שאלות והתייעצויות לתחילת שבוע

gordi3

New member
בדיקת דם - שאלה

למרת שאני די בטוחה שאין הריון, אשמח לשמוע דעתכן ( הרופאה רק מחר תהיה ותוכל לדבר איתי..)
ESTRADIOL(E2) 194.41 PMOL/L
HCG QUANT.(S) < 5
PROGESTERONE 3.39 NMOL/L

האם אפשר לדעת אם היה כימי? או שלא היה בכלל?

מה שמוזר זה שהיו לי הפרשות חומות במשך 3 ימים ממש טיפה ואז דם ממש אבל רק ליום אחד..

ועוד שאלה - אם היה ביוץ, ועשינו מסביב לביוץ לגמריי, ביום שלפני, ביום עצמו ואחרי, והנחה שהכל בסדר אצל בעלי ( תשובות נקבל עוד שבוע) אז איך זה יכול להיות שלא מצליח? אני יודעת שזו בטח שאלה תמימה אבל אני באמת רוצה להבין איך ולמה...

gordi3

New member
ועוד שאלה - על איקוקלומין למי שמבינה

עד כה לקחתי רק פעם 1 איקוקלומין והביוץ היה בין ימים 22-24. האם כשלקחתן את האיקוקלומין הביוץ היה באותם ימים בכל הפעמים או בערך באותם ימים + - ?

נוני1987

New member
שאלה...

היי לכולן!

אנחנו כרגע רק בהתחלת התהליך, עשיתי כל מיני בדיקות ובחודש הקרוב (פברואר) אנחנו לא מתכוונים לנסות (בעקבות הוראה של הרופא), הפסקתי לקחת גלולות לפני חודש ומאז קיבלתי וסת אמיתית (לא של גלולות) אחרי 35 יום, את הגלולות לקחתי כמעט 8 שנים ברציפות.
עכשיו אני מנסה להבין האם יש טעם לבדוק ביוץ בפברואר למרות שאנחנו לא מתכוונים לנסות, או שעדיף לחכות עם זה למרץ כשננסה באמת...

תודה לעונות!

gordi3

New member
שאלה חזרה

בעצם כמה שאלות - למה אם רק הפסקת גלולות אתם מחכים? למה לא לנסות? נשמע שאין לכם בעיה.. אז למה ללכת לרופא? פשוט רוב הזוגות שמגיעים לרופא זה אחרי שניסו ולא הצליחו כמה חודשים.. לגבי בדיקות - גנטיות? זה לא אמור להפריע לנסיונות לפי נמה שאני מבינה כי גם אם חס וחלילה יש משהו - אז לא תעשו ילדים?

לדעתי את יכולה לבדוק ביוץ ויכולה גם לא לבדוק, כנראה שאת מבייצת כי אחרת לא היית מקבלת מחזור לבד, וזה סימן שבייצת. פשוט תקפידו על יום כן יום לא ואם לא בא לכם אז תבדקי ותקפידו בימי הביוץ

נוני1987

New member
עונה...

נשמע קצת טיפשי אבל הפסקתי גלולות כדי להבהיר לבעלי שאני רצינית לגבי הריון, הוא מבחינתו היה מחכה גם עד גיל 30 (הוא בן 28) אבל אני ממש לא מתכוונת והייתי צריכה להבהיר לו את זה. עכשיו סוף סוף הוא הבין את הרמז העבה, הוא עדין לא בשיא ההתלהבות (כמוני) אבל גם זה יגיע.

בקשר לחודש הקרוב, יש לי בעיה רפואית שנקראת CIN 1, זה סוג של גידולים טרום סרטניים בצוואר הרחם, בפעם האחרונה שהייתי אצל הרופא הוא אמר שיש כל מיני שינויים וצריך לבדוק את זה, אני מאוד מקווה לא לגלות שזה החמיר והאמת שאני גם לא כל כך מבינה את ההוראה של לא לנסות אבל כשמקבלים בשורות לא נעימות זה ממש לא המצב להתווכח עם הרופא.
לפי מה שאני הבנתי בעבר מהרופא הטיפול בבעיה שיש לי עלול לגרום למצב שבעתיד תהיה לי בעיה להחזיק הריון (לידה מוקדמת..) ולכן קשה לי מאוד להאמין שאני אסכים לטפל בבעיה הזאת לפני לידה אבל כמו שאמרתי ממש לא הייתי במצב להתווכח, האמת שזאת גם אחת הסיבות שבגללן נהייתי עוד יותר לחוצה לילד.

אני ממש מקווה שב"ה הכל יהיה בסדר וסתם חיכיתי חודש ובכלל מקווה שברגע שננסה זה יצליח (למרות שאני סקפטית...)

בשורות טובות...

