שרשור בוקר ה98 ב

ornass2

New member
זה נכון, אבל הוא איפשר לה לרכב עליו,

כל הדרך אל הגמר.
ברגע יכל לעצור זאת.
כנראה התאים מאוד גם לו.

moiya1

New member
כן עבור מעיין עלם חמודות אכן זכר אלפא. אבללללללל...

אוי לנו אם אחד כמוהו נחשב לזכר אלפא. או שאני בוחרת את הגבר שלי לפי מדדים אחרים לחלוטין.
ואני חייבת להוסיף חצי משפט על שיחתו של זכר האלפא שלנו עם הגברת הראשונה של האח לתולדותיו (גם שיפרה היתה שם) אז מלבד טפיחות חזה רמות כמעשה זכר גורילה המצהיר על הטריטוריה שלו, לא ראיתי שום שיח הנוטה לרכך ולמחוק טינה מתמשכת כלפי שני , מצידו כמובן.
זה היה שיח העצמה אישית נטו. לא ראיתי שום סימפטיה כלפיה מעבר לכך.

ונסיים בשיר חדש שיתנגן בעוד כמה ימים ברדיו והפיזמון הולך כך:
"אני אני אני אני אני אני ואניייייייייי
רק אניייי אני אני אניייייי"
מילים: אביחי "נרקיס"יזם
לחן: חיים חיכעאגקוןם.

toly7

New member
תקשיבי לי טוב חמודה, היא רכבה עליו כל הדרך אל הסוף וכעת

שהגמר בפתח והיא אוטוטו בפנים היא כבר לא צריכה אותו יותר ועל זה נאמר הכושי עשה את שלו והכושי יכול ללכת או עבד כי ימלוך תבחרי.
כל בר דעת ידע מההתחלה שזה היה משחק וזוהי אסטרטגיה והוא אכן הבטיח וקיים ז"א הביא אותה עד הלום. כעת היא והוא נלחמים כל אחד לחוד על הזכייה והדירה כי להזכירך הם לא זוג נשוי והם לא זוכים בדירה ביחד מה שאיש לא השכיל להבין ממעריציהם וממשפחתם לאורך כל הדרך. בימים האחרונים היא מאותת לו שבחוץ לא יהיה כלום ושיתחיל להתעורר מהאשלייה ורק טיפש לא יבין ויראה זאת. היחידה שזיהתה זאת היתה אמא שלו והוא בחר להתעלם, להדחיק, ולעשות מעצמו בדיחה עלובה בפני כל מדינת ישראל. הוא היה בטוח שהוא מצא את אישתו, שתהיה חתונה כשייצאו ושיש להם דירה בכיס. חטא היוהרה של אופיו המזעזע , לשון הרע, והרכילות הבלתי נסבלת שלו, והקטנת כל מי שמסביבו וביטול אחרים הולך לתת לו וואחד מכה שהוא לא חלם על זה אפילו לא בצחוק. הוא יגיע הביתה ויבכה דמעות של דם כשיתעורר מהחלומות ומהאשליות שהוא בנה לעצמו כל החודשים הללו. כל ילד שלא מכבד את הוריו ולועג לאימו בפני כל המדינה יקבל את שלו ובגדוללללללללללל וכל מילה נוספת מיותרת. הוא חכם ומבריק??????????? אוי למי שחושב את זה ומאמין לזה. תיכף הוא יפנים את המשפט החכם אין שכל אין דאגות. מה שהכי עצוב זה שהוא כביכול דתי וצדיק וישר ומאמין ומכבד וניסה לעשות מעצמו צדיק הדור ובתכל'ס הוא רחוק שנות אור מכל מה שהוא ניסה להציג
איפה הוא ואיפה הצדיק שמתפלל פחחחחחחחחחחחחח איזה בדיחה עלובה אמאל'ה.

יונתנסקי

Well-known member
לכל אלה שהשמיצו את מעיין: למה לא תראו את חצי הכוס המלאה ?

תארו לכם, שבנוסף לכל "מעלותיה" גם היתה דברנית וצעקנית סטייל
פלורי או טהוניה...
היינו צריכים 2 שלטים.
אחד מיוט
חיים
אחד מיוט
מעיין.

אז תגידו תודה.

תודה ומכל ה
(איזה כייף שמצאתי סופסוף ת׳אייקון הזה

לא נעים לי כ׳כ לציין זאת,אבל מספיק לי מיוט אחד על חיים...אדם חביב..עם דיבור מאד לא טלוויזיוני בעיניי..

ornass2

New member
אביחי מחפש אצל מעיין
והיא הרגע איפשרה לו נשיקת

דודה יבשה "ונו? לך תביא את הקרם לפנים"
נישק וקם להביא, שום שריר לא זע בפניה,
"חמימו, אתה גם רוצה קרם לפנים?"

