מצעד 2017 שלי

inbal321

New member
מנסה להגיב

New Rules- שיר משעמם לדעתי, לא אהבתי
Paris- שיר חמוד מאוד, מזכיר את Closer
Million Years Ago- זה שיר ממש יפה אבל קצת מדכא אותי
Shape Of You- אחד השירים הכי חרושים אצלי השנה

inbal321

New member
מנסה להמשיך

Havana- מצוין
Wild Thoughts- בינוני בעיני, אוברייטד
Look What You Made Me Do- נחמד, לא הייתי ממקמת אותו כ"כ גבוה

D C R

New member
חצי חצי

אעשה ספוילר למצעד שלי -
DNCE השיר הגרוע של השנה שנה 2 ברציפות
איכס

&nbsp
19 16 12 11 מעולים
14 אדיר
ריהאנה - מדויק!

אורישקי

New member
קליפ השנה + השיר הגרוע של השנה

אז ככה, קליפ השנה הוא ללא ספק הקליפ של טיילור סוויפט ל" Look What You Made Me Do", שמעבר לעובדה שאין עוררין על ההשקעה שלו, ועל הבאזז שהוא עשה - הוא גם אחד הקליפים הכי אייקוניים ומצוינים שנעשו בפופ ובכלל בעשור האחרון. הרפרנסים בו לכל כך הרבה דברים מצוינים וסצנת הסיום שלו פשוט גאונית.

השירים הגרועים (או יותר נכון השנואים עליי ביותר השנה) שצריכים ללא ספק להיזרק לפח הזבל של ההיסטוריה:
Jain - Makeba 1
Super Sako, Hayko - Mi Gna 2
Mc Floti - Bum Bum Tam Tam 3
Taylor Swift - Ready For It?... 4
Maroon 5 & Kendrick Lamar - Don't Wanna Know 5

inbal321

New member
2 ו-4 לא שנואים עלי במיוחד, אבל גם לא אהובים, היו גרועים מהם

השנה, Don't Wanna Know דווקא חמוד

אורישקי

New member
מקום 10

LP - Other People 10

LP, או בשמה המלא לורה פרגוליצי - התפרסמה בשנה שעברה בעקבות הבלדה המדהימה "Lost On You" שהייתה להיט ענק. אמנם הסינגל הבא לא היה זכור ומרגש כמוהו אבל הוא עדיין זכה להצלחה מכובדת והוא מספיק בשנה הזאת כדי להגיע ל מקום כזה.
באופן כללי לLP יש פוטנציאל (אם תמשיך להוציא שירים כמו שני הנ"ל) להפוך לסוג של סיה חדשה בעיני.

אורישקי

New member
מקום 9

ZAYN & Sia - Dusk Till Dawn

ואם כבר הזכרנו אותה במקום הקודם זה הזמן להגיע לסיה - שלמרות שמאז ההתמסחרות שלה בשנים האחרונות אני ממש לא מת עליה - היא עדיין מצליחה כל שנה-שנתיים להביא איזה שיר שאנמי אוהב מאד, אז הפעם היא רק מתארחת בשיר של זיין (יוצא 1D) אבל הם הביאו את אחד הלהיטים הכי יפים ומדבקים של סוף השנה ביחד.

אורישקי

New member
מקום 8

Axwell Λ Ingrosso - More Than You Know

צמד הדאנס השוודי (יוצאי הSHM) שאני מאד אוהב גם שיר אחר שלהם מלפני שנתיים - הוציאו השנה להיט יורו-דאנס ענק שהצליח מאד ברחבי העולם (וגם אצל חברים שלי שממש חרשו עליו מכל כיוון), ולמרות שלא מדובר בשיר מיוחד למדי הוא פשוט מוצלח ועושה טוב.

למעלה