חודש ינואר 2016 בערוצי הסדרות של יס

is00

New member
ראשון-שלישי 3-5/1/16 בערוצי הסדרות.

יום ראשון –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – קפיטל – פרק 3.
22:00 – להרוג את הסבתא – פרק 3.
&nbsp
YES ACTION
22:00 - זהות נרדפת – עונה 2 פרק 6.
22:45 – בקסטרום – פרק 12.
&nbsp
YES OH
22:50 – The Knick - עונה 2 פרק 10(פרק אחרון לעונה).

&nbsp
יום שני –
&nbsp
YES DRAMA
22:00 - אימפריה – עונה 2 פרק 10.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 2 פרק 6.
22:45 – החץ – עונה 4 פרק 8.
&nbsp
YES OH
22:00– לות'ר – עונה 4 פרק 2(פרק אחרון).
22:50 - גיהינום על גלגלים – עונה 5 פרק 5.

&nbsp
יום שלישי –
&nbsp
YES ACTION
22:45 – בתפקיד – פרק 3.
&nbsp
YES OH
22:00 – קבלו אותי – עונה 3 פרק 1.
22:30 – סקס, סמים ורוקנרול – פרק 4.

is00

New member
לות'ר נרדף בצוות.

"זהות נרדפת" - אם לא יהיה טוויסט ונגלה שאיכשהו קרטיס הצליח לביים את מותו, העלילה שלן פשוט הייתה מיותרת לחלוטין. לפחות בהווה של הסדרה. למה זה נועד לא ברור לי. העלילה בהווה, לצערי, ממשיכה להיות קצת משעממת ולא מותחת במיוחד, אבל עדיין איכשהו היא מצליחה לשמור את העניין שלי בהמשך העונה. בנוסף כנראה סוף סוף גילינו מה הפואנטה של העלילה שהתרחשה אי שם בעבר הרחוק בסדרה - כנראה שפשוט מדובר בעבר של אודום, לפני שהוא התחיל ללבוש ולפשוט דמויות בשירות החשאי. העלילה ב- 2001 הייתה לא רעה אבל מאוד צפויה והעלילה של קייט היא כנראה היחידה שבגלל יש לי עדיין עניין בסדרה. ציון:6.

"צוות עקרב" - מהסיום של הפרק אני יוצא מנקודת הנחה שהיה מדובר בפרק שאחריו שודר פרק הבכורה של "סופרגירל" בארה"ב השנה. הפרק עצמו היה מוצלח בסך הכל, אבל הרגשתי שדחסו בו יותר מהרגיל ושהוא היה יותר מדי... "סרט אסונות". הדבר החיובי הוא שזה היה בזכות העלילה בפרק ולא בזכות מערכות היחסים בין הדמויות. זה חסר לי, אבל לא נורא. השורה התחתונה - היה פרק מוצלח בסה"כ והוא הצליח להשאיר אותי דרוך לפרק הבא. ציון:8.

לות'ר - סיימתי לראות את צמד הפרקים של "העונה" ומה שאני יכול להגיד זה שהחלק הראשון היה מוצלח יותר מהחלק השני. ואם נהיה כנים הרגשתי שבפרק השני הייתה נפילה רצינית באיכות ובעניין בו. ולא זה לא בגלל שלכאורה הרגו את אליס מורגן(אני עדיין מקווה שזה לא נכון). הייתי מאשים 2 דברים בכך - דבר ראשון זה המשחק של רוז לזלי(אמה ליין) שבחלקים גדולים של הפרקים הרגשתי שהיא ממש לא משכנעת. שנית זו עלילת הרוצח הסדרתי. לטעמי היו בעלילה כמה בעיות ממש גדולות. הרוצח עצמן, ההתפתחות בעלילה הזאת וכרגיל בסדרה נראה לי שהם לקחו דברים בעלילה לכיוונים יותר מדי קיצוניים. מה שכן אני יכול להגיד שהעלילה של לות'ר והחוזה שהוצא עליו כנראה הייתה הכי מעניינת בספיישל הזה. אני באמת מקווה שאם אכן ימשיכו את עלילת הסדרה הזאת - ספיישל, סרט או כל דבר אחר אנחנו נגלה שאליס מורגן אכן לא מתה. ציון:7.

didalf

Well-known member
לות'ר

אני גם התבאסתי נורא לגלות שאליס מתה
ואני עדיין מקווה שזה איכשהו לא נכון.
באמת חקירת הרצח פחות עניינה אותי, יותר רציתי לדעת מה קרה עם אליס.
במיוחד רציתי לראות אותה שוב כאליס אחרי שהתרגלתי לדמות שלה ברומן (שהיא לא נוראית אמנם אבל לא פסיכופטית מגניבה כמו אליס).

is00

New member
רביעי-שבת 6-9/1/16 בערוצי הסדרות.

