שאלות והתייעצויות לתחילת שבוע

kimkar

New member
מודה ומתוודה

אני בתולת איביי. מעולם לא עשיתי את זה. אולי מישהי פה תהיה סופר נחמדה ותצרף לי לינק לרכישה של ערכת ביוץ? מודה מראש;)

בבקשה :)

http://www.ebay.com/itm/28086011491...eName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

זה 50 בדיקות ביוץ + 10 בדיקות הריון ב60 ש"ח כולל משלוח.
אני הזמנתי מפה,והם ממש אחלה! זיהה את הביוץ וגם את ההריון ביואב"10.
אם בעזרת השם הבטא תהיה טובה ואם תרצי אני אוכל למכור לך את שלי,נשארו לי 47 בדיקות ביוץ + 6 בדיקות הריון :)

kimkar

New member
אני אשמח.

שהכל יהיה בסדר ושימשיך הריון יפה ועגול;)

בנות יקרות צריכה את עצתכן...

קיבלתי מחזור ב14/11/13
בהפרש של 38 יום מהמחזור הקודם.
חישבתי במחשבון ביוץ והתאריך שיצא לי היה 4/12/13יום רביעי
בימים שלפני - ראשון ושני עשינו (מה שעשינו
) ביום שלישי לא הספקנו וביום רביעי עשיתי בדיקת ביוץ של לייף והפס יצא חיובי אבל מאוד חלש.
וביום רביעי -רצינו אבל לא הספקנו ונפלנו שדודים למיטה
ביום חמישי עשיתי שוב בדיקה והפעם יצא שלילי לגמרי (*לציין שמיד אחרי זמן שקיעה אסור היה לנו לעשות כלום ביחד כי ע"פ ההלכה, ביום אזכרה של אחד ההורים זה יום אבל לכל דבר ומכיוון שמתחילים מהערב= זמן שקיעה אנחנו אסורים) ובגלל שהלימודים שלי מאוד אינטנסיביים חזרתי הביתה רק אחרי השקיעה. אז גם היום הזה היה מבוזבז..

אז מה אתן אומרות להספיד את החודש?

orange star

New member
זו בדיקה שלילית.

בדיקה חיובית היא שפס הבדיקה זהה בעוצמתו או כהה יותר מפס הביקורת.

אגב, לא כל המקלונים מזהים ביוץ אצל כולן, וגם מחשבוני ביוץ זה לא מדע מדויק. אצלי למשל הביוץ מאוחר יותר מאשר הממוצע.

מקווה שקימפרתם בכל מקרה, ופעם הבאה כדאי להמשיך לבדוק מדיי יום עד שהבדיקה הופכת לחיובית כפי שציינתי ולאחר מכן כשהיא שוב הופכת לשלילית זה יום הביוץ.

בהצלחה

orange star

New member
עדיף אחהצ

ולהקפיד לא לשתות כשעתיים לפני הבדיקה.

כשהסטיק חיובי - זה אומר שהביוץ יתרחש תוך 48 שעות. יש בנות שאצלן הבדיקה חיובית רק יום אחד ואז הופכת לשלילית
ויש בנות (כמוני) שאצלן הבדיקה חיובית יומיים ואז הופכת לשלילית.. מתי עדיף לקמפר. בעיקרון יש שתי גישות יום כן /יום לא
וסביב הימים של הביוץ כל יום. בעיקרון כל עוד אין בעיית זרע ידועה, אין מניעה לקמפר כל יום מרגע שהבדיקה יוצאת חיובית כולל ביום שהופכת לשלילית שזה למעשה יום הביוץ
והביצית שורדת עד 24 שעות לכן בעיקרון אפשרי להיקלט גם ביום זה, אך תמיד עדיף שהזרע יחכה לביצית.

ללא קשר לסטיקים, בהנחה שהמחזורים שלך 28-32 יום, כדאי לקמפר יום כן יום לא בטווח היו"מ \
12-20

orange star

New member
בעיקרון הביוץ 14-16 יום לפני

אז בעיקרון את אמורה לבייץ ביו"מ 19-21
אבל קשה לדעת אז בכל מקרה הייתי מקמפרת בערך החל מיו"מ 12-13 יום כן יום לא. את גם יכולה להתחיל מיו"מ 16 אבל אני תמיד מעדיפה לכסות כמה שיותר
ולהמשיך גם כמה ימים אחרי.

אכן מתיש אבל תנסו להנות מזה

RJD1

New member
לפי מה שאת מתארת

נשמע שהביות היה ביום חמישי. פעם אחרונה שקמפר"תם הייתה ביום שני, בהפרש של שלושה ימים יש סיכוי, אבל הוא לא מאוד גדול.
אני אומרת - תהיי אופטימית אבל תשתדלי לא לפתח יותר מדי ציפיות.

רגע זה לא אומר שהוא היה לפני?

אם הפס היה חלש אז זה לא אומר שהביוץ היה כבר כמה ימים לפני?
איך זה קורה כנראה של הבנתי את העיקרון של הסטיקים ואולי זה מה שמעכב אותנו?

