפך בקרוב או שאתה רואה את ההתנהלות החדשה והגישה השונה ופשוט לא רוצה לקבל אותה כאמיתית?
&nbsp
אני חושבת שגם על אדם מכור שהשתקם,שגם איתו אין לדעת איך יתגלגלו הדברים ואם זה יחזיק או לא , יש 2 דרכים להסתכל :
או להיזכר ולהזכיר כל הזמן את הנפילות והעבר, לראות אותו כחסר סיכוי ולחכות לנפילה שלו .
או להאמין בו ולתמוך בו על השינוי שעשה והמלחמה המתמדת להישאר בקו הבריאות
&nbsp
אין לדעת מה יוליד יום ואיך הדברים עם שי יתגלגלו , אבל אני חושבת שמי שמחפש ומחפש בן אדם, בסוף ימצא אותו.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

GM1988

Well-known member
כתבת דברים נכונים

ואני דווקא לא מחפש להוכיח את שי במעשיו כדי שיראו שהנה לא קרה שום שינוי.
כל האג'נדה המפגרת הזו של "השתנה או לא" מגוכחת מלכתחילה, אבל ככה רצו להציג אותו בתכנית אז שיהיה...

אני אומר שלא פשוט לפתור קונפליקט בטפיחה על השכם כפי שלרוב קורה, ואם לבחון לפי אותה עונה, גם שם היו השלמות ושיחות נפש משכרות וכנות, עד שהגיע הסיבוב הבא והציף על פני השטח את מה שקצת השתתק מתחתיו.

הרבה זוגות לצורך העניין חיים בקונפליקט מתמשך שמטוטא מתחת לשטיח, עד שמגיע הטריגר ומציף את כל האשפה החוצה כי הגיעו מים עד נפש.
מרחוק - אפשר להיות חברים מדהימים! מה זה מרחוק - כמה אלפי קילומטרים ומדובר באהבות נפש!
אבל המבחן לא קורה שם, אלא ברגע האמת כשאתה באמת עומד מול הדבר עצמו.

nicknick28

New member
אני מסכימה , זה בהחלט לא במקום של שחור או לבן

גם אני לא מודדת את זה בהשתנה או לא השתנה כי אי אפשר לקבל פה תשובה אבסוליטית לתהליך נפשי של בן אדם.
&nbsp
אבל אני כן מסתכלת בדיוק על העניין הזה שכתבת- הטאטוא מתחת לשטיח.
לא אם מקור הכעס קיים או נעלם , אלא מה עושים איתו ואיך מתייחסים אליו.
&nbsp
האם שי נראה לך כאחד שמטאטא מתחת לשטיח? כי השיחות שלו נראות בדיוק ההפך.
הוא מאוד גלוי ופתוח על מה שהיה, מודה בקול על טעויותיו ויחסו לאחרים, מבין שיש לו את החלק הזה באישיות ולא מוחק אותו. ואולי מה שהכי בולט לי, הצורה שבה הוא מתנהל עם עדי, שבמקום להמשיך ולהתנצח איתו ולירות עליו צרורות יש שם דיון מכבד של התבוננות ומשוב.
בעיני, אם לא האופן הפתוח והגלוי לה שבו שי מנהל את הקשר ביניהם היה פה כבר קרב הרבה יותר גדול.
&nbsp
אז איפה אתה רואה פה טאטוא מתחת לשטיח?

GM1988

Well-known member
אה.. לא לא

מה שדיברתי עליו קשור לחברותא שלו עם דיירי עונה 7.

שי נראה בנאדם שלא מטאטא מתחת לשטיח.. ואני כן רואה אצלו את המודעות לדברים שהוא מרגיש וחווה, שזה כשלעצמו דבר מדהים.
מעבר לזה קשה לי להגיד משהו כי מעולם לא דיברתי איתו, ולא נמצא איש שיחה שהעמיק איתו קצת יותר בשיחה כדי לשמוע צדדים שונים, מעבר לאלה ששי בוחר לחשוף בעצמו.