יום רביעי –

YES DRAMA
21:15 - מאהבות – עונה 3 פרק 9.
22:00 – מקום בלב – עונה 3 פרק 6.

YES ACTION
22:00 - המפענחת: פשעים חמורים – עונה 4 פרק 13.
22:45 – סליפי הולו – עונה 3 פרק 1.

YES OH
22:00 – הכי גרועים שיש – עונה 2 פרק 10.
22:30 – מחזיקות מעמד – עונה 3 פרק 5.

יום חמישי –

YES DRAMA
21:15 – מלכות הצעקה – פרק 12-13(פרקים אחרונים לעונה).

יום שבת –

YES DRAMA
21:15 – עד עצם היום הזה – עונה 5 פרק 9.

YES OH
22:00 – שטיסל – עונה 2 פרק 11.

YES COMEDY
18:40 - הגולדברגים – עונה 3 פרק 10.
19:05 - משפחה מודרנית – עונה 7 פרק 10.
19:55 - איש משפחה –עונה 14 פרק 3.
21:50 – הכריש – פרק 10.

is00

New member
הכי גרועים שיש.

הפתעה! הם הצליחו לחבר 2 פרקים מוצלחים ביחד. אומנם הפרק לא היה מוצלח כמו זה של שבוע שעבר, אבל היה יחסית מוצלח. לינדזי חזרה השבוע ואפילו העלילה שלה הייתה לא רעה. ג'ימי היה קצת יותר נסבל מהרגיל ואפילו הצליח להראות קצת עומק. גרטשן קיבלה מעט מאוד זמן מסך ומעט מאוד מילים ובהתחשב במצב שלה ובעובדה שבפרק הזה נכנס אקדח לבית של ג'ימי ואדגר גורמים לי לתהות האם עד סוף העונה גרטשן הולכת לעשות משהו איתו. המשפחה של ג'ימי הייתה איומה, חוץ מאחותו הקטנה ואולי גם אבא שלו. המשפחה שלו אולי מסבירה למה גם הדמות של ג'ימי קצת מאוסה - זה עובר כנראה במשפחה. מעבר לזה אני תוהה האם בהתחשב בספיישל ההאלווין ובסיום של הפרק הנוכחי עד סוף העונה ג'ימי הולך לבגוד בגרטשן וכתוצאה גרטשן הולכת להשתמש באקדח...
נראה. ציון: 7.

is00

New member
ראשון-שלישי 10-12/1/16 בערוצי הסדרות.

יום ראשון –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – קפיטל – פרק 4(פרק אחרון).
22:00 – להרוג את הסבתא – פרק 4.
&nbsp
YES ACTION
22:00 - זהות נרדפת – עונה 2 פרק 7.
22:45 – בקסטרום – פרק 13(פרק אחרון).
&nbsp
YES OH
22:00 – אימה אמריקאית – עונה 5 פרק 11.
3:00 – טקס פרסי גלובוס הזהב 2016.

&nbsp
יום שני –
&nbsp
YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 2 פרק 7.
22:45 – החץ – עונה 4 פרק 9.

&nbsp
יום שלישי –
&nbsp
YES DRAMA
22:00 - האישה הטובה – עונה 7 פרק 11.
&nbsp
YES ACTION
22:45 – בתפקיד – פרק 4.
&nbsp
YES OH
22:00 – קבלו אותי – עונה 3 פרק 2.
22:30 – סקס, סמים ורוקנרול – פרק 5.

shulak14

New member
צוות עקרב

סיימתי כרגע את הפרק הכפול. כיף גדול. מותח, והשילוב של הגאונים, טכנולוגיה עכשוית, ומקגייור תמיד מהנה.
גם הדרכים הבלתי סבירות שהם נחלצים מהאסונות ��

גםצופה

Member
מנהל
מה מיוחד בסדרה ?