מתי צריך לעשות? לפני שהפסים נהיים שווים או אחרי.. לא ברור לי

Babybini

New member
מנסה לעזור

לגבי הביוץ:
אם המחזורים שלך בדרך כלל הם באורך של 38 יום, המחשבוני ביוץ לא רלונטיים אלייך כי הם מתבססים לרוב על מחזורים של 28 יום ומניחים שלהלב הלוטאלי הוא 14יום.
סביר להניח שהטווח של הימים הפוריים שלך הוא בין יו"מ 28-22 (אני מורידה 10 ימים שזה אורך שלב לוטאלי קצר מ38 ואז מורידה 16 יום שזה אורך שלב לוטאלי ארוך מ38 ומגיעה לימים האלה).

אם את אחרי גלולות או/ו המחזורים שלך לא סדירים- החישוב הזה קצת בעייתי מבחינתך ועדיף להצמד ליום כן ויום לא ולהתחיל לבדוק עם מקלוני ביוץ מ16 יום לפני היום של המחזור הכי קצר שלך.

לרב יגידו לך שיום הביוץ זה היום שבו הפס נחלש כלומר הבדיקה הופכת לשלילית, אבל אצל כל אחת זה אינדבידואלי.
למשל אצלי,בחודש שבו נקלטתי היו יומיים של בדיקה חיובית- והביוץ היה ביום השני של הבדיקה החיובית- כלומר יום לפני שהיא הפכה לשלילית. (אני יודעת את זה כי אני מודדת את חום השחר).

לכן אומרים שהביוץ מתרחש 24-36 שעות אחרי היום שבו קיבלת פעם ראשונה בדיקה חיובית. (זה מסתדר עם האמרה ש"יום הביוץ זה היום שבו הבדיקה הופכת לשלילית" כשיש רק יום אחד עם בדיקה חיובית-שהוא גם היום הראשון).

בכל מקרה, חשוב יותר לקמפר לפני וביום/ימים שבהם הפסים חיוביים. ולגבי הלקפמר אחרי שהפס נחלש- כדאי כמובן לכסות גם את היום אחרי שהפס נחלש אבל הדגש דווקא צריך להיות על הימים שקודמים לו.
לזרע לוקח 14 שעות להגיע לביצית, לכן צריך לתת לו את ה"פור" הזה .

מקווה שעזרתי..

RJD1

New member
הביוץ הוא יום אחרי שהבדיקה חיובית

הפיק של הLH, שגורם לשני פסים, הוא 24-36 שעות לפני שהביצית יוצאת מהשחלה.
זה אומר שאם ביום רביעי הבדיקה הייתה חיובית הביוץ הוא ביום חמישי.
כדאי לעשות כשהבדיקה יוצאת חיובית וגם יום או יומיים אחרי, כי הזרע שורד יומיים בלי בעיה וכי הביצית שורדת 24 שעות אחרי ביוץ, וככה בעצם יש לך טווח של כמה ימים שיכולה להיות בהם הפריה.

inbalri

New member
התייעצות: קופת חולים או ביטוח בריאות

יש לי כללית מושלם, כדאי לעשות כללית פלטינום לקראת ההריון?
מישהי יודעת כמה זמן לפני ההריון צריך לעשות את הפלטינום כדי לקבל את ההטבות?
לא עדיף כבר לעשות ביטוח בריאות במקום?

Babybini

New member
אני יודעת שבשביל פלטינום

כדי להנות מהטבות מסוייות שקשורות להריון, צריך תקופה אכשרה של 9 חודשים בתוכנית לפני שאת זכאית להטבות אלה.
תבדקי מה נותן לך הביטוח הפרטי ולפי זה תוכלי להבין האם משתלם.
אפשר למצוא את הפירוט ואת תקופות האכשרה של הכללית בתקנון שלהם באתר.

RJD1

New member
מאוד תלוי בהעדפות הרופאים שלך

לא יש כללית מושלם. בגלל שאני עושה את כל הבדיקות דרך קופת החולים ונראה לי קצת טיפשי לבזבז כסף על רפואה פרטית אז הוא מכסה לי כמעט הכל.
יש נשים שמעדיפות לעשות הרבה בדיקות ברפואה הרפטית ואז מהפלטינום יש הרבה יותר החזרים, אז לדעתי זה השיקול העיקרי.

חמודית27

New member
בנות תיכנסו בבקשה!! לחוצה!!!

היי כולן...

יש לי בעיית אקנה. לדעתי זה הורמונלי. אף אחד לא יכול לעזור לי. לא רופא עור ולא רופא נשים. כולם אומרים שאין מה לעשות...

אנחנו מנסים להיכנס להריון כבר 3 חודשים. יש לציין שעשיתי בדיקת אוטרסאונד והכל בסדר, אין ציסטות ונראה שהכל תקין.

הבעיה אני מרגישה שהאקנה מראה על משהו לא תקין. הכי עובדה שיש בנות שיש להן פנים חלקות לגמרי.

אני מפחדת שזאת הסיבה שאני לא נכנסת להריון בינתיים.

יש פה מישהי שסבלה מזה ונכנסה להריון? או מכירה מישהי שהיו לה כל הזמן חצקונים ועדיין נכנסה להריון?

למעלה