שאלה עקרונית לגבי מכשיר שהוא מכונת כביסה + מייבש

puptits

New member
לא תעלומה

פשוט פחות נפוץ כנראה בארץ
אצל הוריה של אישתי (בבלגיה) יש מכשיר כזה משולב של mille
סוס עבודה איכותי, לרוב לא מייבשים בגדים אלא תולים, משיקולים של הרס הסיבים
המכשיר משמש לייבוש מגבות ומצעים וזה באמת להיט להכניס כביסה מלוכלכת ולקבלה בסוף נקיה ומיובשת בלחיצת כפתור אחת.
&nbsp
בשביל לקבל החלטה נבונה (נחמד פה בפורום אבל לא פה המציאות) תגשי לחנויות רציניות
יש לסמסונג, lg, ועוד יצרנים דגמים משולבים
תקני מוצר איכותי עם אבא ואמא
כי כמו שאמרת, זה קיים ולא ייתכן שכולם חרא מכשירים...לכן אין פה תעלומה, אלא יותר חוסר ידע ונסיון בעיקר
&nbsp

אני אם היתה לי בעיית מיקום בהחלט הייתי הולך על זה ולומד את מגבלות
השימוש

danakama10

New member
המוצר הזה גרוע. נקודה.

אני מצרפת קישור מכתבה:
[URL]http://thesweethome.com/reviews/best-washer-dryer-combo/[/URL]

Unless you have no other choice, an all-in-one, single-drum, washer-dryer combo is almost never the best way to do your laundry.
....
But brand after brand has tried to make all-in-one laundry happen, yet decades later, the machines are still not popular. The washing aspect works fine, but drying takes a couple hours longer than a separate machine would, and that’s if you’ve loaded the machine to only half capacity. You can’t wash new loads while you wait for the dryer, either, so laundry day slows to a crawl. All-in-ones also have high repair rates and aren’t much cheaper to buy than separate machines, so they’ll almost always cost you more in the long run.
...
The problem, Sheinkopf said, is that the repair rate is sky high—over 70 percent within the first year, according to his service department’s records. “They seem to be the most repair-prone products we sell.”

בקיצור, זה מומלץ רק כמוצא אחרון למי שאין לחלוטין מקום למייבש והוא חייב גם מייבש.​

puptits

New member
מזל שכתבת נקודה, אחרת זה לא היה אמין

תגידי, היה לך? מנסיון כתבת?
&nbsp
כי אני כן מכיר מכשיר שעובד, ועובד טוב, סיפרתי קודם רק מנסיוני ולא מכתבות ולינקים
למי שאין מקום וחייב את שניהם, כדאי שירכוש מוצר לא פחות ממעולה, שישקיע.
&nbsp

ועוד קודם כתבת שאת מכבסת יחד לבנים וצבעים ועל חום מקסימלי
אז מי אני שאפקפק בידענותך
אשרייך, בגדייך יפים (-;

danakama10

New member
התלבטתי, ובכל זאת אגיב לשטויות שלך

בהודעה אחרת כתבתי שכבר התנסתי בכאלו, ובתגובה אלייך הבאתי קישור שמסביר בדיוק את הדברים שאני כתבתי. כנראה שהאנגלית שלך לא מאפשרת לך לקרוא, תשתמש בתרגום גוגל.
אתה לעומת זה מעיד שאצל החמים שלך בבלגיה זה עובד מעולה (כמובן שהם כמעט לא משתמשים באופציית הייבוש). תשווה כמה פעמים יצא לך להשתמש במכונה שלהם וכמה אין לך מושג לגבי כמות התיקונים, ואת תבין שאתה הוא זה שאין לו מושג.

danakama10

New member
אמשיך, תודה

הכביסה יוצאת פיקס וחוסכת לכל בני הבית טרדות מטופשות.

puptits

New member
איך לא דוהה לך צבע? ועוד על חום מקסימלי שזה 60-90,ברצינות...

