חיבוקים וקיטורים לאמצע שבוע

hili4487

New member
לא הבנתי באיזה הקשר כתבת? אין לי צורך לבצע בדיקה כזו.....

hili4487

New member
לא גרידה... ציטוטק לפני 4 חודשים ומאז עשיתי פעמיים אולטרסאונ

מהמי

New member
מבהירה את כוונתי

לפעמים אחרי הפלה יש הידבקויות קלות ברחם שלא ניתן לראות באולטראסאונד.
כנראה אצלך הכל תקין (כי הסיכויים יחסית נמוכים להידבקות)
אבל זה משהו שאפשר לנסות לבדוק. והבדיקה היא באמצעות היסטרוסקופיה.
בנוסף את יכולה גם לבקש מעקב זקיקים + הורמונים על מנת לראות שמחזור שלך חזר לתפקד כמו מקודם (וגם עוזר מאוד לתזמן ביוץ - מניסיון)
אני מציעה לך את אלו - בגלל התסכול שלך , כי יש עדין דברים שאפשר להמשיך לקדם, מעבר לניסיונות הרגילים ...

hili4487

New member
למען האמת הרופאה שלי אפילו לא הציעה לי את זה כי מיד אחרי

ההפלה הרחם היה נקי לגמרי... כלומר לא היה צורך במנה נוספת של ציטוטק או הליך נוסף כי הרחם התנקה מיד עם ההפלה.
מאז המחזור היה די סדיר, יום לפה יומיים לשם ולכן רשה לי להאמין... מה שכם שלא בא לי בדיקות מלחיצות ומיותרות כרגע :/ אני אשאל את הרופאה לגבי זה...
בנוסף לפני ההפלה הופנינו לספירה ומעקב הורמונלי רק שאז בדיוק נקלטתי ולא עשינו זאת (מי ידע שכך זה יגמר...?) אז כהתחלה אבקש את הבדיקות הללו ואז נראה אם יש צורך במעקב זקיקים כי אני חושבת שאני כן מזהה את הביוץ עם הבדיקות...

מהמי

New member
כנראה שאת צודקת והכל יהיה בסדר

מחזיקה לך אצבעות לחודש הבא!!!

שטותי3

New member
גם אני בעד!

גם אני לאחר ההפלה עשיתי היסטרו' לוודא שאין הדבקויות.
במיוחד במקרה כזה שלא מצליחים להקלט אחרי ההפלה.
ואחרי ההפלה הראשונה ניסיתי חצי שנה ואכן גיליתי לבסוף שחצי רחם חסום מהדבקויות כולל הפתח לחצוצרה.

הידבקויות בצוואר הרחם גם מהוות בעיה לקליטת הריון?

אני במעקב קולפוסקופיה כי בעבר הייתה נגיעות בפפילומה והתגלו תאים לא נורמליים בצוואר הרחם. עברתי הקפאה של הגושון הזה ולאחר מכן נאמר לי שיש לי הידבקות בצוואר הרחם שאינה מצריכה טיפול.

חדשה כאן...

שלום לכולן, אני בת 28.5, נשואה שנה והתחלנו לנסות לפני חודשיים (כלומר אני במהלך הניסיון השני כרגע).
קיבלתי מחזור ב21.1, המחזור שלי בד"כ 30-31 יום. הביוץ היה אמור להיות בשישי שבת האחרונים (5-6.2), שכבנו החל מה31.1 יום כן יום לא. מיום שני האחרון (8.2) עד עכשיו יש לי כאבים בבטן התחתונה כמו כאבי מחזור כולל שילשולים, שגם מופיעים אצלי בזמן מחזור.
תהיתי האם יש מצב שאלה כאבי השרשה? זה קצת מוקדם מידי ואין דימום אבל אני אוכלת סרטים על זה כי זה ממש מרגיש ברחם אז חשבתי לשאול בכל זאת.
**זה כזה קשה שנשים שמתחילות לנסות עם בן זוגן לא באמת יכולות לדבר עם חברים/חברות/משפחה... :)
וחוץ מזה, את בעלי היקר הכרתי כאן בפורום אחר של תפוז לפני 4 שנים אז חשבתי למה לא לנסות, מין סגירת מעגל כזו...

קיצור, אשמח לשמוע מה אתן חושבות.

ברוכה הבאה לשהות קצרצרה!!!

כל מה שנראה לך יכול להיות...
אחרי ביוץ יש המון בנות שמדווחות על מיחושים בבטן תחתונה, אבל עד שאין היריון אי אפשר לדעת אם זה בגלל זה...
&nbsp
מקווה שהמעגל שלך ייסגר במהרה!

Mila111

New member
לי היו כמו תחושות מתיחה

ודקירות כאלה מעומעות ממש מיום אחד שניים אחרי הביוץ ועד עכשיו..
אבל אצלי זה לא דומה לכאבי מחזור בכלל ..זו ממש תחושה מוזרה ואחרת..
&nbsp
בנוסף לרגישות בפיטמות

&nbsp
מחזיקה לך אצבעות שזה זה

תודה לך

זה עדיין נמשך, כאבי בטן שהם כן מרגישים דומים לכאבי מחזור עם שלשולים כל יום ובהחלט היו דקירות ביום הראשון לאחר הביוץ אבל מאז פחות. מאתמול בערב התווספו גם מעט כאבי גב תחתון.
חוץ מזה אני לא מרגישה עוד משהו, רק עכשיו אחרי הפיפי ניגבתי לעומק ויצא טיפונת טיפטיפונת חום....
אני ביום 22 למחזור אמורה לקבל עוד 9 ימים אז משוכנעת שזה לא מחזור.
הבדיקת הריון מחכה בארון ואני מתלבטת ממש מתי לבדוק
בחודש הקודם בכלל לא השתמשתי בה, פשוט הגיע הדימום...

Mila111

New member
תראי..

בא לי להגיד שבאופן עקרוני מיותר לבדוק כלכך מוקדם..כי התוצאה היא לא באמת חד משמעית וחבל שברון לב לחינם ..
&nbsp
אבל אני ביוא"ב 7 או 6 בדקתי (בגלל החצי המעצבן!) ויצא חיובי! אבל בגלל שזה היה כזה מוקדם בכלל לא האמנתי לבדיקות...ועשיתי שוב ושוב ולמרות שכולן יצאו חיובית רק אתמול בבטא השתכנעתי וסיפרתי לו שאני בהריון.

אז יש הפתעות ..אם את יכולה להתאפק עדיף.
&nbsp

למעלה