אני רואה שאיתי ואת אוהבים אותה - אני אישית לא ממש התרשמתי מהתקציר שלה...

is00

New member
לא מדוייק.

הדבר היחיד שאני אוהב בסדרה הוא את ה...יחסים בין הדמויות. בעיקר טובי והפי. מעבר לזה אין שום דבר מיוחד בסדרה הזאת.

is00

New member
הצוות נרדף על ידי האישה בקפיטל.

"זהות נרדפת" - אז קרטיס כנראה באמת מת. אם זה אומר משהו זה שהעלילה שלו הייתה מיותרת לחלוטין בחצי הראשון של העונה בהווה שלה.
בפרק הזה גם מרטין(או שמא עלי לקרוא לו אלכס, אם אני אכן צודק והעלילה בשנות ה- 70-80 שמלווה את הסדרה היא אכן עוסקת בו) חזר לסורו ושוב התחיל ללבוש זהויות בדויות, כפי שהיה לאורך העונה הראשונה. האם זה הפך את העלילה בהווה למעניינת יותר? לא ממש. היא עדיין מרגישה איטית מדי, משעממת מדי ואולי אפילו עמוסה מדי. העלילה ב- 2001, בכנות, כבר מעניינת יותר. אולי אפילו של מרטין/אלכס הצעיר. העלילה עם קייט בהווה, לטעמי, קיבלה מעט מדי זמן מסך וגם נראה שכרגע היא קצת תקועה. מה שכן הם עשו עבודה לא רעה בפרק הזה בחיבור כל עלילות המשנה בהווה. ציון:7.

"צוות עקרב" - החלק השני היה הרבה פחות מוצלח. יותר מדי תפניות ודחיסות היתר של העלילה לא הואילה. וכמו בשבוע שעבר גם השבוע זה הרגיש יותר מדי כמו "סרט אסונות". היה חבל לי מאוד שבעלילה כל כך ארוכה הם השקיעו כל כך מעט בדמויות שלהם וביחסים ביניהם. כמובן ראוי לציין שדווקא נראה לי שהייתה איזו התקדמות במערכת היחסים בין טובי להפי. מעבר לכל זה אני חייב להודות שהעלילה בחלק השני של הפרק הייתה קצת משעממת. כנראה בגלל העובדה שהרגשתי לאורך רובו שהם סתם מושכים את העניינים ומורחים יותר מדי. ציון:5.

"קפיטל" - בשבוע האחרון יצא לי לסיים לראות את כל פרקי המיני סדרה הזאת ובסה"כ מצאתי אותה לא רעה בכלל. היא לא ממש הייתה מרגשת או מותחת, אבל בהחלט היה אפשר לזהות את האיכותיות שבה. היו כמה עלילות מעניינות יותר מאחרות, כמו זאת של רוג'ר ושל המשפחה המוסלמית. הייתי משוכנע שרוג'ר בסוף יחליט לעזוב את אשתו, אבל אני חייב להודות שדווקא הסוף של העלילה שלו בהחלט היה יותר מוצלח. העלילה של בוגדאן לא הייתה מעניינת במיוחד. גם עלילת המסתורין שסבבה סביב הגלויות שתושבי הרחוב קיבלו הרגישה לי קצת מיותרת כשהתגלה הפתרון לה. פשוט זה הרגיש לי כאילו היא ליוותה אותנו 4 פרקים, אבל לא באמת הייתה לה פואנטה כלשהי. הכתיבה בסדרה הייתה משובחת למדי, לטעמי, אבל באמת הייתי רוצה שהמיני סדרה הזאת תהייה קצת יותר מעניינת.

