אתגר השבוע שלנו הוא:

JacB

New member
תובנות שלי

אמנם לא השתתפתי ... היו מספיק "מתחרים" גדולים וטובים
א. השתתפות יפה.
ב. הרבה תמונות טובות מאד.
ג. שופט מעולה ואיכפתניק.

ד.האבחנה הראשונה שלי - רוב התמונות (להוציא את שגיא, חיילת מקסימה אחת ושני כלבים) היו סטטיות ונטולות מרכיבים חיים. אין נפש חיה, אין התרחשות. את רובן ניתן היה לצלם בניחותא, אפילו עם חצובה וערכת קפה. גם הצפורים שחלפו לא היו מתוכננות.
ה. רוב התמונות אכן נשלפו ממאגר קיים.
ו. למיטב זכרוני, כמה תמונות הופיעו כבר באתר (לא שזאת עבירה, זה אפילו מוכיח שיש כאלו ששמים לב וזוכרים תמונות שהוצגו). שתיים מהן אפילו היו במקומות הזוכים.

ולסיכום - נהניתי מאד. רואה שהספידו את הפורום מוקדם מידי. תודה לקרוס ווינד, ושנמשיך ככה
.
ואני ממשיך לתעד את רשימת האתגרים...

sagiKor

New member
Home is where the heart is

א. תודה על המקום השלישי
ב. קצת הציק לי שעבור הרוב כאן, "בית" שלח לכיוון של מבנה/בניין. אף אחד לא צילם בפנים, משהו רגיש, אולי אישי, אינטימי. האם באמת בשביל רובכם, בית זה רק לבנים וגג?

אתה לגמרי צודק,

אבל לא היתה לי תמונה מענינת אחרת או רעיון לצילום של משהוא. ובגלל שרובנו התקשנו עם האתגר שכביכול כל כך פשוט, עדיף היה לשים תמונה של מבנה כמו שאתה קורה לזה.

נקודה למחשבה

sagiKor

New member
כולנו גרים ב״בית״

ככה שלא צריך ללכת רחוק על מנת לצלם.
אם כל אחד היה מביא תמונה מהבית, משהו שמסמל עבורו את הבית להבדיל ממבנה זר אולי היינו מקבלים אוסף תמונות מעניין ועמוק יותר מאשר אוסף תמונות נוף גלויתיות.

lightflake

New member

זה מה שניסיתי לרמוז עם תמונת הכלב...
נירית, תמונה של הילדים שלך יושבים על הריצפה ומשחקים היה יותר "בית" מכל תמונת נוף אדריכלית

יעקב ו

New member
אתה צודק, אולי הפתרון הוא:

אתגר של בית מבפנים.
או אולי אפילו שכל אחד כאן יעלה תמונה של החדר שבו הוא מעבד תמונות במחשב. לדעתי עשוי להיות מעניין. אבל בשביל זה אצטרך לזכות קודם באתגר...

איכשהו לא מצאתי פינה או סיטואציה שחשבתי שיכולה להיות נכונה

לאתגר הזה. מודה שזה היה לי בעייתי וזה בהחלט מפתיעה כי אני מאוד אוהבת את הבית שלי ומבחינתי ביתי מבצרי. אולי בבית החדש, אליו אנחנו עוברים בשבועות הקרובים, יהיה משהוא אחר שמתאים יותר לצילום שהוא יותר מצילום משפחתי

xfwind

New member
צודק. אני ציפיתי לקצת יותר התמודדות של מצבים

אבל ההשתתפות היתה טובה וגם תוצאות (בעיני).
אני מניח שהרבה מהמשתתפים שולפים תמונה ולא יוצאים במיוחד להכין צילום.
אישית לגבי הצעת "צלמו מצבים בבית" - אני בבעית חשיפה של אינטימיות....

יש לי כמה ארועים משפחתיים עם צילומים שבהם אני מנציח רגעים מעניינים - אבל תמיד כשאני מנסה לברור ביניהם אני מפוסל אפשרות העלאה לפורום.

e zi

New member
היה כאן מישהו, שצילם מכונת כביסה ונתן לתמונה את השם "אמא"..

כי, מבחינתו, מכונת הכביסה מזכירה לו את אמא שלו, מכינה מכונה לכביסה.

למעלה