אני מפריד גם את הצבעים לכהים (שזה כחולים שחורים אפורים) ולאדומים ורודים והיתר ולא יותר מ 30 מעלות
ובגדים לבנים בהירים בנפרד גג 40 מעלות
מצעים ומגבות עושים ב 60 או 90 תלוי...
&nbsp

danakama10

New member
בגדים צבעוניים חדשים אני מכבסת בפעם הראשונה בנפרד

על החום הכי גבוה, כך כל הצבע שיורד נשטף החוצה.
אחרי זה, אין בעיה לערבב הכל. אולי הלבנים שלי אינם צחורים כמו ביום שהם נקנו, אך הם עדיין לבנים יפים. והכל אצלי הולך על החום הכי גבוה. ללבוש תחתונים וגרביים שלא כובסו על הכי גבוה..? קצת מגעיל בעיני.

trilliane

Well-known member
מנהל
לשם כך תולים אותם בשמש, המחטא הטוב ביותר

כביסה/ייבוש בחום גבוה הורסים את הגומי.

danakama10

New member
מסכימה

אבל לא לכולם יש זמן ואנרגיה, ומלבד זאת הבגדים יוצאים קשים. ועל איזה גומי הרוס אתם מדברים כל הזמן?

trilliane

Well-known member
מנהל
הבגדים לא יוצאים לי קשים, בפרט לא התחתונים...

והשיטה היא לא להוריד בשמש אלא אח"כ, ואז בצל הם מקבלים מעט לחות ואין שום קושי. ברור שזו יותר השקעה של זמן, אבל זה טוב יותר לבגדים.

1Shir

New member
על נתינת התקווה
אם למישהו יש המלצה על חנות באיזור

ת"א/הרצליה זה ימשיך את הכיוון המעודד הזה

יתכן ובאמת לא אמצא, כי המוכרים ימליצו נגד, כמו רוב רובם של המגיבים, ואז לא תהיה ברירה...

אני מבינה את נושא הקלקולים וזמן הייבוש הארוך (זה בתגובה גם לדנה, תודה לך על התגובות),
עדיין זה מרגיש לי יכול להשתלם לי (יש כל מיני סיבות לוגיסטיות שאני מעדיפה מוצר כזה ולא את כולן פירטתי), לאור העובדה שמדובר על כביסה לעיתים רחוקות יחסית, כגון אחת לחודש.
תודה לכל מי שהגיב ואני עדיין אשמח לשמוע כל דבר אם יגיעו אנשים שהיה או יש להם מכשיר כזה. המשך חג שמח! :)

רוני1955

Active member
אני לא מבין מה את רוצה.

ביקשת חוות דעת, וקיבלת כמה, רובן המכריע שליליות. את עדיין ממשיכה לבקש, ואני מבין ממה שכתבת שאת רוצה שרק אנשים שמרוצים ממכונה משולבת יגיבו לך. מתברר שכמעט ואין כאלה.
תעזבי. לכי לחנות וקני לך מכונה כזו. בהצלחה.

1Shir

New member
לא הבנת נכון. מודה על כל דעה. כמובן שהייתי שמחה לקבל המלצה ח

המלצה חיובית במידה ולמישהו יש כזאת, אבל לוקחת בחשבון כל דעה, ותודה בכל אופן

רוני1955

Active member
אבל ראית שאין המלצה חיובית.

יש רק אחת, וגם זו לא שלו אלא של ההורים של אשתו, ובכלל לא בארץ. מכונות של החברות שהוא הביא את שמן, מתחילות מ 4000 שקל וצפונה.

1Shir

New member
לא כל האנשים בעולם הגיבו ולא יודעת אם החברה הזאת משווקת בארץ

puptits

New member
אל תהיה ליצן

אני גר שם כמעט חודש פעם בשנה ומשתמש בזה לא מעט
ואני מכיר את החם והחמות שלי....זו לא דיעה של צד 3
&nbsp
אתה תקוע בעבר וחושב שאין מכונה כזו טובה בגלל כוחות צנטרפוגליים...נו באמת, לא חשבו על זה? טוב שאמרת...
ובקשר לתקציב מעל ...4000
מישהו דיבר על כסף כאן? אפילו פותחת השרשור לא ציינה
ואם כבר תקציב, מכונה טובה היא באיזור ה6000
5 אמרו שלא ואחד אמר שכן (ההורים של אישתי, לא אני, וואו)
יופי, חכמת ההמונים בפורום נידח בתפוז
בחייאת רוני, שחרר מהפטרנות שלך

רוני1955

Active member
מי דיבר איתך בכלל?

מי אמר שהמכונה לא טובה בגלל כוחות צנטריפוגליים? אני מציע שתקרא היטב את מה שכתבתי, ותבין לבד שסייג לחוכמה, שתיקה.

למעלה