מצעד העשור שלי

אורישקי

New member
מקום 46

The Edge of Glory - Lady Gaga
2011
דירוג שנתי: 11

ומכאן אנחנו ממשיכים ל2011, בעיני השנה החזקה ביותר בעשור ולא סתם היא הכניסה כל כך הרבה שירים למקומות הגבוהים במצעד שלי. השיר הזה בעיני הוא אחד היפים שהגברת גאגא הוציאה בקריירה שלה, זו בלדת פופ-דיסקו שלפי גאגא נכתבת על הרגעים האחרונים של אדם לפני שהוא נפטר, ונכתבה בעקבות מות סבה שנה קודם. אחד השירים היותר מרגשים וכנים שגאגא הוציאה בעיני בקריירה, ויש לו גם סולו סקסופון מעולה של הנגן קלרנס קלמונס, מה שהייתה ההקלטה האחרונה בחייו.

אורישקי

New member
מקום 45

Into You - Ariana Grande
2016
דירוג שנתי: 4

שוב אריאנה גרנדה, בשיר שבו היא כמעט בשיאה בעיני. אחד הלהיטים הכי טבעיים, סקסיים ויפים שהיא הוציאה. עד לרגעים מסוימים חשבתי שהוא גם יהיה השיר הכי גבוה שלה במצעד הזה... אבל בסוף הוא נעקף על ידי אחד אחר

אורישקי

New member
מקום 44

Diamonds - Rihanna
שנה: 2012
דירוג שנתי: 8

אולי השיר הכי מצליח ואהוב של ריהאנה בארץ בעשור האחרון, שהיה גם די במפתיע שיר השנה. אני זוכר את היום שבו הוא יצא וכבר אז הוא היה מיוחד וקסום למדי, ואין ספק שהנוכחות של סיה בו מאד מורגשת. אמנם עם הזמן היו תקופות שהוא קצת נמאס עליי, ויש לריהאנה לא מעט שירים טובים יותר מהעשור הזה, עדיין מדובר באחד השירים הטובים שלה בקריירה

חמוד, אוהב בעיקר בזכות הפתיח והבית והראשון.

יש קטעים שחוזרים על עצמם יותר מדי בשיר.

אורישקי

New member
מקום 43

New Rules - Dua Lipa
2017
דירוג שנתי: 2

אחד השירים הכי אייקוניים שיצאו בחלק השני של העשחור. הכל בו היה מוצלח מהשניה הראשונה, הקליפ הבלתי נשכח, המילים והאווירה הפמניסטית שהתחברה בדיוק לתקופה שבה המי 2 התחיל לפרוץ החוצה. וכל זה הביא את אחת הזמרות הכי מגניבות ומעניינות שגילינו באמצע העשור.

אורישקי

New member
מקום 42

When We Were Young - Adele
2016

דירוג שנתי: 3

פגישה ראשונה במאייה עם אדל, אחת המועמדות החזקות לתואר זמרת העשור. השיר הזה יצא כסינגל השני מתוך אלבומה השלישי והמצליח "25" (בעיני זה סוג של שיר המשך ל"Someone Like You") ובעיני זה השיר הטוב ביותר מהאלבום, כן, הרבה יותר מ"הלו" הבומבסטי. אחד הביצועים הקוליים הכי יפים של הזמרת המדהימה הזו.

אורישקי

New member
מקום 41

Firework - Katy Perry
2011
דירוג שנתי: 10

משירי ההעצמה האישית היותר גדולים בעשור, שדי פספוס שלא נכנס בכלל למצעד של גלגלצ. כנראה שיר הדגל של קייטי פרי עד היום.... לקח זמן עד שאהבתי אותו, בהתחלה הרגיש לי קצת מלוקק/מלא באוטו טיון מוגזם, אבל השילוב של הזמן, הקליפ הכל כך אמריקאי וקיטשי וגם משהו בדרך שבה קייטי שרה את השיר הזה... גרם לי להתאהב

למעלה