שרשור בוקר היום ה-37 ב

loranb

New member
האם מעיין ואביחי התנשקו בלילה או לא? אני אומרת שלא אפילו שפנ

שפניהם היו מכוסות, הם היו עם מקרופון והיו עוד אנשים ערים בחדר.
לא מאמינה שהתנשקו

Limorlimor2

New member
תמשיכי ל 3:00 וקצת.... נראה שיש שם יותר מנשיקה... וכשהם

נפרדים לישון זה נראה לי בטוח נשיקה (3 פלוס)

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
ראיתי עכשיו

בבירור שומעים וגם רואים שהם מתנשקים
&nbsp
אוח!

loranb

New member
אולי הוא נישק בצוואר ובפנים אבל לא היתה הנשיקה ביניהם

מכורה וחבל

Well-known member
גם אני חושבת כמוך

ובלי קשר את המגע עם מעייו צריך ליצור - היא כמעט אף פעם לא יוצרת מגע - גם עם הבנות - הן אלה שבאות אליה, מחבקות ומנשקות אותה. עם אביחי היא פשט מאוד ניזהרת כי היא לא רוצה לפגוע וגם לא להיפגע. יכול להיות שהיא מחכה לכניסה של הדיירים החדשים כדי לראות איך הדינמיקה תהיה.
וחוץ מזה אני דיי חושבת שהיא מפחדת מעצמה - לפי מה שהבנתי בין המילים קשה לה להסתפק בנשיקות והיא מפחדת שהיא תגיע למצב שהיא לא רוצה להגיע בבית האח - שזה סקס.
&nbsp
דבר אחד ברור לי אביחי בעניין שלה באופן מדאיג קצת (גם את מעיין), מעיין כן נמשכת מינית לאביחי ומאוד מכבדת/מעריכה אותו, ומן הסתם בגלל המגבלה שלו גם מאוד דואגת לו.

EHAD21

New member
נכון מאוד. מעיין לא אחת של מגע..

הלב שלה נוגע במקום הידיים.. מה שמחזק אצלי את הקונפליקט בעניין הפער הזה בניהם

nicknick28

New member
בוקר טוב
אני חושבת שאביחי עדיין לא הבין את זה

אבל לדעתי דווקא הרגעים האלה שעולם האסטרטגיה שלו מתערער והוא מתחיל להבין שהוא טועה באופן שבו רואה את המשחק,דווקא אלה הרגעים שיביאו לו נקודות אצל הקהל.... ולא המשחק השחצני והיודע כל שלו.

לדעתי זאת גם הסיבה שפתאום השיח והאהדה לשני כל כך גברו, הצפייה בה מתפרקת ומתערערת ומגלה שהיא לא נמצאת איפה שהיא חשבה שהיא. יש משהו מסקרן בצפייה בדייר שעובר משהו כזה.

יש בנו משהו שתמיד צוחק על המושג 'עובר תהליך'', כאילו מה כבר יכול לקראת למישהו ב4 חודשים בבית האח.

אני לא רואה פה את אביחי או שני כעוברים תהליך של ממש,אבל אני כן מצליחה לראות סדקים בתפיסת העולם שלהם ויש משהו מאוד אנושי ויפה לראות בצורת ההתמודדות של אביחי.
איך שהוא פתאום נעלב,חרד ,אולי מתעצבן,כל אחד כפי שהוא תופס את אביחי.
יש משהו כל כך יפה ובעיני מקסים לראות את הטווס השחצן הופך לחסר ביטחון. שהמקום הבטוח שלו מתערער

ואני מקווה שנראה עוד רגעים כאלה . והדבר הראשון שאשמח לראות בנושא זאת הדחה של אורנה.... שהיא סוג של חברה וביטחון שלו בבית ויש לו איזה תפיסה מוטעית שהיא חזקה וששני תודח לפניה.

יהיה מעניין לראות איך ייקח דבר כזה

MIC83

New member
הוא כאילו קשוח .. כמו שאמרו ארז וקורין וזה כל הסיפור

אורני6

New member
אביחי דמות מורכבת וזה מה שמעניין

ונכון יש לו באמת תהליך לקלף את שכבות הציניות. בדר"כ אנשים שנפגעו בחיים מפתחים את המיגננות שלו. בתוכו הוא צמר גפן ורוצה שיאהבו אותו כמו כולנו..

אלזה4

Well-known member
אביחי דמות מרתקת וראוי להישאר אחרון על הספה ולהיות מלווה על

ידי מעיין שתזכה במקום השני או השלישי.

הכתום 20

New member
הסקר של אתר המעריצים

אתמול שהסקר נפתח אביחי הוביל על שני בערך ב300 קולות.
אני קם בבוקר אביחי עם 1000 הצבעות שני עם 7000 חחחחחח
זה הזיוף הכי שקוף שהיה בתולדות התוכנית.
אפילו בסקרים של גמר דייר לא מגיע בשבוע הצבעות ל7000 ובטח לא שני.

למעלה