"האישה הטובה" - הייתי בטוח שהסדרה תחזור רק במרץ. אפשר להניח שמה שהולך להיות עכשיו זה 2 פרקים של הסדרה ואז עוד פגרה של חודש וחצי ואז הסדרה תחזור ליתר הפרקים? בכל מקרה הפרק... חוץ מזה ששוב העלו את וויל באוב ושאלישיה שוב נכנסה לאיזה תקופת דיכאון(כמו בעונה שעברה) היה פרק מוצלח. "המעריץ מס' 1" של פיטר היה משעשע למדי. העלילה בלוקהארט-אגוס-לי כרגיל הרגישה מאוד מיותרת(גם עם חקירת האפליה וגם הסכם הממון של ג'קי). בסופו של דבר אני מניח שהיא עשתה את העבודה ובזבזה מספיק זמן להצדיק את האורך הרגיל של הפרק, אבל חוץ מזה...נאדה. מסע הבחירות של פיטר בפרק היה יותר מעניין. אפילו זאק וגרייס חזרו להתארח. ובסוף הפרק קיבלנו התחלת מיחזור של העונה שעברה - מירוץ אפשרי של אלישיה לעוד תפקיד ציבורי חשוב. האם זה מה שהולך להיות בהמשך העונה - ניסיון של אלישיה לרוץ לנשיאות? ציון: 8.

is00

New member
רביעי-שבת 13-16/1/16 בערוצי הסדרות.

יום רביעי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 - מאהבות – עונה 3 פרק 10.
22:00 – מקום בלב – עונה 3 פרק 7.
&nbsp
YES ACTION
22:00 - המפענחת: פשעים חמורים – עונה 4 פרק 14.
22:45 – סליפי הולו – עונה 3 פרק 2.
&nbsp
YES OH
22:00 – הכי גרועים שיש – עונה 2 פרק 11.
22:30 – מחזיקות מעמד – עונה 3 פרק 6(פרק אחרון לסדרה).

&nbsp
יום חמישי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 - הוחלפו בלידתן – עונה 5 פרק 11.
&nbsp
YES ACTION
22:45 - אלמנטרי – עונה 4 פרק 8.

&nbsp
יום שבת –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – עד עצם היום הזה – עונה 5 פרק 10.
&nbsp
YES OH
22:00 – שטיסל – עונה 2 פרק 12(פרק אחרון לעונה).
&nbsp
YES COMEDY
18:40 - הגולדברגים – עונה 3 פרק 11.
19:05 - משפחה מודרנית – עונה 7 פרק 11.
19:30 – המפץ הגדול – עונה 9 פרק 12.
19:55 - איש משפחה –עונה 14 פרק 4.

is00

New member
"הכי גרועים שיש".

3 פרקים מוצלחים ברצף... לא חשבתי שזה אפשרי. אומנם גם הפרק הזה לא היה מוצלח מדי, אבל יחסית לפרקים החלשים בסדרה הוא היה די טוב. אני גם רואה שהאקדח עכשיו נמצא בחזקתה של גרטשן, וזה גורם לי לתהות האם הוא הולך להיות מופנה כלפי גרטשן עצמה או כלפי ג'ימי דווקא, עכשיו שהוא בדרך המהירה לבגידה בגרטשן. מצד שני גרטשן היא זאת שסילקה אותו, והיא גם טוענת שהיא לא מרגישה כלום כלפי אף אחד, אז אולי זה לא ייקרה. אפרופו גרטשן... אני חושב שהדמות שלה מקבלת טיפול ממש גרוע ולא אמין בשבועות האחרונים. מה עוד? העלילה של אתגר הייתה קצת מאכזבת, כי אדגר התנהג בצורה כל כך שונה. אני בהחלט מקווה שהוא ייאמץ את ההצעה של דורותי ויפסיק להקשיב לעצות של ג'ימי. מבחינת הומור היה אפשר לזהות אותו פה ושם, אבל לטעמי הפרק היה הרבה יותר אפל מקומי. אה ואם יורשה לי - העלילה של סם ותחנת הרדיו הייתה משעשעת. בעיקר מה שהוא והחברים שלו חטפו מהמאזינה שהגיעה אל אולפן הרדיו, לאחר "ההזמנה" של סאם. ציון: 7.

is00

New member
רביעי-שבת 20-23/1/16 בערוצי הסדרות של יס.

יום רביעי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 - מאהבות – עונה 3 פרק 11.
22:00 – מקום בלב – עונה 3 פרק 8.
&nbsp
YES ACTION
22:00 - המפענחת: פשעים חמורים – עונה 4 פרק 15.
22:45 – סליפי הולו – עונה 3 פרק 3.
&nbsp
YES OH
22:00 – הכי גרועים שיש – עונה 2 פרק 12+13(פרקים אחרונים לעונה).

