יום כחול

בוקר אור לכולם

אני כתובת בשמי ובשם אימם ,
אנחנו שמחות להתמנות למנהלות החדשות של הפורום . אנו רוצות להודות למנהלות הפורשות ButterCupA ונומלה על הפורום הנעים, הפורה והמעניין שהפך מקום ביתי וחם עבורינו במהלך השנים. אנחנו מקוות שהן תמשיכנה להיות חלק פעיל בפורום זה.
נשמח מאוד להמשיך לשמור על הפורום פעיל ומרתק , ולכולנו יש חלק בכך כאשר אנחנו עונים, משתפים, מתיעצים ומיעצים בשלל הדיונים המגוונים בפורום זה.
אנחנו זמינות לכל שאלה/הערה/בקשה במסרים .
אז, בהצלחה לכולנו

בברכה
אימם וצלילי מיתר

מחשבות

New member
תודה לשתיכן. היה נעים להיות כאן, אתן כמובן

חייבות להשאר ואני בטח אשאר.

חילופי ניהול בפורום

גולשים יקרים,

אנו מודים ל ButtercupA ונומלה על תקופת ניהול בפורום ומאחלים להן הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל

בהזדמנות זו, אנו מברכים את צלילי מיתר ואימם עם כניסתן לניהול הפורום ומאחלים להן הצלחה והנאה בתפקיד

המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

אימם

New member
תודה

תודה למנהלות הפורשות על תקופת ניהול נפלאה וטובה שבמהלכה הפכתי מגולשת סמויה לגולשת פעילה בפורום.
אני מקווה שהפורום בניהולנו ימשיך לפרוח.

RiddlerWoman

New member
אימם מהיכרות שלי איתך מפה

אני חושבת שאת בהחלט מתאימה ומאחלת לך הצלחה רבה.

r i n i

New member
תודה לפורשות ובהצלחה למצטרפות

נעמתן לי מאד כמנהלות ואשמח לראות אתכן ממשיכות בפורום כחברות מהמניין.
ובהצלחה רבה למנהלות הכחולות החדשות.

יעלעל

New member
בהצלחה לכולן

תודה למנהלות הפורשות, אני חושבת שעשיתן את הפורום למקום משפחתי, חמים ומעניין מאוד. אוהבת להיות כאן.
בהצלחה למנהלות החדשות, אנחנו כמובן נעשה את המקסימום לעזור לכן להכנס לתפקיד ונעשה לכן בלאגן כמו שצריך, כיאה לפורום מתבגרים. אופס, אנחנו הורים למתבגרים. טוב, אז נתנהג יפה. (לדעתי אני עדין מתבגרת בעצמי, לא ברור לי מי הם ארבעת האנשים הנוספים שחיים כאן בבית ומה הם עשו עם ילדי הרכים, אבל זה לדיון אחר).
בהצלחה למנהלות הפורשות בכל שאר ענייניכן, מקווה שההפחתה המשמעותית במשכורת שתבוא עכשיו לא תפגע בכן בצורה רצינית

ובהצלחה לכולם בכל אשר תפנו, שימשיך להיות כאן מעניין.
יעל

katam

New member
תודה לכן בהצלחה לאימם וצליל מיתר

הפורום מאד מאד מענין מאד מגוון.

אני בין הוותיקות כאן וחשה שהפורם גדל כל הזמן וזה כיף גדול

תודה

למעלה