פינת הפופולאריות 40 - פרק 10

סטילהוק

New member

היא הצביעה ככה בגלל שהיא שמקרית, זה למה היא מחייכת חיוך ערמומי.
ותהיה בטוח שהיא ידעה למי מצביע ניק, יש לה ברית מוקדמת איתו עוד לפני המשחק, והוא היחיד שהוא בן הברית שלה. ואל תשכח ששניהם היו בבוטום. והרבה יותר קשה לשחק מהבוטום מאשר מהרוב. ראינו את זה בקמבודיה וראינו את כמעט בכל עונה של הישרדות. החוכמה היא לשחק נכון ולא לסמן את עצמך כמטרה. והשם של מישל עד עכשיו לא נרשם אפילו פעם אחת על פתק הדחה. בניגוד לניק ששמו עלה כבר לא מעט פעמים.

אורישקי

New member

לאור העובדה שהוא היה במיעוט בתחילת המיזוג ועבר עכשיו להיות בברית ששולטת במשחק, אז כן המצב שלו טוב.ב
בטח יותר טוב מקים שאיבדה בפרק אחד אליל, בן ברית ואת הרוב במשחק

B R A Y E R

New member
מנהל

אוקיי, אז הוא היה ההצבעה החמישית יחד עם "הרוב", זה אומר שהוא במצב טוב? זה אומר שהוא משחק טוב כי הוא מצביע למי שהודח?
לא זוכר אותך מעיף כאלו דירוגים מחמיאים לעדנה, גראנט או איליין או עוד מלא שורדים נגררים רבים שכל מה שעשו זה להצביע עם הרוב עד שעפו מהמשחק בהדחה של פה אחד...
אם קים הייתה ממשיכה להצביע עם טוני שרה וסופי בלי לנסות להפוך את המשחק ופשוט מחכה עד שיעיפו אותה היית מחמיא לה כמו לניק ואומר שהוא משחק טוב?

אורישקי

New member

אבל מה האינטרס של ניק להפוך את המשחק על טוני סופי ושרה שהיו בברית איתו מתחילת המשחק לעומת קים או ג'רמי או דניס שאין לו שום קשר איתם?

NP23

New member

מספרית גם יש אופציה ללכת עם
מישל, ג'רמי, דניס, קים וטייסון להיות שישיה
או ללכת להיות בחמישיה...
מה גם שלא ראינו שום סיטואציה שבה בכלל הציעו לניק משהו אחר. בכל מקרה הוא במקסימום עשה בחירה בין שני צדדים, זה לא שהייתה אופציה של פיינל4 והפיינל3 שויתר עליה.
ולא יודע אם חשב על זה אבל גם ג'רמי ו טייסון , זה שניים שיהיו מאוד אהודים באי ההכחדה. גם דניס יש לה רזומה טוב אחרי ההדחה של סנדרה.

B R A Y E R

New member
מנהל

ברית מתחלת המשחק?
הברית הזו אולי הייתה רלוונטית לשלב השבטים של תחילת המשחק
מאז המיזוג הברית הזו לא קיימת......
הם העיפו את וונדל מבלי למצמץ והשם שלו עלה גם כן כמה פעמים כאופציה
שרה אפילו הצביעה לו בפרק הקודם ואם היה לאדם אליל אמיתי הוא היה עף...
אז כן, זה מה שעושים בהישרדות אורי, אם יש ברית שאתה נמצא בה ואתה אמור לזהות שהם לא באמת סופרים אותך ואתה לא התוכניות שלהם לסוף המשחק, אלא הגלגל החמישי/שישי שלהם - כדאי לעבור צד ולעבוד עם שחקנים אחרים שלא עבדת איתם לפני