&nbsp
יום חמישי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 - הוחלפו בלידתן – עונה 5 פרק 10.
&nbsp
YES ACTION
22:45 - אלמנטרי – עונה 4 פרק 8.

&nbsp
יום שבת –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – עד עצם היום הזה – עונה 5 פרק 11.
&nbsp
YES COMEDY
18:40 - הגולדברגים – עונה 3 פרק 12.
19:30 – המפץ הגדול – עונה 9 פרק 13.
19:55 - איש משפחה –עונה 14 פרק 5.
21:50 – הכריש – פרק 11.

is00

New member
"הכי גרועים שיש".

תעשו את זה 5 פרקים מוצלחים ברצף. צמד פרקי סוף העונה הזכירו לי למה אני מחבב את הסדרה הזאת כל כך. הפרק האחרון היה פחות מוצלח מהקודם לו, אבל הרבה יותר משעשע. הפרק הלפני אחרון היה פרק חזק בשביל הדמות של גרטשן והאחרון בשביל הדמות של ג'ימי. אני שמח שאדגר ודורות'י הם עדיין זוג ושבסדרה לא חזרו אחורה והחזירו את "אהבת הכלבלב" של אדגר ללינדזי. לא אהבתי את זה שהחזירו את פול ולינדזי להיות ביחד. שלא נדבר על ההריון של לינדזי. זה כל כך לא מגיע לפול, למרות שלינדזי כן התפתחה קצת העונה. חוץ מזה מתברר שהאקדח בסוף לא היה משמעותי בכלל כמו שחשבתי(חששתי ליתר דיוק). אפרופו גרטשן... השינוי שהיה לדמות שלה בסוף הפרק הלפני אחרון הרגיש לי לא אמין. רגע אחד היא לא מתפקדת ורגע אח"כ הכל חוזר לקדמותו. אולי יש לה הפרעה דו-קוטבית? אם גרטשן אכן תלך לראות רופא בעניין כמו שהיא אמרה בסוף לג'ימי אולי נגלה. חוץ מזה אני תוהה אם זה הולך להיות משהו קבוע בסוף כל עונה של הסדרה שמישהו פוצח בשיר. אה והקטע עם גרטשן בבר של נינה היה משעשע. ציון פרק 12: 9. ציון פרק 13: 7.

is00

New member
ראשון-שלישי 24-26/1/16 בערוצי הסדרות.

יום ראשון –

YES DRAMA
21:15 –משפחה וצרות אחרות – עונה 5 פרק 2.
22:00 – להרוג את הסבתא – פרק 6.

YES ACTION
22:00 - זהות נרדפת – עונה 2 פרק 9.
22:45 - הסוכנת קרטר – עונה 2 פרק 1.

יום שני –

YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 2 פרק 9.
22:45 – החץ – עונה 4 פרק 10.

יום שלישי –

YES ACTION
22:00 – תיקים באפילה – התחייה – פרק 1+2.

YES OH
22:00 – קבלו אותי – עונה 3 פרק 4.
22:30 – סקס, סמים ורוקנרול – פרק 7.

is00

New member
זהות הסוכנת באפלה.

"זהות נרדפת" - פרק אחד לפני הסוף ועדיין העלילה שמתרחשת בשנת 2001 יותר מעניינת מזאת שבהווה. מצד שני מההתרשמות שלי מסוף הפרק הנוכחי יש סיכוי גדול שבפרק האחרון תהיה התמקדות כמעט מלאה בהווה, אבל נראה שנקבל עוד מבט לעבר הרחוק של מרטין שיינסה להסביר את הקשר שלו לקג"ב. הפרק עצמו היה כמעט טוב. הוא היה מספיק מעניין, לעיתים מותח ואפילו נע מהר, יחסית. בכל זאת אני קצת מודאג כי נראה שלפרק הבא יש יותר מדי דברים לפתור, כדי לא לסיים את הסדרה עם סוף פתוח. אולי ה"ברית" של מרטין עם הרוסים ייסיים מהר את החילוץ של קייט מהגנרל. לעלילה שסיימה את העונה הראשונה, אני לא ממש מצפה לפתרון. מצד שני אולי נופתע ואיכשהו בפרק הבא מרטין גם יצליח להוכיח את חפותו מהרצח שהוא הואשם בו בסוף העונה הראשונה. ציון:7.