את החוויה האמיתית של שי, רק שי עצמו יכול לדעת.

toly7

New member
אסביר לך בקצרה הבן אדם הגיע לשנות את תדמיתו קבל עם ועדה

בהצהרה שלא מתשמעת ל 2 פנים.
לאינטרסים העתידיים ומה שבין לבין לא ניכנס.......
עכשיו לא קשור עדי או כל אחד אחר לצורך העניין. אם הוא יחשוף את הצגתו ויחזור לסורו כי זה מי שהוא בתכל'ס אזי נגיד מה הועילו החכמים בתקנתם? ולכן ההצגה חייבת להימשך עד הסוף המר ובמקרה שלו המתוק.
זה כל הסיפור על רגל 1.
לספר סיפורים מפה ועד יפן ובחזרה עולה כסף? לא, נכון? אז יפה וכמו שכולנו יודעים לשי חי יש את זה ויש בגדול. גם בעונה שלו הוא היה המאסטר של מספרי הסיפורים למקרה ששכחת. יש לשים לב שהסיפורים המרתקים והמדהימים של שי חי מסופרים אך ורק בהתאם לנסיבות המקרה אותם הוא
מחפש להדגיש ולא כי סתם בא לו לשבת להסתחבק ולספר איזה סיפור בסבבה ובכיף שלו והכל למען שכולם יראו איך הוא השתנה ואיזה מהפך הוא עבר מאZ ועד היום. יו יו תראו ותפנימו הרי לכך כיוונתי ולכן אתם זוכים העונה לראות את Zיו פני ומוצא פי שכל כך ייחלתם לו כל השלוש שנים.
הכל תוסרט נכתב וחושב מבעוד מועד.
כפי שציינתי אציין שוב האוסקר העונה הולך ובגדול לשי חי על קטגוריית השחקן המצטיין אין לו בכלל מתחרים על התואר.

nicknick28

New member
העובדה שבן אדם הגיע לשנות את תדמיתו

אומרת בהכרח שמדובר בהצגה?
אנשים לא עוברים תמורות בחיים, לומדים מחוויות קשות?
שיפור תדמית חייב להיות משהו מלוקק ומזוייף? זה דבר לגיטימי בעיניי לרצות להתרומם חזרה למעלה ולנסות להחזיר את עצמך למקום טוב בחיים.
&nbsp
אין לי יותר מדי מה להוסיף פה... כל אחד ואיך שהוא חווה אותו.
אני יכולה להבין , גם לי יש דיירים שלא משנה כמה נכון ובסדר הם יתנהגו משהו בהם לא יעבור לי חלק וזה בסדר

toly7

New member
אמת ואתה יודע מה? הוא בחיים לא היה נכנס לעונה רגילה כי שם

היית מגלה שהוא נשאר בדיוק כפי שהוא שי חי האמיתי ולא שי חי בתחפושת.
אתמול כתבתי שזה לא סתם שהוא נכנס דווקא בעונת הוי.איי. פי ולא בעונה רגילה.
הדיירים הפעם אלו אנשים מוכרים מאד בכל בית בישראל שרובם ככולם בעלי משפחות וקריירות שיש להם הרבה הרבה מאד מה להפסיד ורובם גם מבוגרים ובוגרים ולכן כפי שציינת הם לעולם לא יגיעו ויביאו אותו למצבים ששם ייצא שי חי האמיתי כמו שאנחנו כולנו יודעים ומכירים. מן הסתם כולם צפו בו בעונה שלו והם יודעים היטב היטב עם מי יש להם עסק. הכל חושב טוב טוב מראש לפני ששי חי נכנס והכל נלקח בחשבון. לא סתם הוא נמצא ספציפית בעונה הנוכחית.

Adoori

New member
ההפקה לקחה בחשבון שבזמן קצר הוא ישמור על ההצגה

&nbsp
שלו. בעונה רגילה היה נחשף. כאן כולם לקק והוא אוהב ופורח שמלקקים לו

המפלצת מתגלה שמתנגדים לה.
&nbsp
שי כבר סיפר "שבמציאות" בעלת הבית שלו יצאה ממנו בוכה.. (גם אם היה צודק )

למעלה