שרשור אחה"צ 2
היום ה-57 ב

מישקה23

New member
אין לי מושג מה יעשה-אי אפשר לנחש

זה גם לא העניין. אם ירקמו חברויות אמיתיות יאללה מברוק אם לא לא, אני לא מבינה למה להפוך את הבית שוב על אותו בן אדם.אז מה אם הם מסתדרים איתו, למה זה כל כך מפריע לכולם, זה לא בא על חשבונו של אף אחד.

rachela8

New member
איזה זכות יש למייקי לבקר את מי שהדיח את אור ,מה השטויות האלה

היא לא רצתה לשמוע איבדה את הזכות להגנה ,ואין מה להגן זכותם להדיח את מי שהם רוצים גם מייקל ואור הדיחו בטוח את שיחי אז מה זכותם ,מרגיז אותי מייקל וזה יעלה לו הדחה וחבל כי יציל את אור ,גם יכולה להינצל במשחקי האח ברור ,אבל היא חייבת לצאת היא וברק הורסים את מייקל

LOCHASHUV1

New member
רחלה למה את חושבת שאור וברק הורסים למייקל נהפוכו

הערצה שלכם לשי חי מזכיר לי את שלושת הקופים לא רואה לא שומע לא מדבר
שאתם לא רואים שום פגם , זו צורה להתבטא רבע שעה ואף אחד לא סותם לו את הפה ממשיך וממשיך להעליב וטוב עשתה שיצאה ולא רצתה לראות את ההצגה הזו למצלמות
ושוב כולם מ פ ח ד ים ,בושה אז מי פה הצבוע ,אפשר להגיד אבל תלוי איך אתה אומר כמו שנאמר אל תלבין פני אדם בפני חברים חושבים רק על התקציב ולא על האדם .

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
נו מה ?!

אני אזכיר שוב שמדברים בפורום על הדיירים ולא על הגולשים ?!
אזהרה אחרונה
להבא תחסמי

LOCHASHUV1

New member
במה בדיוק אני מעליבה שאני נותנת פתגם לא רואים לא שומעים

בתור מנהלת הפורום אני גם מצפה לשמור על תרבות שלא להעליב את הדיירים ,כי צריך לחשוב שגם בני משפחותיהם קוראים וזה לא לעניין ,חבל שזו מחשבתך לחסום אותי כי אני לא מסוגלת להעליב , ,אבל מה לעשות הכוח בידך וחבל ,

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
קצת נמאס לי לחזור על זה מתחילת העונה

הפורום נועד לשיחות ביקורות ושאר ירקות על הדיירים
דיירים
לא גולשים !
&nbsp
&nbsp
הדיון הזה הסתיים כאן
&nbsp

כשהיה חבר של שי חי הציע חרם עליו..מאז אני לא סובלת אותו כי

כי זה לא חבר...ככה לא מתנהגים. ואיך לא שמתם לב למשחקים של קסניה הנחשה..יעני תמימה ובכלל לא...כיצד נצמדה לעומרי ושיחקה בו (כמו דנית גרינברג בזמנו) וזה היה מבחיל...מניפולטיבית ורחוקה מלהיות תמימה וטהורה...הכול מחושב שם והבית הזה עוד לא קלט...לא את הצביעות של מייקל ולא את התחכום הערמומי של קסניה...וזה צועק לשמים.

fsociety

New member
מייקי יצא פשוט עולב. מה הוא בכלל מדבר על אור?! מה הקשר?!

שידבר על עצמו ויגן על עצמו קודם.
&nbsp
חושב שלצעוק זה להיות אסרטיבי. הוא נשמע פשוט מגוחך, ולא נתן לאף אחד לדבר בזמן שהוא יורה צרור של שטויות

Iriscohen691

New member
מייקי לא מבין דבר אחד

שאור בשביל כולם כי היא תמיד מחפשת קורבנות ומזה היא מתחזקת.

בדיוק מה שפוליטיקאי עושה

שוטפת מח ואז יושבת בפינה שלה בניחותה בעוד תמימים אחרים לוחמים את מלחמותיה.

משעשע רק שהשליחים שלה עושים עבודה כל כך רעה.

והיא בינתיים יוצאת אשה שמפחדת להתמודד עם ביקורת, לשמוע ולהגיב.
&nbsp
פשוט לא יאומן שעל זה היא דיברה כשהבטיחה שהיא הולכת לעשות שואו.... ווואה וואה איזה שואו.

והנה עכשיו היא מפזרת כמה היא גאה בחייל שלה. כ"כ שקוף

זה מדהים. פוליטיקה 101.

hericane

New member
אז אני מבינה שאת ממליצה לאשה מוכה להשאר בקשר עם המכה?

למעלה