אורישקי

New member

כן, ראינו כמה החבורה של קים-ג'רמי-טייסון ספרו אותו. ניסו להשפיע עליו, להעביר אותו צד או בכלל מה היה טיב הקשר שלהם בפרק. מבחינת ניק הוא נמצא כרגע בברית חמישיה עם אנשים שהביאו נכונות לעבוד איתו, והוא עדיין נמצא במקום נכון להתחלף בהמשך אם יהיה צריך לעשות את זה. דרך אגב, ממש לא הייתי חושב שהוא בהכרח הגלגל החמישי בברית הזו. זה ברור לכולנו שתהיה התהפכות מהר מאד בברית הזו.
מה גם שלהדיח את קים-טייסון-ג'רמי שהם אנשים שיש להם הרבה יותר חברים במושבעים (אין לי ספק שאם קים או טייסון בגמר הם מקבלים קול אוטומטית מכל החבורה של רוב ופארווטי שבאי ההכחדה וזה בלי העובדה שהם עם מוניטין מאד גדול).
אתה איכשהו שופט את כל המתמודדים במשחק, כולל את אלה שיצו עם היד על העליונה הפרק, אבל דווקא את מי שאמרה בעצמה שהיא מחוץ ללופ (ונזכרה בזה עכשיו ולא בפרק הקודם, למשל...) אתה לא מפסיק לנסות להצדיק כמו אחרון הפקאצות, למרות שהשתמשה באליל שלה בצורה לא חכמה, למרות שיצאה הכי מפסידה מהפרק הזה..

B R A Y E R

New member
מנהל
לא מדוייק בכלל

קודם כל אורי בוא לא ניתמם, אם מורידים את ביקורי המשפחות היה פרק של 17 דקות נטו ומתוך זה אולי 7 דקות בלחץ של דיבורי מחנה.
זה שלא ראינו את קים ג'רמי וטייסון עוברים ומנסים לשכנע את ניק לעבור לצד שלהם זה לא אומר שזה לא קרה, ושפשוט שלושתם יחד עם דניס ומישל ישבו רגל על רגל על הרפסודה וחיכו בסבלנות שיקראו להם למועצת השבט. ברור שהיה יותר מזה.
אני משוכנע שהם ניסו לשכנע גם את ניק וגם את טוני לעבור לצד שלהם.
מציע לך לראות עוד פעם את מועצת השבט בקטע של הלחישות, ותראה שקים לוחשת למישל משהו, מישל שואלת את קים "מה את רוצה שאעשה?" ואז קים לוחשת לה משהו שגורם לה לקום וללכת לצד אחד, וקים הולכת להתלחשש עם טוני. לא מראים לנו למי מישל הלכה כי זה נערך מאוד מהר - אבל קל מאוד לנחש...
אין לי שום ספק שהם ישבו וניסו לשכנע אותו והוא כבר בחר את הצד שלו, והחליט להצמד לטוני (במועצה הוא וידא איתו כל הזמן שהוא בסדר ועדיין מצביע איתם)
האם אתה חושב שיש לו סיכוי בגמר מול טוני/שרה/סופי/בן? אני לא חושב, ובטח שלא כשהוא נגרר אחריהם כמו שרוך עם 0 יוזמה ותעוזה
&nbsp
ולגבי קים, חבל לי שאתה בוחר לפסול את דעתי ולקרוא לי פקאצה רק כי אתה לא מסכים איתי, אני דווקא מאוד מנמק ומתבסס על דברים שקורים במשחק.
נכון, קים אמרה לג'רמי וטייסון כשכרתה איתם ברית "אין לשלושתנו חברים כאן"
האם זה אומר שזה בהכרח נכון? האם בהישרדות אומרים תמיד את האמת?
אולי היא הייתה צריכה להגיד להם "שמעו, אני בברית עם חצי מהמשחק אבל בא לי לכרות ברית גם יחד איתכם כדי להעיף את סופי, ואולי הדחה אחרי זה אני אחזור לברית שלי עם טוני ושרה"?
מן הסתם כשכורתים ברית נותנים לבן אדם את התחושה ש100% מהנאמנות שלך אתה הולך לתת רק לו. אז ממש לא צריך להתרגש ממשפט כזה.
&nbsp
ואם אתה לא קונה את מה שאני אומר ועדיין טוען שקים "מחוץ ללופ" וחסרת חברים במשחק, מציע לך לראות שוב את הפרקים האחרונים... בפרק של שבוע שעבר נתת לה 9 בגלל ש"זה היה פרק די טוב בשבילה"
אז מה נשתנה הלילה הזה? הייתה בלופ בעולם מקביל וחזרה ללהיות מחוץ ללופ?
&nbsp
וקצת צבוע ממך לבקר אותי שאני פקאצה של קים כי אני מפרגן לה על מהלך שהרימה ולא הצליח, שאם היה מצליח היית קורא לה מלכה, וגם אם לא מצליח לא קרה כלום והיא עדיין תוכל להתאושש מזה,
בזמן שאתה אחרי המהלך האחרון שסנדרה הרימה, שהיה מועד לכישלון בצורה הכי ברורה וצפויה שיש, והרי היא הייתה בטופ של המשחק וזרקה את כולו בשניה אחת סתם ונבעטה מהמשחק + פרש - ובכל זאת נתת לה פעמיים ברצף עשיריות על זה, ולא שמעתי ממך אפילו טיפה נימה של ביקורת על כך, ההפך

