המשך מצעד שירי נורית גלרון

feldman89

Well-known member
מקום 11

בדיוק כמו אז 1992

מתוך האלבום "בתוך הסערות" 1992
שיר אלמותי שרק גדל עלי במשך השנים האחרונות ואהוב במיוחד גם על מוטי שלנו. מילים של נורית, לחן של עובד אפרת ועיבוד של המפיק עופר מאירי. השיר יצא כסינגל וזכה להצלחה יפה. האלבום הזה הוא

feldman89

Well-known member
מקום 10

תעתועי לילה 1992

מתוך האלבום "בתוך הסערות" 1992
עוד שיר מדהים במיוחד של נורית ומאותו אלבום. מילים של נורית, לחן של יהודית רביץ המופלאה. מדהים לראות את שיתוף הפעולה של השתיים שהחל עוד בשנות ה- 80 נמשך בסיבוב הופעות משותף בשנת 1987 והמשיך באלבום בתוך הסערות בשנות ה- 90. אני מאוהב קשות בשיר הזה

feldman89

Well-known member
מקום 9

ילדות נשכחת 1983

מתוך האלבום "אני ראיתי יופי" 1983
מאמין שאין צורך להציג את הקלאסיקה המהממת הזאת שנותרה כאחת הקלאסיקות של נורית לאורך הקריירה. מילים של יעקב גלעד, לחן שוב של יהודית רביץ ועיבוד של משה לוי. תתפלאו אבל בזמן אמת צעד השיר הזה במקום ה- 28 לשבוע אחד ברשת ג'. שיר ענק שהצליח לשרוד וזה המון!!

feldman89

Well-known member
מקום 8

בגובה שווה 1986/7

מתוך האלבום "משהו בלבבה" 1986
עוד שיר ענק של נורית שהוא אמנם קצבי אך יש בו המון רגש וכח מוסיקלי! מילים שכתבה נורית בעצמה, לחן של אילן וירצברג. השיר יצא בדצמבר 1986 כסינגל והוא היה ללהיט גדול ואף כבש את הפסגה ברשת ג' והיה ללהיט השני שלה שעושה זאת(לאחר "זה הגשם"). הכרתי אותו בפרויקט של אריה לפני 5 שנים ומאז אני מת עליו!!! מי שלא מכיר, ממליץ בחום להאזין לו

feldman89

Well-known member
מקום 7

השיר על הארץ 1984

מתוך האלבום "נגיעה אחת רכה" 1984
שיר מצמרר ומאד מרגש שהפך למזוהה עם שירי ארץ ישראל. השיר נכתב על ידי יהושע סובול עבור המחזה החברתי "קריזה" שם הוא בוצע לראשונה והוקלט כעבור זמן קצר לאלבומה הנל. את הלחן יצר יוני רכטר שעבד ועובד לעיתים עם נורית. השיר יצא לרדיו ואף צולם לו קליפ בתכנית "שעה טובה"

feldman89

Well-known member
מקום 6

גאון 1996

מתוך האלבום "המקום ההוא" 1996
שיר ענק שהפך לאחד מהשירים המזוהים עם נורית בקריירה. שיר זה כתב והלחין אביב גפן עבור אלבומה "המקום ההוא" לאחר ההצלחה של הקלאסיקה "אתה פה חסר לי". תמיד אהבתי את השיר הזה וזה רק מתחזק אצלי עם השנים. השיר יצא כסינגל רביעי מתוך האלבום והצליח יפה ברדיו ובמצעד של ג'

feldman89

Well-known member
מקום 5

כמו שאני כמו שאתה 1989

מתוך האלבום "אחרינו המבול" 1989
זה הסינגל השלישי שיצא בקיץ 1989 לרדיו מתוך האלבום אחרינו המבול. השיר הצליח להגיע לעשרת הגדולים במצעד רשת ג' אך לא הפך ללהיט גדול במיוחד וכיום נשכח לצערי. את המילים כתבה נורית(שכותבת נפלא) ואת הלחן יהודה פוליקר המחונן ואת העיבוד עשה אילן וירצברג. אוהב מאד את הלחן והביצוע הנוגה שזה שיר אהבה עצוב

feldman89

Well-known member
מקום 4

ספינותיה 2006

מתוך האלבום "מה שהשמים נותנים" 2006
שיר ענק וחד פעמי שאהוב עלי מאז שנת 2014 בערך. את המילים כתב מאיר גולדברג, לחן של דודי לוי ועיבוד של יזהר אשדות. שיר שמדבר על רצון להגיע למרחקים(כך אני רואה אותו). השיר זכה להשמעות יפות בגלגלצ, הגיע גבוה במצעד רשת ג' ונחשב ללהיט.

למעלה