מצעד שירי ריטה

feldman89

Well-known member
מקום 5

חזיון מקומי

מתוך: האלבום "תחנות בזמן" 1996

שיר שיצא כסינגל רשמי ראשון בתחילת 1992 לקראת אלבום אולפן שאותו היא גנזה לבסוף. את מילות השיר כתב אהוד מנור ללחן של רמי והוא זכה להצלחה יפה כאשר כבש את מצעד רשת ג' ואת להיט בראש. השיר הוא שיר בסגנון שאנסון צרפתי קברטי. בשנת 1996 כאשר יצא אלבום עם השירים שהוקלטו במסגרות שונות, נכלל השיר הזה באלבום. בראש השנה תשע"ט האחרון, הושמע השיר בכאן ג' וזה מאד משמח שזוכרים אותו למרות שהוא לא נחשב ללהיט בולט ברפרטואר שלה

feldman89

Well-known member
מקום 4

לבכות

מתוך: האלבום "ריטה" 1986

שיר שיצא כסינגל שמיני בשלהי 1986 לרדיו ולא צעד ברשת ג' אך כבש את מצעד גלי צהל וברבות השנים הפך לקלאסיקה ומשיריה האהובים. השיר נבחר להיכלל בפלייליסט של המופע "ניסים שקופים" בחורף האחרון(2019). הוא אף נכלל במצעד 15 השירים הכי אהובים של ריטה בגלגלצ באוגוסט 2017 שנערך לרגל צאת האלבום ניסים שקופים. רגע זכור הוא הביצוע הנהדר של דיאנה גולבי בעונה ה- 8 של כוכב נולד שאף זיכה אותה בביצוע המצטיין של אותה תכנית ובקליפ סלולארי.

אורישקי

New member
שיר אדיר ביצוע אדיר והכל אבל

אין אין כמו הביצוע של דיאנה גולבי לשיר הזה!!! בעיני העלתה את השיר בכמה רמות

inbal321

New member
אני מכירה את השיר הזה רק בערך

כנ"ל "מחול מטורף". צריכה להתעמק בהם. אבל הם לא מהמעודפים עלי של ריטה...

feldman89

Well-known member
מקום 3

ימי התום

מתוך: האלבום "ימי התום" 1988

שיר הנושא והסינגל הרביעי שיצא מהאלבום. השיר יצא בקיץ 1988 והוא כצפוי הפך ללהיט ענק וכבש את המצעד של ג' ולהיט בראש וזכה לקליפ יפה בתכנית"זהו זה". שיר זה נחשב כיום לקלאסיקה גדולה והוא מבוצע בכל הופעה שלה. במקביל החלה ריטה בסדרת הופעות של שירי האלבום ימי התום לציון חגיגות 30 שנה לצאתו.

אורישקי

New member
מדהים~!!! ללא ספק מה-שירים

הכי יפים במוזיקה הישראלית גם כן,
&nbsp
אחרי ש"עטוף ברחמים" עזב קיוויתי יזכה

feldman89

Well-known member
מקום ראשון זה שיר שאף אחד לא חשב עליו, הפתעתי את עצמי

inbal321

New member
מדהים!!! עוד שיר שקצת שכחתי ממנו

כשקראתי את המצעד ולא זכרתי שהוא באמת צריך להופיע... אבל זה שיר מהמם ואני שמחה שהוא ממוקם גבוה, ממש יפה.

feldman89

Well-known member
מקום 2

שיר אהובת הספן

מתוך: האלבום "ריטה" 1986

שיר זה הוא הסינגל השני של ריטה מתוך אלבום הבכורה שלה. השיר יצא בפברואר 1986 והפך מיד ללהיט גדול כאשר כבש את המצעדים(גלי צהל, רשת ג' ולהיט ראש). לדברי ריטה השיר הוא מקור השראה לספר של ג'ורג' אמאדו "ים המוות" ויאיר לפיד בהתבסס על קריאתו כתב את המילים ללחן של רמי.

אורישקי

New member
שיר ענק אין מה להגיד, אוהב לא פחות את הביצוע של מרינה

חבל שיאיר לפיד לא המשיך לכתוב שירים יפים במקום להתעסק בדברים שלא מתאימים למידותיו

inbal321

New member
קלאסיקה. עוד שיר אהוב מאוד של ריטה.

ביצוע של ריטה ועיבוד יפים מאוד, דרמטים במידה הנכונה ובתיאום עם המילים, ועם מילים ציוריות וחזקות שמרתקות אותך לשיר. זה בטח היה ממוקם בתחתית הטופ 10 שלי או במעלה העשיריה השניה שלי.

feldman89

Well-known member
מקום 1

כמו בתמונה

מתוך: האלבום "ימי התום" 1988

השיר שיצא כסינגל בדצמבר 1988 והיה ללהיט גדול מאד כאשר כבש את המצעד של ג' ולהיט בראש. עם זאת הוא קצת נשכח במהלך הזמן. מילים של אברהם חלפי, לחן של רמי שהפיק את האלבום כולו. לשיר יש קליפ שלא מצאתי בשום מקום וחבל. זה שיר שעלה אצלי מאד בשנה האחרונה ולמעשה הכי אהוב עלי ברפרטואר שלה! שיר רוק פופ מושלם

אורישקי

New member
מפתיע!

זה שיר יפה אבל תמיד הוא נעלם לי בין כל הרפרוטאר של ריטה
אני אשמע אותו שוב ואולי אגלה בו משהו חדש

&nbsp
תודה אביחי על המצעד המעולה שלך לאחת הזמרות האדירות שקמו פה

למעלה