B R A Y E R

New member
מנהל
ולשלושתכם אני רוצה להזכיר משהו שכנראה הספקתם לשכוח

עונה 34, פרק לפני הגמר,
סירי מרימה מהלך במטרה להדיח את תאי עם 2 אלילים בכיס, בעזרת ייתרון גניבת קול שהיא מקבלת משרה - אבל המהלך הזה נכשל בגלל שהיא לא קראה את ההוראות של היתרון.
כישלון גדול של סירי ללא ספק, והכישלון הזה יכל לגרום לה לעוף במועצה שאחרי (טכנית עפה, אבל בלי שקיבלה קול אחד)
זוכרים מה אתם חשבתם על זה?
מוזמנים להציץ:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/1761/182199004/בידור/הישרדות_וריאליטי_אמריקאי
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/1761/182199036/בידור/הישרדות_וריאליטי_אמריקאי
&nbsp
אתקצר לכם - שלושתכם (ואני) פירגנו לסירי, הכלנו את זה שהמהלך שלה כשל אבל פירגנו לה כי אם זה היה עובד זה היה יוצא מהלך גאוני. וזה מהלך שהיה עוזר לה מאוד להמשך אם היה מצליח,
וגם כשכשל היא הצליחה לעשות בקרת נזקים ולצאת מזה בלי לקבל קול אחד במועצה שאחרי.
&nbsp
ובכל מצב, גם במקרה של קים וגם במקרה של סירי,
עדיף תמיד שחקנים שמנסים ליזום ולקחת את הגורל של המשחק שלהם בידיים, מאשר שחקנים פסיביים ונגררים.
לא חסרים מנצחים שניסו לעשות מהלכים, כשלו, התגברו על הכישלון והמשיכו הלאה עד שהגיעו לגמר וניצחו.
טוני פאקינג ולאצ'וס עשה את זה בעונה 28 במועצה הראשונה של המיזוג, גם הוא בזבז אליל, ואני לא צריך אפילו לחפש את השרשור בארכיון כדי לדעת שגם לו פירגנתם, ואנחנו יודעים כולנו איך זה נגמר.
&nbsp

NP23

New member
וואו השקעת כל הכבוד :)

אין לי בעיה שמבזבזים אליל, העניין הוא ההגיון בלעשות את זה.
סירי עשתה מהלך עם הרבה מאוד הגיון וגם ההגיון שלה שהיא יכולה להשתמש ביתרון שמועבר אליה , הוא אכן..הגיוני.
שוב.. אם קים היתה משתמשת על עצמה, אף אחד לא היה מדבר על זה יותר מדי.
או אם זה היה מצב של 5-5/5-4 כמו לפני הגניבת קול והעזיבה של ג'רמי.
מישהו כאן גם העלה שהיא העדיפה שדניס תשאר על פני טייסון. אני לא חושב שזה נכון ואם כן היא היתה צריכה לדבר עם דניס להצביע נגד טייסון .. מאשר לבזבז אליל להמשך.
עוד דבר שאני פשוט לא מסכים איתך שהיא שיקרה לטייסון וג'רמי כדי שירגישו שהיא נאמנה להם, זו לא פעם ראשונה או שניה שקים מספרת שהיא מרגישה לבד במשחק הזה. לפי מה שראינו שבוע שעבר היא מנעה הדחה של שרה , אותה אחת שהשבוע כיוונה חזק נגדה . אז משהו לא עובד במשחק שלה.
היא עדיין לא שחקנית מביכה וגרועה אף אחד מאיתנו לא טוען כך, אבל רחוקה מלהיות מלכה העונה. אורישקי פרגן לה שבוע שעבר כי אנחנו הולכים עם העריכה ומה שמצליחים להבין מהמשחק.. שזה קשה, בעיקר בעונות האחרונות. תמיד טענתי שבדרך כלל אני צריך שעונה תיגמר כדי שאגבש דעה סופית על המשחק של כל אחד. כרגע, המשחק של קים מרגיש כושל. נחמד על המאמץ, אבל לא טוב מספיק.

