התפקדות אוגוסט

Jolleen

New member
אוי וואו

אני שמחה שהתקבלה החלטה בסוף להשאיר את הפורום.
מתנצלת שלא נכנסתי הרבה זמן.
האמת היא, שהתפוז הזה פשוט ממש לא נוח לי.
מציעה הצעה- אולי באמת לעבור לקבוצת פייסבוק סגורה?
אפשר לנסות במקביל, ומקסימום אם נראה שלא עובד בפייס, נשאיר פה.

niviri

New member
פייסבוק זה איכס

לא אכפת לי אם תמצאו פורום אחר שיותר נוח, אבל עם פייסבוק זה לא יעבוד. אנחנו לא מסתדרים.
&nbsp
אפשר פירוט מה לא נוח בתפוז? אולי אלו בעיות פתירות....

Jolleen

New member
הוא פשוט נורא איטי...

- נורא איטי- עד שנפתחת הודעה, עד שהיא נשלחת... יוצאת הנשמה. בימינו הדברים יכולים להיות הרבה יותר מהירים
- פרסומות שצצות כל הזמן ובווליום שלא מצפים לו
- מכה להעלות תמונות

niviri

New member
אז כמה הצעות...

אני מאוד מאוד ממליצה על השיטה שלי: לעבוד עם 2 טאבים במקביל. כשאחד טוען, עוברים לשני וחוזר חלילה. זה לגמרי מבטל את אלמנט האיטיות.
אותו דבר גם לגבי התמונות (כשאני מעלה תמונות אני פותחת עד 5 במקביל), ושימי לב שאפשר גם להעלות עכשיו כמה תמונות באותה הודעה וגם מתגובה מהירה.
ואם ממש אין לך סבלנות אז את לא חייבת להעלות. אם בא לך שיראו תני לינקים או שמישהו אחר יעלה, העיקר שתיכתבי משהו

&nbsp
פירסומות- אד בלוק. זה בכלל טוב לכל אתר. איך אפשר בלי?

Jolleen

New member
כן, אבל כשמעלים כמה תמונות בהודעה זה מקטין אותן...

כפי ששמתי לב..
ומה הכוונה טאבים? לשוניות? את פותחת כמה לשוניות לתפוז?! זה בכלל יאט לי את המחשב... בכל זאת, הוא בן 6 כבר

&nbsp
ולא יודעת,כל הדברים האלה של האד בלוק לא באמת עובדים. והם גם חוסמים דברים שלפעמים באמת צריך. ובקיצור אני לא באמת מבינה בזה ושונאת להתעסק בכל מה שקשור למחשבים

niviri

New member
כ"כ נורא שיקטין?

בעיקרון, כן, כמה לשוניות לתפוז.
אישית, אם יש לי חומר בטוויטר, אני פשוט עוברת לשם עד שנטען העמוד ואם אין לי משהו מעניין אחר אני אפתח עוד תפוז. (המחשב שלי אגב בן 5 ומשהו).
ועוד משהו: כשאת קוראת שרשור ספציפי, תיכנסי להודעת הפתיחה שלו, ככה שרק השרשור הזה יופיע לך בעמוד. זה כבר הרבה יותר מהיר.
&nbsp
אד בלוק מושלם!
הוא חוסם את כל הפרסומות ולא שום דבר מעבר! (ודי חבל שכך, כשאני חושבת על זה, כי אם היה חוסם את הפליקסים המעצבנים שלהם היה עוד יותר טוב). וגם תפוז יותר מהיר בלי הפירסומת. בקיצור, תורידי! זה ממש קל, אם את רוצה אני מוכנה גם להכין לך תרשים מפורט של כל 2 הצעדים....

LiaTuSh18

New member
ממש לא משנה את העובדה שתפוז נוראי

כל פורום כמעט שיש ברשת יותר נוח ממנו. ויותר נחמד לעין.

tamaguchi girl

New member
בדיליי קל
אבל כןןןןןן אני לגמרי איתך
|כוכב|

אני כן מכירה את שחקני האליאדוס אבל עדיין אכפת לי גם מאלו הישנים יותר למרות שאין הרבה מה לחדש עליהם. אבל בהחלט אפשר להמציא את עצמנו מחדש

tamaguchi girl

New member
אני כאן

שם: רוית
תלמיד/חייל/סטודנט/עובד/אחר: כרגע נהנת מהכלום

מאיפה בארץ: חולון

שיר החודש: VOLARE + TE IMAGINE של בנצי
אגב יצא עכשיו בארץ אפל מיוזיק, והשירים שלו שם! כ"כ משמח

ספר החודש: עדיין לא התחלתי לקרוא כלום
אבל אני עדיין מאזינה להארי פוטר, בסוף של ה5 :)
סרט החודש: יחידת המתאבדים! ג'ארד לטו בתור הג'וקר ומרגו רובי בתור הארלי קווין פשוט אדירים

תוכנית החודש: אפשר לכתוב כמעט מלאכים למרות שעדיין לא ראיתי את סוף העונה ה1?
אני מתכננת לחזור לזה השבוע!

שחקן/ית החודש: ג'ארד לטו

תוכניות לחודש הקרוב: בגדול, לחשוב על מה אני עושה בחיים

תמונה:

niviri

New member
תיהני מהכלום כל עוד את יכולה!

לא בא לך לחלוק קצת רשמים על קאסי לפני שכבר לא תהיה לך הזדמנות לעשות את זה?

tamaguchi girl

New member
תודה!! משתדלת להנות מהכלום עד הסוף

עדיין לא המשכתי. אני בונה על הפורום שימשיך ואז אעשה סיכומים!

Jolleen

New member
יו עוד לא שמעתי בכלל את השיר של בנצי

*צריכה לשמוע*

INBALUSHY

New member
מתפקדת

&nbsp
שם:
&nbsp
&nbsp
תלמיד/חייל/סטודנט/עובד/אחר: מחפשת עבודה
&nbsp
מאיפה בארץ: חיפה
&nbsp
&nbsp
שיר החודש:
&nbsp
ספר החודש: החווה
&nbsp
סרט החודש: הבלש בעל רגלי הקטיפה - סרט חמוד משנות ה 90 שראיתי בוי או די של יס
&nbsp
תוכנית החודש:
&nbsp
שחקן/ית החודש:
&nbsp
תוכניות לחודש הקרוב: להמשיך לחפש עבודה וגם דירה
&nbsp
תמונה:

אתן חייבות להיכנס להודעה, יש חדשה מרעישה!

שם: נעה גיל: 24+ תלמיד/חייל/סטודנט/עובד/אחר: סטודנטית כרגע, לא בטוחה לגבי שנה הבאה.. מאיפה בארץ: צפון שיר החודש: מביך לומר, אבל ain't your mama של ג'ניפר לופז.. ספר החודש: סרט החודש: ראיתי עם אמא לא מזמן את הרומן של מגי, קומדיה רומנטית ממש לא שגרתית או הוליוודית. תוכנית החודש: unforgettable והתחלתי לראות שוב מההתחלה את האנטומיה. שחקן/ית החודש: סנדרה או אהבה!! תוכניות לחודש הקרוב: זה יהיה רק בעוד חודש בערך מעכשיו אבל אתן מחזיקות חזק? . . . . . . . התקבלתי לשליחות של חודשיים לקהילה יהודית בארגנטינה!!!!! אהההההה! יוצאת כנראה בתחילת-אמצע ספטמבר, לאנטרה ריוס שזה בצפון על הגבול עם אורוגוואי. כמה מרגש? אם אתן רוצות איזה פריט אספנות משם, תגידו לי ואחפש לכן. תמונה

למעלה