"הסוכנת קרטר" - הפרק שפתח את העונה השנייה של הסדרה לא הרשים מדי, לצערי. הוא היה משעשע לעיתים, אבל הוא גם גרם לי להתגעגע יותר לסדרת האם - "סוכני ש.י.ל.ד". היה מאכזב שלא הראו בכלל את אנג'י בפרק הזה. הרי זה לא שהסדרה התחילה מיד עם פגי בלוס אנג'לס. בהתחלה היא עדיין הייתה בניו יורק. מה שכן נראה לי שתחילת העונה מבשרת על כך שכנראה נקבל מבט על תחילת ההסתננות של "היידרה" לאמריקה, כפי שנחשף בסדרת האם שלה בעונה הראשונה. למרות שהפרק לא ממש הבריק הוא הצליח לעורר בי את הסקרנות לקראת המשך העונה בנוגע לכמה מקווי העלילה שנפתחו בפרק הראשון. בעיקר לגבי דוטי ואיזה חלק יהיה לה בעונה השנייה, אם בכלל. ציון: 6.

"תיקים באפילה:התחייה" - המיני סדרה שממשיכה את הסדרה לא התחילה טוב לטעמי. בפרק הראשון היא הרגישה מיושנת מדי. היו בה קטעים מופרכים מדי ואולי אפילו נדושים. אני חושב שהתחלת ה...קונספירציה החדשה פשוט הייתה בומבסטית מדי. סקאלי נראתה...מבוגרת(האמת שג'יליאן נראתה קצת מנותחת מדי, אני חייב להגיד וזה לא נראה כל כך טוב). הרגשתי שיכול להיות שהם פשוט זרקו יותר מדי דברים לפרק. היו רגעים בפרק שאפילו הרגשתי שיעמום. הפרק השני לעומת זאת היה הרבה יותר מוצלח, לטעמי. הוא גם היה יותר מעניין, למרות שגם לו היו רגעים לא טובים. היו מקומות בפרק שהרגשתי שהעלילה קצת תקועה. או קטעים שלא הבנתי מה הפואנטה שלהם חוץ מלשעמם. בכל זאת לדעתי העלילה בפרק הייתה מעניינת יותר ואני חייב להגיד שגם דיוויד וגם ג'יליאן נראו קצת יותר נמרצים וצעירים. בכל זאת אני חייב להודות שבצמד הפרקים דיוויד וג'יליאן נראו מאוד עייפים, אבל לא ברור לי אם זה בגלל שככה נכתבו מאלדר וסקאלי בהמשכון הזה או שזה בגלל שדיוויד וג'יליאן פשוט...עייפים. אגב לטעמי הקטעים הכי מוצלחים בפרק השני היו, אני חייב להודות, החלומות בהקיץ של מאלדר וסקאלי על וויליאם - הבן שלהם. ציון פרק1: 6. ציון פרק2: 8.

is00

New member
רביעי-שבת 27-30/1/16 בערוצי הסדרות.

יום רביעי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 - מאהבות – עונה 3 פרק 12.
22:00 – מקום בלב – עונה 3 פרק 9.
&nbsp
YES ACTION
22:00 - המפענחת: פשעים חמורים – עונה 4 פרק 16.
22:45 – סליפי הולו – עונה 3 פרק 4.

&nbsp
יום חמישי –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 – ג'יין הבתולה – עונה 2 פרק 9.
22:00 - הוחלפו בלידתן – עונה 5 פרק 13.
&nbsp
YES ACTION
22:45 - אלמנטרי – עונה 4 פרק 9.
&nbsp
YES OH
22:00 – בעקבות הכסף - פרק 2.

&nbsp
יום שבת –
&nbsp
YES COMEDY
18:40 - הגולדברגים – עונה 3 פרק 13.
19:55 - איש משפחה –עונה 14 פרק 6.
21:50 – הכריש – פרק 12.

shulak14

New member
המון תודות על העידכונים ועל כך ששוב

קל למצוא אותם. המשך שבוע נעים. שולה

is00

New member
ראשון-שלישי 17-19/1/16 בערוצי הסדרות.