B R A Y E R

New member
מנהל

גם במהלך של קים היה הגיון.
ואני לא מבין למה אתם מתעקשים להתבאס שקים לא השתמשה באליל על עצמה, הרי היא לא קיבלה אפילו קול אחד, אז למה זה עדיין מרגיש לכם טעות שהיא לא השתמשה על עצמה? אני לא מצליח להבין את ההגיון.
לגבי זה שהיא השתמשה על דניס כי היא העדיפה שהיא תשאר ולא טייסון - סורי, זה נשמע מופרך לחלוטין
אם קים בחרה לשלוף את האליל ולא לשמור אותו בכיס סיבה שהייתה לה סיבה טובה להאמין שיש לה סיכוי להצליח, ולא סתם, עובדה שזה באמת היה קרוב מאוד ללהצליח (אם הייתה מהמרת נכון על טייסון ולא על דניס, ואם מישל הייתה מצביעה כמו שהייתה אמורה להצביע ולא משתפנת המהלך היה מצליח)
אגב, ג'רמי בעצמו הודה בטוויטר שאם לא היה משתמש ביתרון וקים הייתה משתמשת עם האליל עליו - סופי הייתה מודחת
ולכל מי שתהה לגבי מישל - היא הודתה שהיא הייתה שהייתה בברית עם הקבוצה של קים

danlevin1

New member
מדרג

אדם 1
אית'ן 1
אמבר 1
בן 6
ג'רמי 5
דני 1
דניס 6
וונדל 1
טוני 7
טייסון 1 אפס
יול 1
מישל 5
נטלי 1
ניק 6
סופי 7
פארווטי 1
קים 10
קווין קים
רוב 1
שרה 6

Confide In Omer

New member

אדם 7
אית'ן 4
אמבר 1
בן 1
ג'רמי 7
דני 3
דניס 7
וונדל 3
טוני 7 (אני חושב שזה הכי גבוה שהוא אי פעם קיבל ממני)
טייסון 1
יול 3
מישל 6
נטלי 6
ניק 3
סופי 10
פארווטי 6
קים 8
רוב 1
שרה 7

סטילהוק

New member
על סמך מה בדיוק?

על סמך מה בדיוק אתה מחלק את הנקודות למודחים על אי ההכחדה? לכולם שם מגיע הפרק 1, לא רק בגלל שהם הודחו מהמשחק ונמצאים על אי ההכחדה, אלא בגלל שהפרק הם לא עשו כלום, אף אחד מהם לא חיפש כלום ולא מצא כלום. כך שמן ההוגנות שאף אחד מהם לא יקבל יותר מנקודה אחת על הפרק הזה, ובטח שלא 6-7 נקודות ועוד לשחקן הכי גרוע העונה אדם.

Confide In Omer

New member
על סמך זה שככה בא לי

וברצינות - חלק אני אוהב יותר חלק פחות, ואני אחלק להם את הנקודות לפי ראות עיני, בדיוק כפי שאתה תתן להם ניקוד לפי השיקולים שלך.
ואדם רחוק מלהיות השחקן הכי גרוע העונה

And I'm feeling so electric, dance my ass off

יאללה אין לי כח בואו נקצר
ג'רמי סופי טוני שרה - 10
בן דניס קים - 8
ניק ומישל- 5 לא ברורים
1 לשאר
&nbsp
חייב רק לומר שג'רמי קיבל 10 כי לצאת מהמועצה היה המהלך החכם ביותר שלו עד כה העונה. מקווה שידע לבנות את עצמו מחדש

NP23

New member

אדם 1
אית'ן 1
אמבר 1
בן 10
ג'רמי 8 אני לגמרי הייתי עושה כמוהו וממש לא מאשים אותו..
דני 1
דניס 6 idols getter
וונדל 1
טוני 10
double agent king.
ראו גם את קים לוחשת לו כאילו הוא עוד יצביע איתם..
טייסון 1 לא רק בגלל שהודח, ההדחה רק אימתה לי מה שראיתי בו גם קודם, שהוא לא למד כלום מההדחה הקודמת שלו
יול 1
מישל 1 היא לא באמת ידעה מה היא עושה
נטלי 1
ניק 10
סופי 1
פארווטי 1
קים 3
רוב 1
שרה 10 גונבת קולות ולבבות

למעלה