תלוי בך

תראי, מצד אחד אני יכולה לומר לך עזבי אותך מכל הבדיקות, ביוצים ושאר העניינים, פשוט תהנו לכם, תראי איך המחזור שלך מתאזן ותשתדלי לכסות קצת יותר במועדים הרלבנטים.
אם את מאלה שלא יכולים שלא להיות בשליטה ולדעת אז את יכולה להתחיל כבר מעכשיו, עדיף לטעמי להתחיל עם חום השחר, כל בוקר בערך סביב אותה שעה עוד לפני שקמים מהמיטה, את מבצעת מדידה ומכניסה הנתונים לאפליקציה / אתר שנקרא fertility friend , זה יזהה לך את מועד הביוץ וכך תוכלי ללמוד איך טמפ' הגוף שלך מתנהגת לפני ביוץ ולאחריו. בהצלחה

נוני1987

New member
תודה על התשובה

אני באמת חולת שליטה אבל אני מעדיפה לקרוא לזה נטייה לאובססיביות (חחח...), גיליתי שאם אני לא עושה דברים באובססיביות אז פשוט נמאס לי בשלב מסוים...
אני קצת חוששת מהעניין הזה של חום השחר בגלל שאני מתעוררת כל יום בשעות שונות (שונות מאוד), אפשר לקום במיוחד בשביל זה או שזה לא מתאים?
בכלל אני אשמח קצת להבין איך זה עובד אם מתחשק לך לפרט... מתי בחודש צריך להתחיל למדוד? צריך מדחום מיוחד? וכו....

יום מקסים...

אז ככה

מדחום : כל מדחום חוץ מאלה שמודדים בזריזות תוך 10 שניות. הרעיון למדוד בדעה קבועה (יחסית) אחרי שינה רצופה של לפחות 4 שעות. אם את קמה כל יום בשעה אחרת את יכולה לקבוע את השעה הכי מוקדמת בה את מתעוררת בד״כ או סביבה ולמדוד בשעה זו, אח״כ אפשר לחזור לישון (אם זה אפשרי). בימי החורף שקר כדאי לבצע מדידה כפולה רק כדי לקבל את התוצאה המדויקת יותר (בשניה)

נוני1987

New member
תודה!

זה חשוב שיהיה לו שתי ספרות אחרי הנקודה או שזה לא עקרוני? קראתי את זה איפשהו אבל כל המדחומים שיש לי הם רק עם ספרה אחת ולא בא לי לחכות (ולקנות אני לא אספיק היום...)

Az1980

New member
היי בנות יואב 10

מתחרפנת.
חשבתי שיותר, חבל שבדקתי ב FF
החודש היה לי קשה במיוחד גם כי הקצנו לעצמנו כי זה החודש האחרון לניסיונות הטבעיים וגם כי גיסתי הרתה.
החודש הזה היו הרבה הרבה דמעות ואני די בדיכאון.
נרתעת מהמחשבה של הימים הראשונים של המחזור, כבר פיתחתי טראומה מהימים האלה
מנסה לקחת דברים בפרופורציה אבל כנראה שנכשלת.
שבוע מוצלח שיהיה בלי מכשפות!!!

לילוש 85

New member
אהובה....

שניה לפני ש... - זה הביא מזל להמון אנשים שאני מכירה, מקווה שגם אצלך
גם אצלי זהו חודש טבעי אחרון, מקווה שזהו החודש האחרון לניסיונות בכלל!
דמעות, דיכאון, כל זה לא אמור להשפיע על תשובה חיובית, אם זה פה אז זה פה
והכי חשוב- כדי להישאר
אני מחכה לשמוע בשורות טובות ממך החודש, ואם לא- קחי את זה במעבר לטיפול שיקדם אותך לבייבי שלך...

Az1980

New member
תודה לילוש :) איזה כיף לקרוא את זה

עודדת אותי
מקווה שלא נגיע שתינו לטיפולים וששניה לפני ש.. תעבוד גם אצלנו

stimp228

New member
אומנם אני עוד לא שם...

אבל המילים של אמונה מאוד מנחמות ומחבקות והכי חשוב נותנות תקווה.
מחזיקה אצבעות לשניכן שהחודש לא תהיה מכשפה ושהמזל של "שניה לפני" יעבוד גם אצלכן.
שולחת מלא חיבוקים

Az1980

New member
תודה מותק. אמן!

הימים האלה שלפני וכמעט, בסוף הסייקל מחרפנים אותי
הימים הראשונים של המחזור מרסקים אותי
הימים של הקימפורים מלחיצים אותי ומעייפים אותי
וחוזר חלילה
נהייתי משוגעתתתתתתת :)

חמודית27

New member
כל כך מזדהה!!

הכל נהייה שולי חוץ מהמטרה הזאת...

לא תיארתי לעצמי שארגיש ככה... חברה שהודיעה לי שהיא בהריון אני לא ממש רוצה לדבר איתה יותר... לא חשבתי שאני כזאת בכלל...

הכל סביב זה... שבוע הבא אנחנו נוסעים לצימר עם חברים ובערך בימים האלה אני אמורה לקבל.. אני כבר חושבת איך זה יהרוס לי את המצב רוח...

זה במרכז והכל סביב זה... אופ!!!! ויש לי עוד 9 ימים לחכות...

al107

New member
בבקשה עזרה..

אז עדכון לגבי המצב שלי..
המכשפה הגיעה עכשיו. אני ביוא"ב 8 (ביוץ זיהיתי לפי בדיקה עם מקלונים, בדיקת רוק וזיהוי הפרשות).

מה לא בסדר אצלי? גם תמיד המחזורים שלי קצרים (בין 21 ל 24 יום). פעם אחרונה שקיבלתי היה ב- 4.1.

מה עושים עכשיו?
מה צריך להגיד לרופא? ומתי ללכת לרופא?

אנחנו מנסים 4 חודשים. אם המחזור היה מגיע אחרי 12-14 יום אז הייתי רגועה. אבל משהו פה מאוד לא בסדר.

בבקשה תגיבו לי. מרוסקת כרגע...

למעלה