שרשור אחה"צ
היום ה49 ב

Yalush2

New member
אולי הוא נתן להם לראות אבל החליט לצנזר

הוא פשוט חושב שהוא יותר חכם מיורם זק שהראה בעונה של שי חי את שי חי ודודו מסתכלים על הדיירים ואת התגובות שלהם וגם בתוכנית עצמה הם קיבלו רייטינג שיא… או בכל עונה אחרת שהיו מוציאים אנשים לחדר צדדי והיו מראים אותם רואים את הדיירים שנשארו בבית האח הגדול למשל אליאב לינור ומיקיאגי… ועדיין קיבלו רייטינג בשמיים!
&nbsp
אבל לא! ההחלטות של האח הזה יותר חכמות לצנזר הכל

&nbsp
מה לעשות, שהרייטינג נמוך, שהקהל של התוכנית שעוד נשאר יסבול בשקט! והרייטינג ימשיך לצנוח…
זה רק הפסד של כמה מליונים הרי לרשת יש כסף מלא כסף כמעט כמו לקשת (היו מתים)
&nbsp
אז זהו שלא! רשת חבל שאתם לא מורידים קצת את האף ועושים תחקיר מקיף! על איך קשת הייתה פועלת כי יש לכם הרבה, המון מה ללמוד מהם!
&nbsp
אם בכל זאת בא לכם לעשות תחקיר יש ביוטיוב מספיק קטעים מהשידור החי של העונות הקודמות

shaparon

Active member
הם לא מבינים שהצופים של 26 הם אלה שיוצרים את הבאז האמיתי,

יוצרים שיח בחוץ על דברים שראו וזה מה שמביא את האנשים להתעניין ולצפות בתוכנית בערוץ 13.
במקום זה הם מייבשים את הגרעין החזק שלהם.

Yalush2

New member
מדוייק ביותר!!!

חבל שהם לא מבינים את זה! גם אנחנו וגם הם יהיו יכולים להנות מזה.

nicknick28

New member
ואני שואלת במה הם כבר יכולים לצפות?

עוד פעם במגי בוכה? וזהו בערך.
אין שום דבר שהם יכולים לראות כרגע שיעשה משהו לאווירה או למחשבה שלהם.
כמו שבמשימה עם הממתקים לא משנה איזה משפטים היו מביאים להם, שום דבר לא מוזר או מפתיע להם.

SilonP

New member
מריה

*בועז שולח מסוק*
רצה לבדוק אם רועי עדיין בעניין שלה כדי שלא יברחו לה החיזוקי אגו בחינם.

מהיום הולדת של מירב וההתרחשויות האחרונות הבנתי שהולך להיות יום מרדים אז פרשתי מהצפיה

אוריני3

New member
מריה הזויה. לא מובנת ותלושה מהמציאות. לכי תגידי לרועי שאני

מצטערת שכואב לך אבל בועז זה בנזוגי בעבר, בהווה ובעתיד ולא נראה לך ביי ביי.הכי גרוע שזה ימשך ככה כל העונה או במקרה הטוב עד ההדחה הקרובה של רועי.

SilonP

New member
זה ימשך ככה כל העונה, עד שרועי יודח לפחות

אין לה את האינסטגרם עכשיו, אז היא חייבת לקבל ממקור גברי כלשהו חיזוקי אגו. לא סתם כל יומיים היא דאגה בשיתוף עם הסוכן שלה שתתפרסם עליה כתבה במעריב (אחת מהם היא שהיא הצטלמה בעירום).
אם רועי יודח לפניה היא כנראה תתמוטט מחוסר ביטחון ותחפש מישהו אחר להתעלק עליו כדי למלא את הביטחון.

SilonP

New member
"ללא חולצה" עכשיו בדקתי

כאילו מה היא לא תעשה כדי שיצביעו לה.

webguy

New member
תביאי את זה ותראי אותה חשופת חזה ? הכותרת שלך מטעה

ללא חולצה כמעט כל הדוגמניות מצטלמות בזוית זו או אחרת ...כולל בר רפאלי שהמטלמה בכל התנוחות ללא בגדים כאשר האברים האינטייימים לא גלויים .