זהו. נשיקת מזוזה מרגשת יותר.

ornass2

New member
לא כתבתי ממקום של פליאה. אלא ממקום של שגרת

חיזור קצת משונה.
קצת מאוסה. קצת יוצאת מכל החורים.
לא צריך ראייה טובה, להבחין בזה.
והמחזר האינטיליגנט כדבריו,
בודאי מבחין בזה, ובכל זאת ממשיך בזה.
אולי מאינטרס, אולי מייאושו כי רב,
אולי כי זה המסלול עליו החליט מתחילת התוכנית,
אולי כי.......

יונתנסקי

Well-known member
מזמן כבר שאלתי את עצמי לגבי רגשותיו

איך הוא מרגיש עם העובדה שהוא פשוט דוחה אותה פיזית...
האם הוא בכלל מודע לזה, או שהוא חושב שאלו סממני-צניעות ?
ואם הוא כן מודע לזה, למה הוא ממשיך ? דירה ?

toly7

New member
הוא יודע טוב מאד שהיא נגעלת ממנו והוא דוחה אותה והוא עושה

בידיעה מכוונת להגיע לזכייה ולדירה נטו.
מה שיתפוצץ לו בפנים ביום ג' זה שלא היא ולא הוא יזכו בדירה וזה יהיה העונש על כל היהירות, זחיחות, והאני ואני ואני שלו , שלא נראה כמותו אי פעם באף תכנית ובאף עונה . שי חי המלך שהוא ניסה בכל דרך להידמות לו, לא היה כזה יהיר והוא ידע שהוא אהוב, אהוד, חזק והכל ותמיד שמר על צניעות, ענוה, ולא הילל ופילל את עצמו עד שגעון ילדות היסטרי שטרם נראה ונשמע כמותו.
לצערי אביחי לא הבין ושמע אי פעם את צמד המילים חטא היוהרה.

lady34

New member
ברגע שאת כותבת נגעלת ממנו והוא דוחה אותה את מוכיחה לי שלא

הבנת כלום ממורכבות הקשר בניהם. גשי לצפות בסרטונים שלהם מהלילה ושימי אוזניות, תופתעי לשמוע כמה היא לא.

די לכתוב דברים מתוך שנאה ורוע, היצמדי לאמת. גם כשאני מחבבת דייר כזה או אחר אני נצמדת לאמת שלי גם אם היא הינה ביקורת.

עשיתי את זה כל העונה - פענחתי את הקשר בניהם והשכלתי להשאר אובייקטיבית לטוב ולרע.

toly7

New member
תקשיבי לי טוב טוב אני ראיתי, שמעתי, צפיתי והבנתי הכל אל תזלז

י באינטיליגנציה שלי ובהבנה שלי. אני מודיעה לך שכל המע' יחסים הזאת היא אינטרסנטית ולא יהיה שם כלום כי אין כלום. כשמעיין תצא מהבית ללא הדירה היא לא תראה אותו ממילימטר והאמת בצדק כי הוא המתמודד הכי ......... שהיה אי פעם בכל תולדות התכנית. היא לא צריכה אותו , היא לא תטפל בו, היא לא תסעד אותו, ובחוץ היא תבין הכל ותתפכח ורק אז היא תבין מה היא עשתה לעצמה כל החודשים הללו.
שום הסבר ואף אחד לא ישפיע עלי לראות דברים אחרת. אני בגלל אביחי לא פותחת את הלייב כי הוא בלתי נסבל לצפייה ברמות קשות וזה לא קרה לי בשום עונה , ואני מכורה קשות וצפיתי 24/7 בכל העונות. אגב, דעתי עליו לא נובעת מחיבתי למתמודד אחר. היא נובעת גרידא רק מראיית המציאות פרופר. כעת שתהיה לך שב"ש וכל טוב, גמר נעים ומי יתן שהטוב והראוי מביניהם ינצח.
תלמדי לכבד דעותיהם של אחרים וזה שאנחנו לא באותה הדעה לא אומר שאינני מבינה את מה שרואות עיני, ואת מה ששומעות אוזניי זה סתם טיפ לחיים ובכלל.

toly7

New member
חמודה שלי את כ"כ צודקת וזה שקוף וברור לכל בר דעת

רינה 157

Active member
טולי, איזה תותחית!!! אהבתי את התשובה שלך

ורוח הלחימה!!!! אני מקווה שכל אוהבי אביחי ומעיין יבינו בסופו של דבר שהכל היה משחק ו שהצעקות שלהם מהגבעה לא תרמו כלום אלא רק גרמו לצרידות....

למעלה