יום ראשון –
&nbsp
YES DRAMA
21:15 –משפחה וצרות אחרות – עונה 5 פרק 1.
22:00 – להרוג את הסבתא – פרק 5.
&nbsp
YES ACTION
22:00 - זהות נרדפת – עונה 2 פרק 8.
&nbsp
YES OH
22:00 – אימה אמריקאית – עונה 5 פרק 12(פרק אחרון לעונה).

&nbsp
יום שני –
&nbsp
YES ACTION
22:00 – צוות עקרב – עונה 2 פרק 8.
&nbsp
YES OH
22:00 - גיהינום על גלגלים – עונה 5 פרק 6+7.

&nbsp
יום שלישי –
&nbsp
YES DRAMA
22:00 - האישה הטובה – עונה 7 פרק 12.
&nbsp
YES ACTION
22:00 – בתפקיד – פרק 5+6.
&nbsp
YES OH
22:00 – קבלו אותי – עונה 3 פרק 3.
22:30 – סקס, סמים ורוקנרול – פרק 6.

is00

New member
מילה נרדפת לאישה בצוות.

"זהות נרדפת" - סוף סוף גילינו למה קרטיס נטר טינה כל כך גדולה לדמיטרי. יופי לנו, עכשיו מה הקשר של זה למה שקורה בהווה של הסדרה, שהם החזירו אותו אליו? בנוסף הפעם קיבלנו קצת רקע על אליאנה ואיך היא פגשה את דוקו. בנוסף מתברר שכנראה לגנרל יש משהו ממש חזק עם המשפחה של אליאנה. אחרי שהוא איבד את אליאנה ב- 2001 לדוקו הוא החליט שעכשיו הוא ייתחתן עם קייט - הבת שלה. מה הקטע? בכל מקרה החצי הראשון של הפרק היה מוצלח יותר מהחלק השני שלו. בסך הכל היה פרק מוצלח, שאפילו הצליח להיות מותח, מדי פעם. עדיין, לטעמי, העלילה ב- 2001 היא העלילה המעניינת יותר בסדרה וחבל שכך. מעבר לזה אני מרגיש שהם מתחילים לחזור על עצמם בסדרה. ציון:8.

"צוות עקרב" - טוב זה היה פשוט גרוע. העלילה פשוט הייתה מגוכחת. קטעי הפעולה בה היו הזויים. המתח לא באמת היה קיים בפרק. הסיבה של הפושעים להשתלט ככה על הרכבת הייתה ממש לא אמינה. למה לא? כי אף אחד מהם לא היה רוצח. שלא לדבר על רוצח המונים חסר מצפון. היה כבר יותר אמין אם עלילת הרכבת הייתה משתרעת על חלק מהפרק והשאר היה מרדף אחרי הגנבים. הדבר היחיד שהציל קצת את הפרק היה מערכות היחסים בין הדמויות - שוב, אבל בסדרה כזאת, בשבילי זה פשוט לא מספיק. נראה לי שבאמת הספיק לי. ציון:4.

"האישה הטובה" - קלעתי בול. 2 פרקים. פגרה ואז הם שוב חוזרים. רק באמריקה...
מה שכן כנראה מדובר רק בפגרה של עוד שבועיים, כרגע. הפרק עצמו... לא רע, אבל גם לא טוב. הם ממשיכים להשאיר בכוח את לוקהארט-אגוס-לי, רק שמהפרק הזה פתאום קרי רוצה שוב להחזיר את אלישיה לפירמה שלהם. אוך, מה יהיה?
העלילה המשפטית שוב הרגישה לי ממוחזרת וגם, לטעמי, היא לא הייתה מעניינת במיוחד. מריסה הייתה קרן אור בפרק. אני מקווה גם של...ריב הזה בין אלישיה ואיליי תהיה פואנטה מעבר למה שאמרה מריסה - אופרת סבון. אני יודע שכנראה העונה זאת העונה האחרונה עם איליי כדמות קבועה בסדרה, אז אולי זאת תהיה הפואנטה - העזיבה של איליי. נראה. ציון: 6.

למעלה