צילום קדמי ללא חולצה עם ידיים מכסות החזה לא עירום , הכותרת שלך מטעה וכנראה בכוונה ..!!

אז הצילומים של מריה לא קשורים לא חאח בהכרח

SilonP

New member
האמת שהיא באמת בלי חולצה שם

מסתירה את הציצים עם הידיים.

בחורות חכמות גם לא מוכרות את הגוף לכתבות תמורת פרסום זול. מה אני אגיד לך... זה פועל לשני הכיוונים.

webguy

New member
ואז תשבור לרועי את הלב בבית האח עצמו זה אכזרי לא ?

עדיף כבר בחוץ שאז תהיה לו תמיכה של משפחה חברים .
וזאת בהנחה שרועי באמת אמיתי ולא משחק אותה לצורך הזוגיות דבר שבכלל לא ברור לעקבות שקריו בנוגע לשירות הצבאי שלו

Dor333333

New member
רועי לא צריך להיות מודח הוא גבר אמיתי כנה ותומך בה

מאוהב אמיתי ומנסה למרות הרגשות להיות גם ידיד שלה ותומך ...

svtar25

Well-known member
בשורה התחתונה, על מה מדברים כאן בפורום? על הקציצות של אביבית

? על כך שלאדל נפלה כתפיה וראו לה קצת את החזה? לא כולכם עסוקים במריה ורועי! ולכן למרות השעמום כביכול, הדרמה האנושית ביניהם הכי מעניינת. אם כל הביקורת. פשוט שכחתם שאישה אמורה להיות מחוזרת גם אם יש חבר, סירסרתם את הגברים למצב שהם נהיו "רועי" . הבחורה יש לה חבר אוקי, אבל היא רוצה אותך? טיפש! מה אתה מתעקב תקוף אותה , תעשה לה מחחות קטנות וחמודות, כמו שג'קי עשה לנופר. אבל מספיק לבכות! פשוט רועי גבר הומו של מריה, הוא לא הומו אבל ככה הוא מתנהג! נראה לכם שתומר היה באה ומספר שיש לו רגשות למריה? הוא אולי יש לו רגשות, אבל הוא רוקד איתה חופשי , למה כי הוא לא דיבר על רגשות ומותר לו! בנות ישראל צריכות ללמוד ממריה איך להחזיק גבר. הייתה לי תקופה אחרי הפרידה מארוס שלי, שהייתי יוצאת במקביל ל3 דייטים ביום! אמא שלי הייתה אומרת לי כמה שיותר מזרים יותר טוב! בסופו של דבר הכרתי את בעלי בשידוך ואני נשואה באושר עם 2 ילדים.

MIC83

New member
אתם צופים ומתבכיינים... אני עדיין לא צפיתי היום.....

העיקר אתם נהנים

אוריני3

New member
אנחנו צופים בלופ. בשעמום ובאין חידושים. המשימה יכלה

לעשות עניין בבית אם מגי היתה יוצאת ושומעת את הלבלובים ורואה כמה ישראל מסתדר טובה בלעדיה ואיך כולם עולים אליו לרגל לרכל עליה ועל ההשפעה הלא טובה שלה עליו. אם היתה רואה אותו מאושר ואולי קצת מפלרטט עם שאר הבנות כהרגלו. מה הקטע שהביאו אנשים שלחוצים ללכת למסיבה או הביתה. גם עומרי נראה כמו אחד שמת לעוף הביתה ורק הכסף והחוזה משאיר אותו שם. אביבית ואדל חושבות עיסקי ולפחות מנצלות את השהות בבית ומפיקות ממנו את המירב. ביזנס אנד פלזר מה שנקרא.

SilonP

New member
רק ביוטיוב, אין לי 26

אפשר להחזיר אחורה למה שמתקרב למעניין ולסגור

למעלה