אקס פקטור לייב10 + הדחה כפולה

נליאו

New member
ענבל ביבי הייתה הכי טובה היום, תמר הייתה

צריכה ללכת ביחד עם פיוז'ן

GALxp

Well-known member
מסכים עם הכותרת

וגם עם דעתך שתמר המשעממת להחריד היתה צריכה ללכת,
לדעתי פיוז'ן שומרים על רמה מספיק סבירה כדי להישאר.

המודחים שלי:
תמר פרידמן והמתמודד שכנראה התבלבל בין אקס פקטור לכוכב הבא, אורי שכיב.

danlevin1

New member
לא נורא

תמשיכו להגיד שתמר תלך והיא תישאר עד הגמר
הזמרת הכי איכותית העונה

אורישקי

New member
פורטיס = אידיוט אמיתי

חושב שהוא איש מקצוע ועונה שלמה מדבר על "משובטים משובטים" ובסוף מדיח את המתמודדות שהכי רחוקות מהתואר "משובטות" בשביל להקה שהיא הכי תואמים להגדרה.

juspan

New member
גם אותי

האמת שכל התכנית הזו איבדה אמינות בעיניי, כלום לא ברור והרבה לא אמין. נו, באמת, את פורטיס פיוז'ן מעניינים?? אפילו בז'אנר שלהם, שאין סיכוי שמעניין אותו, הם לא באמת טובים, ועל הכרקוקליות אמר "מקסים!" או משהו כזה ועיניו נצצו (אם כי בעיני לבחירת השיר שלהן היה ניחוח בויידעם רציני, כלומר הן לא הצליחו בכל ההעמדה והעיבוד הזה לעשות איתו משהו עכשווי באמת שנורא רחוק מורדינה כהן ואיזה "קליפ" מימי זהו זה
).

גם זה מוזר שכל פעם מישהו אחר בבוטום, לא שזה לא יכול לקרות, אבל זה רק מוסיף לי למיליוני סימני השאלה שמרחפים מעל התכנית הזו מאז הלייב. מישהו באמת מצביע בגלל הביצוע הספציפי או שפשוט חמ"לים משתכללים? הרי שוב אנג'ס ואומר, לא הגיוני שלמישהו אחד יהיו 5 דקות הצבעה בעקבות הביצוע הספציפי ולאחר 40 דקות.

אוי, הרגת אותי עם ורדינה כהן

אבל קלעת כל כך בול! כל הקטע הדפוק הזה עם הרקדנים וה"העמדה" נראה כל כך הפוך ממה שהם מתכוונים אליו, כל כך מיושן ולא רלוונטי. הן היו הרבה יותר מגניבות וחדשניות כששרו ליד הפסנתר בלי כל הקישקושיאדה הזו.

אני לא יודעת מה הקטע של פורטיס, כתבו כאן שזה היה בקטע אסטרטגי, אם זה נכון זה גם מסריח מצידו, אבל הוא לא נראה לי הטיפוס האסטרטגי. נראה לי יותר שזו כניעה להפקה שפיוז'ן היא הבייבי שלה, כך או כך זה מאכזב. פורטיס חמוד והכל, אבל מאכזב אותי גם שהוא לא מביא יותר מעצמו, מהעולם המוזיקלי שלו ואני תוהה עד כמה הוא בכלל מעורב, למשל, מי בחר לתמר שאוהבת את בוב דילן ואת הביטלס את השיר האחרון שלה? (של אייל גולן כמדומני?) האיש שלא ידע מי זה יוסי גיספן?

ובעיניין ההצבעות - זה אכן תמוה מאוד.

juspan

New member
כי זה שיר שלה, אם הספקת לשכוח

ובעצם כאמור לא היה כזה רחוק באווירה שלו מהמקור המיושן ההוא.
וכן, הבחירה האחרונה של תמר פרידמן - הכי הכוכב הבא/כוכב נולד
כ"כ חבל.

מה, זה לא שיר של דני רובס?

היה נדמה לי שראיתי את השם שלו כתוב שם...
פשוט הסגנון של הקטע שלהן הזכיר את ההפקות של הערוץ הראשון מהאייטיז...

juspan

New member
אה, הגיוני שהוא כתב את זה

את יודעת, ורדינה לא היתה איזו זמרת יוצרת
ואולי הוא אפילו ביצע את זה בעצמו בקריירה שלו, אבל זה היה *ה*להיט שלה

סורי ורדינה....

היא יכולה להתנחם בעובדה שגם את הלהיט הגדול של מיילי סיירוס לא זיהיתי בשבוע שעבר. חברה שלי אמרה לי שזה שלה.

X יו יו S

New member
לא על מיילי

אבל אחרי שלחתי נזכרתי שתכלס מלא זמן הכרתי את קליפ שלה לשיר הזה אבל שנייה משיר לא יצא לשמוע
עד שרו אותו בגיל

קיצר אני חוזרתי בי

juspan

New member
חח, אני כנראה עדיין לא מזהה אותו

אם בכלל יצא לי לשמוע ברדיו בלי לדעת שזו היא מיילי הזו היא אשכרה רק אייטימים בעיתונים (נו, באינטרנט) בשבילי.

גשם 11

New member
בושה

מה לומדים בני הנוער מהטלויזיה ?? בנאדם מקלל את השופטים, גס רוח, לא מודע ולא מקבל סמכות - ומקבל במה !! לא רק שלא עף בבושת פנים, אלא מקבל כבוד מלכים !

למעלה