שרשור בוקר היום ה-37 ב

מישקה23

New member
מתוסבכת

אבל לא נראה לי מזויפת
היא באמת פשוט מאוד תיאטרלית
בגלל זה קשה להאמין לה
לאם היא פגועה או עצובה
&nbsp
נדמה שלפעמים היא אכן פגועה אבל זה נראה כאילו
צעקה זאב זאב
כמה פעמים כבר
אז לא מאמינים לה יותר
&nbsp
אני לא חושבת שיש מישהו שם בבית שהיה כותש אותה
מי?אביחי?
הוא רק מדבר על זה שיעשה את זה
ובינתיים הוא יוצא מכל שיחה איתה
עם הזנב בין הרגליים

nicknick28

New member
שניהם מטרידים אחד את השני, אבל ייאמר לזכותה של שני

שסוף סוף היא עשתה משהו חכם וקמה והלכה בשלב יחסית מוקדם של השיחה.
בדרך כלל,לא משנה מי יוזם את השיחות האומללות שלהם.....השיחת נמשכות ונמשכות והופכות למופע של עקיצות,קטנוניות,עלבונות והקטנת אחד את השני.

הם פשוט לא יודעים לעצור בזמן וזה מגיע למחוזות נוראים,שני מושכת את דן בלשון ומאלצת אותו שוב ושוב להיכנס למקומות האלה,דן הטמבל חייב כל פעם להגיד לה כמה שהוא לא רוצה אותה ואני כל הזמן טועה למה אף אחד מהשניים לא קם ועוצר את הפיאסקו הזה.

לי הספיק לראות את דן מלגלג על שני ומתרברב בפני אביחי

על דברים שהטיח בשני , כדי לסיים את הקשר ביניהם. כמה דן התמוגג מצחוקו המרוצה של אדונו מורו ורבו אביחי, דן עבד נרצע.

shouldistay

Active member
הכוונה מטריד אותה בפניה. זה מעולם לא קרה.

זה לא נקרא הטרדה מה שאמרת.

nicknick28

New member
שניהם מטרידים באותו אופן

הם רואים כמה השיחות האלה עושות נזק וחוזרים עליהם כל פעם מחדש.
עצם העובדה שדן ממשיך לגשת אליה לנהל שיחות,למשל כשניגש אליה בג'קוזי או למיטה שלה הוא יודע לאן זה מוביל ושיש לו עסק פה עם בחורה בעייתית שלא יודעת לעצור , והוא עדיין עושה זאת.

ובשיחות עצמן,ממשיך להטיח בה דברים,הייתי מצפה ממנו להיות קצת יותר חכם,להבין שלבחורה הזאת אין יכולת למידה והסקת מסקנות ולא להיכנס לשם.
אבל הוא לא קולט.

לא ראיתי עוד 2 דיירים כאלה שמוציאים כל כך הרבה דברים מכוערים אחד מהשני

הצודקת11

Well-known member
בואו נעשה סדר....בזמן התוכנית בערוץ 2 אני ממשיכה לצפות בלייב

ולדווח לפורום,וכתבתי בשרשור מתוכנית (אפשר לבדוק )
ששני הייתה בפינת העישון לבדה ודן השפן
ניגש אליה וזרק לה כמה משפטים על מה
שאמרה לו במריבה על התקציב,
הפחדן זרק וברח,אנדל הציע לשני ללכת לדבר איתו ולא
להשאיר את הדברים פתוחים,שני הבינה ואמרה שכניראה
נפגע והיא לא אוהבת לפגוע באנשים,
לכן כשהיה לידה בספה פנתה אליו,
אתם מוזמנים לבדוק את הענין,
דיווחתי על זה בשרשור התוכנית .

kobeonline

New member
כתבתי את זה גם בשרשור שנפתח אחרי השיחה שלהם.

שילכו לשרשור תוכנית ושיראו את ההודעה שלך.
גם אני ראיתי את הקטע, וגם אחר כך ראיתי את מה שאנדל אמר לה, ואנדל אמר לה דברים נכונים.
זה מדהים איך מפילים את כל האשמה על שני, כשמי שבכלל התחיל ונתן לה את הפתח לבוא לדבר איתו, זה דן עצמו. הוא יודע שהיא דלוקה לו על התחת ומפיל אותה במניפולציות שלו פעם אחר פעם, הוא אובססיבי אליה בדיוק כמו שהיא אובססיבית אליו.
הוא תמיד עושה לה את זה, ומה שטוב זה שהפעם השיחה שלהם נגמרה בצורה לא טובה. אולי סוף סוף היא וויתרה עליו כי לפתוח את העיניים שלו הוא לא יפתח.

