שאלות והתייעצויות לתחילת שבוע

gordi3

New member
היי

אין לי מושג עדיין מה זה השלב הלוטאלי וכו'.. אבל אצלי למשל אין ביוץ לבד לכן שולחים למעקב זקיקים.
אם הכל תקין אצלך אז באמת יחכו 12 חודשים אבל אם לפני זה יודעים שמשהו לא עובד לבד אז יתערבו נניח אחרי כמה חודשים אני מניחה.
מצד שני אצלי ידעו מראש שאין לי ביוץ אבל בכל זאת חיכיתי 3 חודשים אחרי הגלולות עד שהתחלתי לבדוק כי ככה זה...אין לך מה להילחץ, אם הכל עובד טוב אז אין לך מה לעשות רק להמשיך לקיים יחסים ולחכות...

Saritgil

New member
אצלי פשוט ביקשתי

וקיבלתי, בלי בעיה ואין לי בעיית פוריות

fifi111

New member
היי,

אני מנסה מספר חודשים וקיבלתי מעקב כי ביקשתי מהרופאה שלי.
אין לי בעיית פוריות ברוך השם (אמא ל 2 והביוצים תקינים לפי מעקבים) אבל מאחר ואני מנסה מספר חודשים ואני אחרי 35, נותנים לפני שחולפת שנה של ניסיונות.
שיהיה בהצלחה

stimp228

New member
אולי יש לי פיתרון בשבילך.

קודם כל בדיקות הביוץ מזהות לך טוב ביוץ? את גם מודדת חום השחר?

al107

New member
היי לא מדדתי חום השחר

בדיקות הביוץ לא היו ממש חיוביות. כלומר כל הזמן שבדקתי לא הופיע בכלל הפס השני, ואז ביום שישי שבת (17-18.1)שעבר הפס השני הופיע לא בהיר אלא ממש הופיע, אבל עדיין היה בהיר יותר מהפס ביקורת.

אבל זיהיתי גם לפי הפרשה שראיתי וגם יש לי ערכה כזו של בדיקת רוק- אבל גם שם לא זיהיתי ממש בודאות את יום הביוץ.

אני אציין שביום שלישי ורביעי (15-16.1) היו לי כאבים ממש כמו של מחזור, והייתי בטוחה שזה הביוץ, אבל הבדיקות ביוץ היו שליליות לחלוטין.

מה את מציעה לי סטימפי?

blossom girl1

New member
בדיקת ביוץ שלילית ביוא"ב 13, זה נגמר? להספיד?

פס בהיר בבדיקת ביוץ, ביוא"ב 13, אמנם בערב, לאחר ששתיתי המון במהלך השעות הקודמות... אבל עדיין, לא פס כהה...

יש עוד סיכוי או שאבוד?

blossom girl1

New member
ביוצית...

ביוץ זוהה בוודאות, יכול להיות שהיה דווקא בי"מ 15 הפעם כי הסטיק הראה חיובי רק בי"מ 14 והייתה עליית חום נוספת בי"מ 16...

blossom girl1

New member
ברור לי... בדקתי עם ב. הריון ביוא"ב 12- שלילי

מנסה עם בדיקות ביוץ כדי למזער קצת את האכזבה

אמורה (לא) לקבל מחר... וזו פעם ראשונה שהצלחתי לא לבדוק ביוא"ב 13 ו- 14 (היום 14)

למעלה