סיכום היום הזה ממבט האחוזים

צחי פלג

New member
צודק. זה לא התממש בצורה המלאה.

קשה לצפות ממטר בודד ולכן לעולם, לא יצפה "ממטר בודד" אלא במינימום"ממטרים בודדים". התא הקטן הזה שישב על חלק מגוש דן, המטיר בגבעתיים/ר"ג/בני ברק, אבל אני מבין שגם באזור בית דגן ירדו 0.2 מ"מ. לא עכבתי אחר המכ"ם אבל כנראה מדובר באותו תא. אז נוציא את החוף המרכזי מהמשוואה. ס"ר בטח שלא היו.

haimb100

New member
צחי, לדעתי האישית:

ממטרים וס"ר (וצריך ואפילו חובה היה להוסיף מקומיים, לא רק בסקירה אלא בתחזית) - אפשר לסמן
רק להרי המרכז (החלק הדרומי שלהם) ולצפון מערב הנגב.
&nbsp
כל השאר מדובר בג"מ, בעיקרו קל (כמו בתחזיות החדשות של השמ"ט...) - בוודאי שלא ממטרים וס"ר (עשיריות מ"מ מקומית וללא ס"ר וברד זה לא ממטרים וס"ר).
בצפון - אפשר לסמן
אבל בקושי כי שוב לדעתי היה צריך להוסיף את המילה מקומי, ובצפון מזרח זה על הגבול.
&nbsp
בכל מקרה - הרעיון יפה ונכון

KingofSnow

New member
פעם ראשונה השנה שיורד אצלי יותר מהסביבה, 1.2 מ"מ טבין

ותקילין ! פי 6 יותר מבית דגן !... איזו מערכת מדהימה

צחי פלג

New member
חיימקה.. כל הדרך מדובר בממטרים נקודתיים.

למישהו היה ספק לגבי גשמים פזורים/מרחביים במערכת של א.י.ס? זה הרי לא יתכן. גם בשאר האזורים שבהם היתה פעילות, מדובר היה בממטרים בודדים ולא בחזית/רכבת/גשם מרחבי. גם לא בהרי נמרכז. מאוד מאוד נקודתי וזה משהו שלא צריך לציין, בטח לא כאן כשכולם כאן יודעים שאירוע כזה, לא מסתיים בפריסת גשם ארצית, אפילו לא אזורית.

haimb100

New member
ברור. אבל

אם כבר שאלת את דעתנו האם נכון להציג כפי שהצגת, אז המילה מקומיים הייתה אלמנטרית כאן ומחויבת.
&nbsp
דעתי האישית...

צחי פלג

New member
אישית אני לא אוהב את המושג מקומי. לא השתמשתי בו

בתחזיות באתר התחזית ולא בערוץ 2.
ממטרים בודדים/נקודתיים כן.
להבא ורק למען הסדר הטוב, אוסיף נקודתי, כדי להעלים גרדים של ביקורות מהסוג הזה, כדי להתעסק עם ביקורות בונות בהקשר לתחזיות עצמן.

ר ו פ ן

New member
איזה לחץ
מתי יצאו זקני הפורום מהקונקלווה ונראה עשן לבן ?

האם מינון האחוזים וה
-ים בתחזית הזו של צחי, תצדיק את ה
?!

האם.. נפצח במחולות בככר, עם בדל העשן הראשון שייתמר מארובת הקפלה?!

(במידה וכן, על צחי מוטלת החובה, לאבד שיר מתאים לחתימת המסייכעת, כי האביב בפתח והמודלים במתח, עד אוקטבער..)

Fast Kars

New member
האם החורף הזה יצדיק את הכותרת "המשעמם ביותר בשנות ה-2000"?

ר ו פ ן

New member
הוצאת לי מהפה..., 'מיזמורי השיר' משתדרעגין ומשתבחין...

עוד רעפרעקצייע אחת ואפשר לצאת ב'סטארטאפ'...

למעלה