יונתנסקי

Well-known member
זאת שיטה שלו.

זה "שהצטנן המסכן שקיבל נזלת"... ידוע בכך שזורק משפטי שנאה, ולא מאפשר לזולת להגיב, כי כמו כל
הוא בורח....

מכורה וחבל

Well-known member
הוא פשוט אידיוט שהוא נותן לה בכלל לדבר איתו

הוא צריך ללמוד את אמנות ההתעלמות/התחמקות של מעיין, פשוט לקום ולהגיד שהוא חייב לשרותים או לשתוק את עצמו לדעת. ולא למצוא את עצמו מוכר אשליות לשני ולומר לה שיש לו עדיין רגשות אליה. את זה ממש לא אהבתי, כי ככה הוא משחק בה.

מילימק

New member
הבחורה בנתה לעצמה סיפור..... ושכחה שהיא זאת שהתחילה

כאשר ירדה עליו בנוגע לחמימו.... ומול חמימו......
התחילה לקרוא לו חנפן.... ואז טענה שזה במסווה כדי לקבל תשומת לב ממנו, כי לכוווולם הוא נותן מחמאות חוץ ממנה......
ואז מפה, שני כל הזמן יורדת על דן, כל הזמן מחפשת אותו כדי להגיד לו - הנה אתה רואה אתה חנפן אתה פחדן וכו......
&nbsp
שני פשוט מחורפנת ומטורללת.... הרסה לעצמה וממשיכה להרוס...... אני ממש מרחמת על דן שהוא צריך להיות תקוע איתה בבית...... כמה דרמה!!!!

Pachulii

Well-known member
פעם ראשונה שבא לי ששם ישאר

בא לי שהוא ינצח במשחקי האח וישאר. גם כי אני ממש רוצה שאורנה תעוף לי מהמסך.
&nbsp
וגם כי הוא ממש נרגע, וגשהוא לא צועק כמו תרנגול שחוט הוא נסבל יותר ולפעמים אפילו משעשע.
&nbsp
אני לא שוכחת לו את המילים הרעות וההתנהגויות שיש לו. אבל הוא נסבל לי יותר מאורנה ואביחי.
&nbsp

A Rod23

Well-known member
הבעיה היחידה של אביחי עם אנדל זה לא שהוא "נפגע" ממנו

זה שאנדל הוא היחיד שאביחי לא יודע מה לצפות ממנו ואיך הוא יגיב, הוא די חושש ממנו בגלל שהוא לא יודע מי הוא באמת..
כשאביחי נכנס לבית הוא התחיל לאבחן כל דייר ודייר, הוא הגיע למסקנות שלו לגבי כל אחד, כמובן שרוב המסקנות מוטעות אבל ככה הראש שלו עובד והיחיד שהוא עדיין לא מצליח לקלוט זה את אנדל וזה מחרפן אותו!
עוד בהתחלה כל הזמן הוא היה אומר לאנדל שיבוא לפרוק אצלו ויעשו שיחה וכו' אבל אנדל לא בלע את הבולשיט המצחין הזה, יותר מזה אנדל מצליח לשחק את המשחק טוב ממנו וזה משהו שאביחי לא ציפה לו.

אורני6

New member
ועוד איך נפגע. חיבב את אנדל

נפגע והתאכזב . באמת חשב שאנדל מחבב אותו . לקח ללב וזה אנושי בעיניי.

הצודקת11

Well-known member
אביחי לא מחבב שם אף אחד,שמעתי פעמיים שאמר למעיין שאף

אחד לא מעניין אותו שם חות מימנה,ושלא ישמור קשר
עם אף אחד שם אחרי התוכנית,
אביחי מתעצבן על זה שלא הצליח לגייס את אנדל
לצד שלו,שאנדל לא החייל שלו.

ornass2

New member
חיבב נפגע... למה? כי חשב שמצא עוד בן טיפוחים,

שיבנה אותו וירומם אותו, והכל יהיה בזכותו,
יש לו חתלתולה כנועה,